Logo Polski Tenis

WYNIKI

EASTBOURNE: E. Mertens - Vondrousova 6:1, 5:7, 6:2; Konta - Sakkari 6:4, 7:6 (4); S. Zhang - Gavrilova 6:3, 6:1; Friedsam - Kontaveit 6:3, 6:4; Cornet - Svitolina 6:3, 7:6 (3); Stosur - Kenin 6:2, 6:3; Bertens - Putintseva 6:4, 6:1; Bencic - Kudermetova 6:3, 6:4; Jabeur - Minella 2:6, 6:2, 6:1; Tsurenko - Diyas 6:2, 6:2; Londero - Clarke 6:7 (5), 6:1, 6:3; D. Evans - Albot 7:6 (2), 6:2; Jarry - P. Cuevas 6:1, 7:6 (4); Fabbiano - J. Ward 2:6, 6:3, 6:1; Norrie - Chardy 6:3, 7:6 (4); ANTALYA: Krawietz - Ilkel 6:4, 6:4; Dzumhur - Celikbelik 6:3, 4:6, 6:3; J. Thompson - Klahn 7:6 (7), 6:3; Sonego - Gunneswaran 6:7 (3), 6:0, 7:5.

Aktualności

Antalya ITF – Rajski w ćwierćfinale

Maciej Rajski, Maciej Smoła i Mateusz Terczyński zgłosili się do futuresa ITF w tureckim kurorcie.

W GD Tennis Cup Turkey F40 w Antalyi (korty ziemne, 15 tys. $ w puli nagród) Rajski grał w turnieju głównym. Smoła się wycofał, a Terczyński nie zdołał przebić się przez zmagania eliminacyjne.

Singiel

Rajski (635. miejsce w rankingu ATP) wygrał z Rumunem Danem Alexandrem Tomescu (1074 ATP) 6:4, 7:5 i Ukraińcem Olegiem Prihodko (705 ATP) 2:0 i krecz rywala. W ćwierćfinale przegrał ze Szwedem Dragosem Nicolae Madarasem (630 ATP) 6:4, 4:6, 4:6.

Smoła (666 ATP) ostatnie trzy tygodnie spędził w RPA. Miał spotkać się z Belgiem Jeroenem Vanneste (440 ATP), ale ostateczniwe wycofał się z zawodów.

Kwalifikacje

Terczyński (1480 ATP) w eliminacjach wygrał z Serbem Strahinją Pjeranoviciem (br) 6:1, 6:1, ale przegrał z Włochem Federico Lucinim (br) 2:6, 2:6.

Debel

W deblu Rajski i Turek Tuna Altuna (duet nr 2) pokonali Pjeranovicia i jego rodaka Dejana Katicia 6:4, 3:6, 10:2. W ćwierćfinale przegrali z Rosjanami Vladimirem Korolevem i Pavlem Kotovem 6:3, 3:6, 3:10.

Terczyński i Prihodko byli słabsi od Madarasa i Czecha Tadeasa Paroulka 6:7 (8), 1:6.

Drabinki

Kategoria: ITF

tenis wyniki live - meczyki.pl | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności