MADRYT: Świątek - Sabalenka 7:5, 4:6, 7:6 (7); Rublev - Fritz 6:4, 6:3; Auger-Aliassime - Lehecka 3:3 i krecz Czecha.

Mikołajkowy Tosmak Cup

Na kortach Parku Tenisowego Olimpia w Poznaniu odbyły się kolejne zawody cyklu Tosmak Cup.

Młodych graczy odwiedził specjalny gość. Święty Mikołaj wynagrodził swoją roczną nieobecność, słodkimi upominkami oraz samodzielnie przygotowaną choreografią rozgrzewki fitness.

Gościowi z Laponii, jak zwykle towarzyszyła Wiewiórka Tosia, czyli stały uczestnik turniejów.

W kategorii niebieskiej (5-6 lat) zwycięzcą okazał się Maks Domański. Tuż za nim na podium stanęli kolejno Odo Czapracki i Jan Janowicz.

W grupie czerwonej (7-8 lat) triumfowała Emilka Nowak. Pokonała Bruno Kokot 7:5, 7:5. Kategoria pomarańczowa (9 lat) i jej finał, zdominowany został przez dziewczęta. Annę Schmidt była skuteczniejsza od Ewy Czapulak 4:1.

W grupie zielonej (10 lat) najlepszy był Michał Osomański, który wygrał z Maksem Pakułą (druga lokata) 7:6, 7:6 oraz Anną Schmidt (trzecie miejsce) 6:3, 6:3.

Najlepsi zostali obdarowani atrakcyjnymi nagrodami, ufundowanymi przez Everything 4 You-Hurtownia Zabawek.