Polski Tenis

WYNIKI

RZYM: Shapovalov - Majchrzak 6:1, 6:3; Djokovic - Fritz 6:3, 7:6 (5); Auger-Aliassime - Schwartzman 6:1, 6:3; Opelka - Musetti 6:4, 6:4; M. Berrettini - Basilashvili 4:6, 6:2, 6:4; Sonego - Monfils 6:4, 5:7, 6:4; Bautista Agut - Paul 6:3, 6:4; Millman - Lajovic 6:3, 6:4; Davidovich Fokina - Dimitrov 6:4, 7:6 (2); Norrie - Carballes Baena 6:4, 6:4; Nishikori - Carreno Busta walkower; Shvedova - Trevisan 0:6, 7:6 (4), 7:6 (6); Mladenovic - Bencic 6:3, 6:4; Keys - Stephens 4:6, 6:2, 7:5; Pera - Zidansek 6:3, 6:2; C. Garcia - Cocciaretto 7:6 (8), 6:2; Podoroska - Siegemund 2:6, 7:6 (3), 6:1; V. Kudermetova - E. Mertens 4:6, 6:2, 6:3; Krejcikova - S. Zheng 6:2, 6:0; Muguruza - Tig 6:1, 6:2; Tomljanovic - Vondrousova 6:4, 6:2; Kerber - Cornet 6:2, 7:5; Ostapenko - Konta 6:3, 6:1.

Andria ATP – Przysiężny też odpadł

przez maka

Michał Przysiężny, Andriej Kapaś i Tomasz Bednarek walczyli w kwalifikacjach turnieju we Włoszech.

W Andria e Castel del Monte ATP Challenger grają m.in. Tommy Robredo, Marco Chiudinelli, Sergiej Stakhovsky czy Luca Vanni.

W eliminacjach Przysiężny (nr 4) wygrał z Włochem Andresem Gabrielem Ciurlettim 6:4, 6:1 i Brytyjczykiem Nealem Skupskim 6:4, 6:4. W meczu o awans był lepszy od Włocha Riccardo Bonadio 6:4, 6:3.

Kapaś pokonał Australijczyka Rameeza Junaida 6:3, 6:0, ale nie sprostał Szwajcarowi Yannowi Martiemu (nr 2) 6:7 (4), 6:3, 6:7 (3).

Bednarek w pojedynku graczy specjalizujących się w deblu przegrał z Rumunem Patrickiem Grigoriu 4:6, 6:1, 3:6.

Drabinka eliminacji

W turnieju głównym Przysiężny przegrał z Włochem Andreą Arnaboldim 7:5, 2:6, 3:6.

Drabinka singla

W deblu Bednarek i Japończyk Akira Santillan wygrali z Serbem Danilo Petroviciem i Bośniakiem Aldinem Setkiciem 4:6, 6:4, 10:8 oraz Chorwatem Nikolą Mekticiem i N. Skupskim 7:6 (4), 3:6, 10:8.

W półfinale nie sprostali Czechom Romanowi Jebavemu i Zdenkowi Kolarowi 4:6, 4:6.

Drabinka debla

To ostatni tydzień challengerowych rozgrywek w tym sezonie. Obok włoskiej Andrii tenisiści rywalizują też w Astanie (Kazachstan) i Columbus (USA).

Kategoria: ATP

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności