Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: A. Zverev - Khachanov 6:3, 6:1; Krejcikova/Siniakova - Bencic/Golubic 7:5, 6:1; Pavlyuchenkova/Rublev - Vesnina/Karatsev 6:3, 6:7 (5), 13:11; ATLANTA ATP 250: Isner - Fritz 7:6 (4), 5:7, 6:3; Nakashima - Ruusuvuori 3:6, 6:4, 6:3.

Aluplast. Tenis oknem na Świat – Mistrzostwa Polski do lat 12 – wyniki

BKT Advantage Bielsko-Biała gościł uczestników „Aluplast. Tenis oknem na Świat” Mistrzostw Polski do lat 12.

W turniejach głównych o cenne nagrody grali m.in. Oliwia Sybicka, Barbara Kostecka, Julia Borowik, Daria Dehmel, Jan Urbański, Jan Skrzyński, Vincent Fletcher, Maksymilian Kwiatkowski czy Juliusz Stańczyk. 

W singlu triumfowali Sybicka i Urbański. W deblu wygrali Kostecka i Sybicka oraz Fletcher i Urbański.

Zwycięzcy otrzymali nie tylko środki finansowe na rozwój sportowej kariery, ale i bilet na Florydę do akademii IMG. Przez 14 dni przyszli mistrzowie będą rozwijać i udoskonalać swoje umiejętności.

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Sybicka – Stawowiak 6:0, 6:0; Czechowicz – Tunkiewicz 6:2, 7:5; M. Nowak – Koper 6:2, 6:3; (7) Dudek – Snochowska 6:1, 6:0; (4) Dehmel – Giżewska 6:3, 6:0; Stępkowska – Jasińska 2:6, 6:4, 10:6; Pabisiak – A. Nowicka 6:1, 6:7 (9), 10:2; Faber – (8) Sikora 7:5, 6:1; (5) Lu Knapik – Rybkowska 6:2, 6:3; Sobiesiak – Gnyś 6:2, 6:4; Janiszewska – Świtalska 6:0, 6:1; (3) Borowik – Leś 6:3, 2:6, 10:4; (6) Markowska – Grosicka 6:2, 6:1; Małecka – Sadowska 6:3, 6:4; Monnier – W. Nowicka 4:6, 6:3, 10:8; (2) Kostecka – Zawiślańska 6:3, 6:0. 

Druga runda: Sybicka – Czechowicz 6:0, 6:1; Dudek – M. Nowak 6:0, 6:3; Dehmel – Stępkowska 6:0, 6:0; Pabisiak – Faber 5:7, 6:2, 10:7; Lu Knapik – Sobiesiak 6:0, 6:0; Janiszewska – Borowik 6:3, 6:0; Markowska – Małecka 6:1, 7:5; Kostecka – Monnier 6:0, 6:0. 

Ćwierćfinały: Sybicka – Dudek 6:3, 6:2; Dehmel – Pabisiak 6:1, 6:1; Janiszewska – Lu Knapik 6:0, 6:1; Kostecka – Markowska 6:0, 6:1.

Półfinały: Sybicka – Dehmel 6:0, 6:1; Kostecka – Janiszewska 6:2, 6:1.

Finał: Sybicka – Kostecka 1:6, 6:1, 10:4.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Urbański – Stopa 6:0, 6:1; Szary – Domański 6:2, 6:2; Łyskawa – Raztawicki 6:4, 6:2; (8) S. Tejerina – M. Nowak 6:0, 6:2; (3) Fletcher – Ucher 6:0, 6:0; Krupa – Biegalski 6:3, 6:3; Szczypka – Goerick 6:0, 7:5; (7) Krzyśko – Biernacki 6:3, 6:3; (6) H. Rytelewski – Makieła 6:0, 6:1; Jędryka – Piotrowski 6:3, 6:2; Urban – Pasiorowski 6:1, 6:2; (4) Kwiatkowski – Paradowski 6:1, 6:0; (5) Stańczyk – Cach 6:2, 6:1; Wandel – Brzostowski 6:0, 6:0; Żurek – Płocharczyk 6:2, 6:2; (2) Skrzyński – T. Voigt 6:3, 6:0.

Druga runda: Urbański – Szary 6:0, 6:0; S. Tejerina – Łyskawa 6:0, 6:1; Fletcher – Krupa 6:0, 6:0; Krzyśko – Szczypka 6:0, 7:5; H. Rytelewski – Jędryka 6:0, 7:6 (3); Kwiatkowski – Urban 6:3, 6:0; Stańczyk – Wandel 6:1, 6:2; Skrzyński – Żurek 6:2, 6:0.

Ćwierćfinały: Urbański – S. Tejerina 6:1, 6:1; Fletcher – Krzyśko 6:1, 6:2; Kwiatkowski – H. Rytelewski 6:1, 0:6, 12:10; Skrzyński – Stańczyk 6:4, 6:1.

Półfinały: Urbański – Fletcher 4:6, 6:3, 10:8; Skrzyński – Kwiatkowski 7:5, 6:1.

Finał: Urbański – Skrzyński 6:1, 6:4.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Kostecka/Sybicka – bye; Faber/Zawiślańska – Jasińska/Stawowiak 7:5, 7:5; (3) Lu Knapik/Sikora – bye; Czechowicz/Rybkowska – Snochowska/Sobiesiak 6:1, 6:3; Monnet/W. Nowicka – Musiołowska/M. Nowak 6:0, 6:2; (4) Dudek/Markowska – Leś/Pabisiak 4:6, 6:3, 10:4; Stępkowska/Świtalska – Giżewska/Tunkiewicz 6:3, 6:3; (2) Borowik/Dehmel – bye.

Ćwierćfinały: Kostecka/Sybicka – Faber/Zawiślańska 6:2, 6:3; Czechowicz/Rybkowska – Lu Knapik/Sikora 6:4, 7:6 (4); Dudek/Markowska – Monnet/W. Nowicka 6:3, 7:6 (4); Borowik/Dehmel – Stępkowska/Świtalska 6:0, 6:1.

Półfinały: Kostecka/Sybicka – Czechowicz/Rybkowska 6:3, 6:4; Dudek/Markowska – Borowik/Dehmel 6:1, 6:4.

Finał: Kostecka/Sybicka – Dudek/Markowska 6:4, 7:6 (3).

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Fletcher/Urbański – Mrowiec/Ochman 6:1, 6:0; Łyskawa/Raztawicki – Brzostowski/Domański 3:6, 6:3, 10:8; (4) Piotrowski/Rytelewski – Goerick/Płocharczyk 6:0, 6:1; Pasiorowski/Wandel – Krupa/Szczypka 6:3, 2:6, 12:10; Cach/Paradowski – Ucher/Wieczorek 3:6, 7:5, 10:3; (3) Krzyśko/Kwiatkowski – Biegalski/Żurek 6:3, 6:1; Nowak/Szary – Biernacki/Makieła 6:1, 6:2; (2) Skrzyński/Stańczyk – S. Tejerina/Urban 6:1, 6:7 (6), 10:3.

Ćwierćfinały: Fletcher/Urbański – Łyskawa/Raztawicki 6:1, 6:2; Piotrowski/Rytelewski – Pasiorowski/Wandel 6::2, 6:3; Krzyśko/Kwiatkowski – Cach/Paradowski 6:0, 6:0; Skrzyński/Stańczyk – Nowak/Szary 6:2, 6:2.

Półfinały: Fletcher/Urbański – Piotrowski/Rytelewski 6:1, 6:2; Skrzyński/Stańczyk – Krzyśko/Kwiatkowski 6:3, 1:6, 10:4.

Finał: Fletcher/Urbański – Skrzyński/Stańczyk 6:0, 6:4.

ELIMINACJE DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Zawiślańska – bye; (13) Wojciechowska – Furmańczyk 6:3, 6:1; (2) Tunkiewicz – Mermer 6:0, 6:0; Badurowicz – (10) B. Kowalska 6:3, 4:6, 10:5; (3) Stawowiak – J. Kowal 6:0, 6:3; (14) Sadowska – Grobelna 6:2, 6:2; (4) Bąk – Mazur 6:0, 3:6, 10:5; (11) A. Nowicka – H. Bednarz 6:0, 6:0; Grosicka – (5) Musiołowska 6:3, 6:2; Baran – (16) Szpiech 6:4, 6:1; (6) Stępkowska – Matysiak 6:3, 6:3; Ptak – (15) Zielińska 3:6, 6:4, 10:6; (7) Nawrot – Pietrzyk 6:1, 6:0; (9) Koper – Matuszczyk 6:4, 6:0; (8) Małecka – M. Kania 6:0, 6:0; (12) Bochwic – Jurek 6:4, 6:0. 

Druga runda: Zawiślańska – Wojciechowska 6:3, 6:0; Tunkiewicz – Badurowicz 6:1, 6:1; Sadowska – Stawowiak 6:1, 6:3; A. Nowicka – Bąk 6:4, 6:2; Grosicka – Baran 6:0, 6:0; Stępkowska – Ptak 6:1, 6:2; Koper – Nawrot 6:2, 6:4; Małecka – Bochwic 6:0, 6:3.

ELIMINACJE CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Biegalski – bye; Matusiak – (15) Kosek 6:3, 6:1; (2) Brzostowski – Marczak 6:1, 3:6, 10:5; (12) Rotko – Ochman 6:2, 6:0; (3) Puchalski – J. Nowak 7:5, 6:4; (16) Ucher – Paszkiewicz 2:6, 7:6 (5), 10:5; (4) Domański – Nadulski 6:3, 6:0; (13) Drobko – I. Pankowski 6:2, 6:1; (5) Łoziński – Mrowiec 6:1, 6:0; (14) Stopa – Larysz 6:3, 6:0; (6) Raztawicki – Preisner 6:0, 6:0; (11) R. Wieczorek – Ciemny 7:5, 6:3; (7) Łyskawa – Zeman 6:1, 2:6, 10:3; (9) Rzewuski – Kazimierski 6:2, 6:2; (8) M. Voigt – Maliszewski 5:7, 7:6 (5), 10:8; (10) T. Voigt – Waligórski 6:2, 6:1.

Druga runda: Biegalski – Matusiak 6:0, 6:0; Brzostowski – Rotko 6:4, 6:1; Ucher – Puchalski 1:6, 7:6 (7), 10:4; Domański – Drobko 6:3, 6:1; Stopa – Łoziński 0:6, 6:3, 10:3; Raztawicki – R. Wieczorek 6:2, 6:3; Łyskawa – Rzewuski 7:5, 3:6, 10:3; T. Voigt – M. Voigt 6:2, 6:3.

Plan gier na wtorek

Kategoria: PZT

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności