MADRYT: Świątek - Keys 6:1, 6:3; Sabalenka - Rybakina 1:6, 7:5, 7:6 (5); Lehecka - Medvedev 6:4 i krecz Rosjanina; Rublev - Alcaraz 4:6, 6:3, 6:2; Fritz - F. Cerundolo 6:1, 3:6, 6:3; Auger-Aliassime - Sinner walkower.

Wimbledon 2017 – Radwańska zatrzymana

Agnieszka Radwańska odpadła w czwartej rundzie wielkoszlemowego Wimbledonu 2017.

Odniosła trzy wartościowe zwycięstwa, ale w 1/8 finału nie sprostała świetnie dysponowanej Rosjance Swietłanie Kuznetsovej 2:6, 4:6.

Polka źle rozpoczęła pierwszego seta. Od razu straciła podanie (0:1), mimo prowadzenia 40:0. Rosjanka zdobyła podwójnego breaka (0:3). Pewnie sięgnęła po pierwszą partię (2:6).

W drugim secie długo nie było przełamań (do stanu 3:3), mimo że obydwie zawodniczki miały sporą ilość breakpointów. W siódmym gemie Kuznetsova odebrała serwis Radwańskiej (3:4). Po kilku minutach skutecznie serwowała na mecz (4:6).