Polski Tenis

WYNIKI

LONDYN: Medvedev - Thiem 4:6, 7:6 (2), 6:4; Koolhof/Mektic - J. Melzer/Roger-Vasselin 6:2, 3:6, 10:5.

Angie Cup Puszczykowo J5 – wyniki

Na kortach w Puszczykowie rozgrywany był turniej ITF juniorów (do lat 18) Angie Cup 2020.

W półfinałach zawodów w Wielkopolsce (nawierzchnia dywanowa w hali, kategoria grade 5) grali m.in. Zuzanna Frankowska, Magdalena Świerczyńska i Gabriel Matuszewski.

Po tytuł sięgnęła Magda Świerczyńska. W deblu triumfowali: Weronika Ejsmont i Alicja Formella oraz Patryk Stokowski i Borys Zgoła. 

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Smolenova – Durska 6:7 (5), 6:4, 6:2; Bajorek – Mueller 6:4, 6:1; Tothova – W. Ejsmont 6:4, 7:5; Frankowska – (8) Molchanova 6:3, 6:4; (4) Szczepańska – Bartusek 6:3, 7:5; Świerczyńska – Lackova 7:6 (2), 6:3; Koralnik – Grujic 6:0, 6:0; Bozova – (4) Kereselidze 6:1, 7:6 (7); Avetisyan – (5) Formella 7:5, 3:6, 6:2; Burger – Popławska 6:3, 6:0; Zaremba – Dalecka 6:4, 6:2; K. Maciejewska – (3) Chudejova 6:1, 7:6 (2); (7) Drugdova – Górska 2:6, 6:1, 6:2; Bakaityte – Bergler 3:6, 7:5, 7:6 (6); Skorupska – Wawrowska 6:4, 6:2; (2) Gołaś – Nebelska 7:6 (6), 4:6, 6:2. 

Druga runda: Bajorek – Smolenova 3:6, 7:6 (5), 6:4; Frankowska – Tothova 7:6 (3), 6:3; Świerczyńska – Szczepańska 7:6 (5), 7:5; Koralnik – Bozova 7:5 i krecz Anastazji; Burger – Avetisyan 6:2, 6:3; K. Maciejewska – Zaremba 6:3, 6:4; Bakaityte – Drugdova 6:3, 6:4; Gołaś – Skorupska 7:6 (1), 6:0.

Ćwierćfinały: Frankowska – Bajorek 6:3, 5:1 i krecz Mai; Świerczyńska – Koralnik 5:7, 6:2, 6:4; Burger – K. Maciejewska 6:2, 6:1; Bakaityte – Gołaś 6:0, 7:5.  

Półfinały: Świerczyńska – Frankowska 5:2 i krecz Zuzanny; Burger – Bakaityte 6:4, 6:3.

Finał: Świerczyńska – Burger 2:6, 6:3, 6:1.  

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) B. Zgoła – Rock 6:3, 6:2; Kopcik – Zilkay 6:3, 6:4; Ivanenko – Szczap 6:1, 6:2; (7) Shestakov – Kułakowski 6:2, 6:1; (3) D. Wiśniewski – Slizevich 6:0, 6:0; Stokowski – Braziewicz 6:3, 7:5; Lechno-Wasiutyński – Faletti 6:4, 6:1; (6) G. Matuszewski – Tens 6:4, 7:5; (8) Pawelski – Butvilas 7:5, 6:3; Zhukov – Szymkowiak 4:6, 6:2, 6:4; Ignatiuk – Grygołowicz 7:5, 6:4; (4) Tomański – Kończal 7:6 (2), 6:0; (5) Snaiders – Mancewicz 6:4, 6:3; Szic – Hrazdil 6:2, 3:6, 6:2; Gethin – Lis 5:7, 6:2, 6:0; Kremenchutskyi – (2) Wajdemajer 6:2, 6:4.

Druga runda: B. Zgoła – Kopcik 6:1, 6:3; Shestakov – Ivanenko 6:1, 6:1; D. Wiśniewski – Stokowski 6:4, 7:6 (3); G. Matuszewski – Lechno-Wasiutyński 6:1, 6:1; Zhukov – Pawelski 3:6, 6:1, 6:4; Ignatiuk – Tomański 0:6, 6:3, 6:3; Snaiders – Szic 6:2, 6:4; Kremenchutskyi – Gethin 4:6, 6:3, 6:4. 

Ćwierćfinały: Shestakov – B. Zgoła 6:0, 6:3; G. Matuszewski – D. Wiśniewski 7:6 (4), 5:7, 6:4; Zhukov – Ignatiuk 6:4, 6:2; Kremenchutskyi – Snaiders 1:6, 6:4, 6:3.

Półfinały: Shestakov – G. Matuszewski 6:4, 6:2; Zhukov – Kremenchutskyi 7:6 (2), 6:4. 

Finał: Zhukov – Shestakov 6:7 (7), 7:6 (1), 6:2.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: Durska/Frankowska – (1) Molchanova/Smolenova 6:4, 4:6, 10:8; Burger/Mueller – Nebelska/Świerczyńska 6:4, 6:2; (4) Bozova/Maciejewska – Dalecka/Drugdova 6:4, 6:4; Bajorek/Wawrowska – Bergler/Grujic 7:6 (4), 2:6, 10:7; Ejsmont/Formella – Kovalenko/Skorupska 6:2, 6:2; Chudejova/Lackova – (3) Bartusek/Szczepańska 6:2, 6:3; Górska/Tothova – Koralnik/Zaremba 6:2, 6:2; (2) Avetisyan/Kereselidze – Jodłowska/Mazurek 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Burger/Mueller – Durska/Frankowska 6:1, 7:5; Bozova/Maciejewska – Bajorek/Wawrowska 7:6 (2), 6:4; Ejsmont/Formella – Chudejova/Lackova 3:6, 6:3, 10:6; Górska/Tothova – Avetisyan/Kereselidze 6:2, 6:3.

Półfinały: Burger/Mueller – Bozova/Maciejewska 6:2, 6:3; Ejsmont/Formella – Górska/Tothova 7:5, 6:2.

Finał: Ejsmont/Formella – Burger/Mueller 6:4, 6:3.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Shestakov/Snaiders – Braziewicz/Szczap 6:3, 7:5; Hrazdil/Zilkay – Kopcik/Pawelski 5:7, 6:2, 10:8; (4) Grygołowicz/Matuszewski – Szymkowiak/Tens 6:2, 6:4; Kułakowski/Mancewicz – Faletti/Vola 6:4, 6:4; Burton/Zhukov – Lechno-Wasiutyński/Tatera 6:4, 6:7 (6), 10:8; Stokowski/B. Zgoła – (3) Ignatiuk/Slizevich 6:2, 6:1; Gethin/Rock – Kończal/Lis; 7:5, 4:6, 10:5 Butvilas/Kremenchutskyi  – (2) Szic/Wajdemajer 7:6 (4), 4:6, 10:7.

Ćwierćfinały: Shestakov/Snaiders – Hrazdil/Zilkay 6:4, 6:1; Grygołowicz/Matuszewski – Kułakowski/Mancewicz 7:6 (4), 6:3; Stokowski/B. Zgoła – Burton/Zhukov 6:1, 6:4; Gethin/Rock – Butvilas/Kremenchutskyi 6:2, 2:6, 10:5. 

Półfinały: Shestakov/Snaiders – Grygołowicz/Matuszewski 6:1, 6:4; Stokowski/B. Zgoła – Gethin/Rock 3:6, 7:5, 10:5. 

Finał: Stokowski/B. Zgoła – Shestakov/Snaiders 6:3, 7:6 (5).

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Kovalenko – bye; Koczan – Z. Witkowska 6:3, 3:6, 10:6; Szmyd – bye; (7) Durska – bye; (2) Mazurek – bye; Michalkova – Janiszek 6:4, 6:1; Telżyńska – Czerny 6:3, 6:3; (8) Bajorek – bye; (3) Ivanova – bye; Zalewska – Olszewska 6:4, 7:6 (9); Wawrowska – Maniawska 7:5, 6:4; (5) Jodłowska – bye; (4) Hejtmanek – bye; M. Głowacka – Kozhatova 6:3, 6:1; Kamińska – Szpakowska 6:1, 6:1; (6) Frankowska – bye. 

Druga runda: Kovalenko – Koczan 6:3, 6:1; Durska – Szmyd 6:3, 6:3; Mazurek – Michalkova 6:4, 6:3; Bajorek – Telżyńska 6:3, 7:6 (5); Zalewska – Ivanova 6:3, 7:6 (5); Wawrowska – Jodłowska 4:6, 7:6 (4), 10:2; Hejtmanek – M. Głowacka 6:3, 6:3; Frankowska – Kamińska 6:4, 7:5.    

Trzecia runda: Durska – Kovalenko 3:6, 6:4, 10:6; Bajorek – Mazurek 4:6, 6:3, 10:4; Wawrowska – Zalewska 6:2, 6:3; Frankowska – Hejtmanek 6:4, 6:3.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Martsinkevich – bye; Włodarczyk – Doligalski 3:6, 6:4, 10:8; Matuszczyk – bye; Szczap – bye; (2) Burton – bye; R. Gajewski – Kolasa 6:1, 6:1; Zhukov – Bojko 6:4, 6:2; Krotowski – bye; (3) Stokowski – bye; Stankiewicz – Parintsev 3:6, 6:3, 10:8; Vola – Osomański 6:0, 6:4; Dzieło – bye; (4) Trebuchet – bye; Tens – Dziedzic 6:3, 6:4; Tatera – Cerejo 6:1, 6:2; Sopoliński – bye. 

Druga runda: Martsinkevich – Włodarczyk 6:1, 6:1; Szczap – Matuszczyk 6:3, 4:6, 10:6; Burton – R. Gajewski 2:6, 6:3, 10:5; Zhukov – Krotowski 6:2, 7:5; Stokowski – Stankiewicz 6:3, 6:4; Vola – Dzieło 6:1, 6:1; Tens – Trebuchet 6:3, 6:3; Tatera – Sopoliński 6:3, 7:6 (3).  

Trzecia runda: Szczap – Martsinkevich 7:6 (5), 3:6, 10:7; Zhukov – Burton 6:2, 7:6 (6); Stokowski – Vola 6:2, 5:7, 10:6; Tens – Tatera 7:6 (7), 6:1.  

Kategoria: ITF Juniors

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności