Polski Tenis

WYNIKI

WIEDEŃ ATP 500: S. Tsitsipas - Dimitrov 7:6 (6), 6:4; Auger-Aliassime - Berankis 6:3, 6:2; Ruud - L. Harris 7:5, 7:6 (2); Norrie - Fucsovics 7:6 (4), 6:1; SANKT PETERSBURG ATP 250: Millman - Oliel 6:1, 6:1; Van de Zandschulp - Nishioka 6:2, 6:2; Paul - P. Martinez 6:3, 6:2; Ivashka - Djere 6:3, 6:2; Andujar - Delbonis 6:2, 7:6 (1); McDonald - Gerasimov 7:5, 6:4; COURMAYEUR WTA 250: S. Zheng - Martic 6:3, 6:4; Samsonova - Wagner 6:3, 6:0; S. Zhang - Pieri 6:1, 6:3; Vekic - Q. Zheng 7:6 (1), 6:2; Xinyu Wang - Bucsa 6:1, 5:0 i krecz Hiszpanki; KLUŻ-NAPOKA WTA 250: Kostyuk - Pera 6:3, 6:4; Bara - Begu 7:6 (2), 0:6, 6:4; Peterson - Fett 6:1, 6:3; Van Uytvanck - Kovinic 6:4, 6:4.

Antalya ITF – Rajski w ćwierćfinale

Maciej Rajski, Maciej Smoła i Mateusz Terczyński zgłosili się do futuresa ITF w tureckim kurorcie.

W GD Tennis Cup Turkey F40 w Antalyi (korty ziemne, 15 tys. $ w puli nagród) Rajski grał w turnieju głównym. Smoła się wycofał, a Terczyński nie zdołał przebić się przez zmagania eliminacyjne.

Singiel

Rajski (635. miejsce w rankingu ATP) wygrał z Rumunem Danem Alexandrem Tomescu (1074 ATP) 6:4, 7:5 i Ukraińcem Olegiem Prihodko (705 ATP) 2:0 i krecz rywala. W ćwierćfinale przegrał ze Szwedem Dragosem Nicolae Madarasem (630 ATP) 6:4, 4:6, 4:6.

Smoła (666 ATP) ostatnie trzy tygodnie spędził w RPA. Miał spotkać się z Belgiem Jeroenem Vanneste (440 ATP), ale ostateczniwe wycofał się z zawodów.

Kwalifikacje

Terczyński (1480 ATP) w eliminacjach wygrał z Serbem Strahinją Pjeranoviciem (br) 6:1, 6:1, ale przegrał z Włochem Federico Lucinim (br) 2:6, 2:6.

Debel

W deblu Rajski i Turek Tuna Altuna (duet nr 2) pokonali Pjeranovicia i jego rodaka Dejana Katicia 6:4, 3:6, 10:2. W ćwierćfinale przegrali z Rosjanami Vladimirem Korolevem i Pavlem Kotovem 6:3, 3:6, 3:10.

Terczyński i Prihodko byli słabsi od Madarasa i Czecha Tadeasa Paroulka 6:7 (8), 1:6.

Drabinki

Kategoria: ITF

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności