MIAMI: A. Zverev - Marozsan 6:3, 7:5; Medvedev - Jarry 6:2, 7:6 (7); Sinner - Machac 6:4, 6:2; Alexandrova - Pegula 3:6, 6:4, 6:4; D. Collins - Garcia 6:3, 6:2.

Aga w czwartej rundzie

Agnieszka Radwańska wygrała pojedynek trzeciej rundy z byłą liderką rankingu Serbką Aną Ivanovic 7:5, 7:5. Kolejną rywalką Isi będzie Yaroslava Shvedova (Kazachstan).

W pierwszym secie obie tenisistki miały problemy z wygraniem swoich serwisów. Na dwanaście rozegranych gemów aż dziewieć kończyło się przełamaniem. Agnieszka wywalczyła piątego breaka (6:5), utrzymała tą przewagę i wygrała seta 7:5.

W drugiej partii Ana zdobyła breaka w drugim gemie (0:2), Aga wygrała swoje podanie (1:3), w kolejnym gemie przełamała rywalkę (2:3), doprowadziła do równowagi (3:3). Isia nie wykorzystała trzech breakpointów (3:4). Obie zawodniczki wygrywały swoje gemy serwisowe (5:5). W jedenastym Polka zdobywa breaka (6:5), wygrywa swoje podanie, seta 7:5 i mecz.

…………………………………..

22-latka z Belgradu jest zwyciężczynią French Open 2008, grała także w finale Roland Garros 2007 i Australian Open 2008. Ma w swoim dorobku jeszcze siedem wygranych zawodowych imprez, ale ostatni sukces odniosła w pażdzierniku 2008 w Linz.

Wyniki na żywo: Kliknij tutaj