Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Bencic 6:2, 6:2; SINGAPUR ATP: Popyrin - Bublik 4:6, 6:0, 6:2; MONTPELLIER ATP: Goffin - Bautista Agut 5:7, 6:4, 6:2; CORDOBA: J.M. Cerundolo - Ramos-Vinolas 6:0, 2:6, 6:2.

Agnieszka i Daniela w półfinale

przez maka

Agnieszka Radwańska i Daniela Hatuchowa walczą z Nurią Llagosterą-Vives i Arantxą Parrą-Santonją w ćwierćfinale w Miami.

A. Radwańska/D. Hantuchowa 6
N. Llagostera-Vives/A. Parra-Santonja 7

Polka i Słowaczka nie wykorzystały okazji na breaka (0:1). Swoje podanie wygrały na sucho (1:1).

Kolejne gemy również dla serwujących (2:2). W piątym rywalki straciły podanie (3:2). Nasza para utrzymywała przewagę breaka do stanu (4:3).

W ósmym gemie Hiszpanki odrobiły stratę (4:4). Dziewczyny doprowadziły do tie-breaku (6:6). W nim Nuria i Arantxa zwyciężyły, wykorzystując pierwszą z dwóch piłek setowych (7:4).

Po przerwie spowodowanej deszczem, na korcie rządziły już Polka i Słowaczka. Pewnie wygrały drugą partię (6:1).

Triumfowały także w supertie-breaku. Rozgromiły w nim rywalki aż 10:1

W półfinale zmierzą się z Shahar Peer z Izraela i Chinką Shuai Peng.

Wyniki

Pierwsza runda: (1) Dulko/Pennetta – Govortsova/Kudryavtseva 6:1, 6:1; Goerges/Raymond – Kirilenko/Pavlyuchenkova 6:3, 5:7, 11:9; Kuznetsova/Zvonareva – Dulgheru/Rybarikova 6:4, 6:2; (8) Martinez Sanchez/Medina Garrigues – Grandin/Uhlirova 4:6, 6:2, 10:8; (3) Huber/Petrova – Martic/Tomljanovic 6:1, 6:4; S-W. Hsieh/Niculescu – Hlavackova/Hradecka 6:3, 7:6 Stephens/Wickmayer – (4) Kops-Jones/Spears 6:4, 6:7 (4), 11:9; (7) Mattek-Sands/Shaughnessy – Bacsinszky/Szavay 6:4, 6:3; Mirza/Vesnina – (5) Y-J Chan/J. Zheng 6:2, 4:6, 10:7; Hantuchova/A. Radwańska – Dushevina/Makarova 6:3, 1:6, 10:7; Kondratieva/Voracova – Errani/Vinci 4:6, 6:2, 10:4; Llagostera Vives/Parra Santonja – (4) King/Shvedova 3:6, 6:4, 10:7; (6) Benesova/Zahlavova Strycova – Jans/Rosolska 6;2, 7:5; Ivanovic/Petkovic – Ch-J Chuang/An. Rodionova 4:6, 7:5, 10:5; Kleybanova/Yan – Craybas/Stubbs 7:6 (7), 6:2; Peer/S. Peng – (2) Peschke/Srebotnik 7:5, 7:6 (6).

Druga runda: (1) Dulko/Pennetta – Goerges/Raymond 6:2, 6:4; (8) Martinez Sanchez/Medina Garrigues – Kuznetsova/Zvonareva 6:1, 6:4; (3) Huber/Petrova – W. Hsieh/Niculescu 7:5, 6:2; Stephens/Wickmayer – (7) Mattek-Sands/Shaughnessy 1:6, 7:6 (9), 10:7; Hantuchova/A. Radwańska – Mirza/Vesnina 6:4, 6:3; Llagostera Vives/Parra Santonja – Kondratieva/Voracova 6:2, 7:5; Ivanovic/Petkovic – (6) Benesova/Zahlavova Strycova 6:3, 5:7, 10:6; Peer/S. Peng – Kleybanova/Yan 6:3, 4:6, 10:8.

Ćwierćfinały: (8) Martinez Sanchez/Medina Garrigues – (1) Dulko/Pennetta 7:5, 6:4; (3) Huber/Petrova – Stephens/Wickmayer 6:4, 6:1; Hantuchova/A. Radwańska – Llagostera Vives/Parra Santonja 6:7 (4), 6:1, 10:1; Peer/S. Peng – Ivanovic/Petkovic walkower.

Półfinały: (8) Martinez Sanchez/Medina Garrigues – (3) Huber/Petrova; Hantuchova/A. Radwańska – Peer/S. Peng.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności