Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: Laaksonen - Kolar 6:4, 6:3; Lorenzi - Vrbensky 5:7, 7:6 (7), 6:2; Zapata Miralles - Borges 7:5, 6:1; Halys - Blancaneaux 7:5, 3:6, 7:5; Trungelliti - Milojevic 6:3, 6:1; Rinderknecht - Lamasine 6:3, 3:6, 6:2; Coppejans - Masur 6:2, 7:5; Ajdukovic - Giustino 7:5, 6:2; CAMPINAS: Luz - Pucinelli De Almeida 7:6 (3), 6:2; Baez - Gutierrez 7:5, 1:6, 6:1; Kopriva - Gabashvili 7:5, 5:3 i krecz Rosjanina; E. Gomez - Quiroz 6:3, 7:6 (10).

Angie Cup w Puszczykowie – wyniki

Katarzyna Kawa i Marie Bouzkova były gwiazdami futuresa ITF w Puszczykowie.

W 2. Międzynarodowych Mistrzostwach Angie Cup wystąpiły też m.in. Valeria Savinykh, Weronika Foryś, Anastazja Shoshyna i Olga Brózda.

Z Polek na kortach twardych Akademii Tenisowej Angelique Kerber pojawiły się również m.in. Oliwia Szymczuch, Katarzyna Kubicz, Julia Oczachowska, Elżbieta Iwaniuk, Paulina Jastrzębska i Nina Furmaniak.

Przez eliminacje przebiły się: Adrianna Sosnowska, Joanna Dobrowolska, Julia Przybylska, Klaudia Wira, Paulina Bednarczyk, Marcelina Podlińska i Weronika Foryś.

Do 1/8 finału turnieju głównego awansowały: Kawa, Foryś, Iwaniuk, Szymczuch, Jastrzębska, Przybylska, Kubicz. W ćwierćfinale były tylko Kubicz i Kawa.

O finał singla walczyła bez powodzenia Kawa. W grze podwójnej triumfowały Foryś i Rosjanka Valeria Savinykh.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Bouzkova – Sosnowska 6:4, 6:1; Nepliy – Placzek 6:3, 6:1; Przybylska – Wira 6:4, 6:4; (6) Suomalainen – N. Kolb 6:0, 6:2; Foryś – (4) Bhatia 6:1, 6:3; Kubicz – Dobrowolska 6:2, 6:4; Szymczuch – Koberlingova 6:4, 7:6 (4); (5) Coopersmith – Podlińska 6:4, 4:6, 6:1; (7) Claffey – Oczachowska 6:3, 6:1; Savinykh – Vlkovska 6:4, 6:4; Jastrzębska – Brózda 1:6, 6:3 i krecz Olgi; (3) Shoshyna – Kolarova 7:5, 6:1; (8) Slovakova – Bieńkowska 3:6, 6:2, 6:3; Iwaniuk – Bednarczyk 7:6 (3), 6:2; Wessel – Polańska 6:3, 6:1; (2) Kawa – Furmaniak 6:1, 6:1.

Druga runda: Bouzkova – Nepliy 6:0, 6:0; Suomalainen – Przybylska 6:2, 6:1; Kubicz – Foryś 7:5, 6:4; Coopersmith – Szymczuch 6:3, 6:0; Savinykh – Claffey 6:4, 3:6, 6:1; Shoshyna – Jastrzębska 6:3, 6:2; Slovakova – Iwaniuk 6:2, 6:1; Kawa – Wessel 6:2, 6:0.

Ćwierćfinały: Bouzkova – Suomalainen 6:1, 6:2; Coopersmith – Kubicz 6:0, 7:5; Savinykh – Shoshyna 6:2, 6:1; Kawa – Slovakova 2:3 i kontuzja Czeszki.

Półfinały: Bouzkova – Coopersmith 6:2, 6:2; Savinykh – Kawa 4:6, 6:2, 7:6 (4).

Finał: Bouzkova – Savinykh 6:2, 6:0.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Brózda/Kawa – bye; Oczachowska/Sosnowska – Dobrowolska/Zawadzka 6:3, 6:4; (3) M. Kolb/N. Kolb – bye; Kolarova/Podlińska – Placzek/Tarlouskaya 6:0, 6:1; Foryś/Savinykh – Furmaniak/Jastrzębska 6:2, 6:0; (4) Bhatia/Claffey – Przybylska/Zduniak 6:0, 6:0; Iwaniuk/Kubicz – Szymczuch/Wira 6:4, 6:4; (2) Polańska/Wessel – bye.

Ćwierćfinały: Brózda/Kawa – Oczachowska/Sosnowska 6:2, 6:4; M. Kolb/N. Kolb – Kolarova/Podlińska 6:2, 6:7 (8), 10:8; Foryś/Savinykh – Bhatia/Claffey 1:6, 6:4, 10:5; Polańska/Wessel – Iwaniuk/Kubicz 4:6, 6:4, 10:7.

Półfinały: Brózda/Kawa – M. Kolb/N. Kolb 6:1, 6:4; Foryś/Savinykh – Polańska/Wessel 6:3, 6:2.

Finał: Foryś/Savinykh – Brózda/Kawa 7:6 (4), 6:4.

KWALIFIKACJE

Pierwsza runda: Kulhanova – bye; Sosnowska – Zawadzka 7:6 (5), 6:4; Placzek – bye; Koberlingova – M. Kolb 6:3, 6:1; Gałka – bye; Wira – Kulesza 6:0, 6:2; J. Skrzypczyńska – bye; Bednarczyk – Janssen 7:5, 6:0; Dobrowolska – bye; Prochazkova – Rojek 7:6 (4), 6:3; Herold – bye; Foryś – D. Mueller 6:1, 6:2; Podlińska – bye; Zduniak – Kostek 6:2, 6:0; Przybylska – Ch. Mueller 6:3, 6:2; Tarlouskaya – Przybył 6:3, 7:5.

Druga runda: Sosnowska – Kulhanova 6:3, 7:6 (1); Koberlingova – Placzek 6:0, 6:0; Wira – Gałka 0:6, 6:3, 7:6 (3); Bednarczyk – J. Skrzypczyńska 6:1, 6:3; Dobrowolska – Prochazkova 6:4, 5:7, 6:3; Foryś – Herold 6:1, 6:3; Podlińska – Zduniak 7:5, 6:1; Przybylska – Tarlouskaya 6:1, 6:0.

Strona turnieju

Kategoria: ITF

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności