MONACHIUM ATP 250: Fritz - Garin 6:3, 6:4; Struff - Auger-Aliassime 7:5, 6:4; BUKARESZT ATP 250: Fuscovics - Tabilo 6:4, 6:4; Navone - F. Cerundolo 5:7, 6:4, 7:5; OEIRAS WTA 125: Lamens - Mladenovic 4:6, 6:0, 6:0; Tauson - Pera walkower.

Ala i Marta nie zagrają w finale

Marta Domachowska i Alicja Rosolska przegrały mecz pófinałowy turnieju deblowego w Marbelli 3:6, 4:6.

Ich rywalkami były Rosjanka Maria Kondratieva i Jarosława Szwedova z Kazachstanu.

Polki do zera przełamały przeciwniczki (1:0), ale błyskawicznie podanie straciła Marta (1:1). Biało-czerwone miały kolejne okazje na breaka, ale tym razem ich nie wykorzystały (1:2).

Przełamana została Ala (1:3). Kolejne gemy dla serwujących (3:5). Rywalki wygrywają swój serwis do zera. Zwyciężają w pierwszym secie 6:3.

Przeciwniczki rozpoczęły drugą partię od breaka i prowadzenia (0:1). Pewnie wygrały swoje podanie (0:2). Polki zdobywają gema (1:2), a w kolejnym odrabiają stratę (2:2).

W piątym gemie Marta i Ala obroniły trzy breakpointy (0:40), ale nie zdołały wygrać podania (2:3). Rywalki utrzymują przewagę (2:4). Kolejne przełamanie (2:5). Przeciwniczki serwowały na mecz, ale Polki wykorzystały drugiego breakpointa i wywalczyły breaka (3:5).

Marta i Ala wygrały swojego gema (4:5), ale to rywalki po raz drugi serwują, aby wygrać seta. Polki obroniły trzy piłki meczowe, ale czwarta kończy seta. Maria i Jarosława wygrywają 6:4.

Wyniki na żywo z Marbelli: Kliknij tutaj