Polski Tenis

WYNIKI

AUSTRALIAN OPEN: Mannarino - Hurkacz 6:4, 6:2, 6:3; Nadal - Hanfmann 6:2, 6:3, 6:4; Alcaraz - Lajovic 6:2, 6:1, 7:5; M. Berrettini - Kozlov 6:1, 4:6, 6:4, 6:1; Opelka - Koepfer 6:4, 6:3, 7:6 (4); Carreno Busta - T. Griekspoor 6:3, 6:7 (6), 7:6 (3), 3:6, 6:4; Kecmanovic - T. Paul 7:6 (7), 7:5, 7:6 (8); Sonego - Otte 2:6, 6:2, 6:3, 6:1; Albot - Vukic 6:4, 7:6 (4), 6:4; Azarenka - Teichmann 6:1, 6:2; Giorgi - Martincova 6:2, 7:6 (2); Kostyuk - Sorribes Tormo 7:6 (5), 6:3; Svitolina - Tan 6:3, 5:7, 5:1 i krecz Francuzki; Badosa - Trevisan 6:0, 6:3; Barty - Bronzetti 6:1, 6:1; Keys - Cristian 6:2, 7:5; Pegula - Pera 6:4, 6:4; Ostapenko - Riske 4:6, 6:2, 6:4; Q. Wang - Van Uytvanck 2:6, 7:6 (5), 6:3; Anisimova - Bencic 6:2, 7:5; V. Kudermetova - Ruse 6:2, 7:5; Krejcikova - Xiyu Wang 6:2, 6:3; Parrizas Diaz - Zanevska walkower.

HDMP do lat 14 w Bytomiu – wyniki

W Bytomiu rozegrane zostały halowe drużynowe mistrzostwa Polski młodzików (do lat 14).

W strefie medalowej znaleźli się zawodnicy z Poznania, Pabianice, Bytomia i Warszawy. W meczu o złoto AZS Poznań wygrał z Legią.

W zespole z Wielkopolski grali Makary Adamek i Dawid Taczała. Srebro zdobyli Paweł Kaliszewski, Michał Suski i Maciej Ziomber. Po brąz sięgnęli tenisiści Górnika Bytom (Olgierd Bańkowski, Piotr Gładysz i Wojciech Kasperski).

ĆWIERĆFINAŁY

AZS Poznań – BKT Advantage Bielsko-Biała 3:0: M. Adamek – Kuś 6:2, 6:3; Taczała – Pala 6:1, 6:1; M. Adamek/Taczała – Kuś/Trzos 6:3, 6:2;

PKT Pabianice – PKT Pobiedziska 3:0: Niełacny – Górecki 3:6, 6:0, 6:2; Kielan – Pakuła 6:1, 6:0; Kielan/Niełacny – Górecki/Pakuła 6:2, 7:5;

Górnik Bytom – Start-Wisła Toruń 3:0: Kasperski – Zoch 6:1, 6:0; Gładysz – Ostrowski 6:0, 6:0; Bańkowski/Gładysz – Ostrowski/Zoch 6:2, 7:6;

KT Legia Warszawa – KT GAT Gdańsk 3:0: Kaliszewski – Federowicz 6:2, 7:5; Suski – Z. Szabo 6:1, 6:0; Suski/Ziomber – Federowicz/Klimek 6:1, 6:1.

MIEJSCA 5-8

Advantage – PKT Pobiedziska 2:1: Kuś – Górecki 3:6, 4:6; Pala – Pakuła 7:5, 6:0; Kuś/Pala – Górecki/Pakuła 6:3, 7:6;

GAT – Start-Wisła 2:1: Federowicz – Zoch 6:0, 6:2; Z. Szabo – Ostrowski 6:1, 6:7, 6:4; Federowicz/Klimek – Ostrowski/Zoch 3:6, 3:6.

O 7. MIEJSCE

PKT Pobiedziska – Start-Wisła 2:1: Górecki – Zoch 6:4, 6:3; Pakuła – Ostrowski 5:7, 2:6; Górecki/Pakuła – Ostrowski/Zoch 7:5, 6:0.

O 5. MIEJSCE

GAT – Advantage 2:1: Federowicz – Kuś 6:3, 6:1; Z. Szabo – Pala 4:6, 2:6; Federowicz/Z. Szabo – Kuś/Pala 0:6, 6:4, 10:4.

PÓŁFINAŁY

AZS Poznań – PKT Pabianice 3:0: M. Adamek – Niełacny 5:7, 7:5, 6:4; Taczała – Kielan 6:4, 6:3; M. Adamek/Taczała – Kielan/Lesman 6:3, 6:2;

Legia – Górnik 2:1: Kaliszewski – Kasperski 1:6, 2:6; Ziomber – Gładysz 6:2, 6:1; Suski/Ziomber – Gładysz/Kasperski 4:6, 6:3, 10:8.

O 3. MIEJSCE

Górnik – PKT Pabianice 2:1: Kasperski – Niełacny 7:6, 6:3; Gładysz – Kielan 4:6, 6:2, 3:6; Gładysz/Kasperski – Kielan/Niełacny 6:0, 6:1.

FINAŁ

AZS Poznań – Legia 3:0: M. Adamek – Suski 6:3, 6:1; Taczała – Ziomber 6:4, 6:3; M. Adamek/Taczała – Kaliszewski/Suski 6:2, 7:5.

adamek

Kategoria: PZT

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności