Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Świątek - C. Liu 6:4, 6:0; Rybakina - Noskova 6:3, 6:3; Days - Keys 6:2, 4:6, 6:4; Haddad Maia - Shnaider 6:2, 5:7, 6:4; Schmiedlova - Bolsova 6:3, 6:4; Sorribes Tormo - Martic 6:4, 6:1; Xinyu Wang - Peterson 7:6 (5), 6:2; Cocciaretto - Waltert 6:2, 6:3; M. Andreeva - Parry 6:1, 6:2; Pera - Vekic 3:6, 6:4, 6:3.; Alexandrova - Friedsam 6:2, 6:0; Etcheverry - De Minaur 6:3, 7:6 (2), 6:3; Coric - Cachin 6:3, 4:6, 4:6, 6:3, 6:4; Ruud - Zeppieri 6:3, 6:2, 4:6, 7:5; Rune - Monfils walkower.
Polska Liga Tenisa

Angie Cup 2011 – triumf Sylwii Mikołajczuk

W Centrum Tenisowym Angie w Puszczykowie odbył się ogólnopolski turniej klasyfikacyjny kobiet.

W imprezie Angie Cup 2011 wzięło udział trzynaście zawodniczek. Pierwsze miejsce w grupach zajęły Sylwia Mikołajczuk, Natalia Kozel, Justyna Pająk i Magda Sekrecka.

W fazie finałowej bezkonkurencyjna była Mikołajczuk. Drugą pozycję w turnieju zajęła Sekrecka, a trzecia była Kozel.

Wyniki

GRUPA A: Mikołajczuk – Kostencka 6:2, 6:1; Kowalak – Kostencka 6:2, 6:1; Mikołajczuk – Kowalak 6:1, 6:0; kolejność: 1. Mikołajczuk, 2. Kowalak, 3. Kostencka.

GRUPA B: Witos – Dolata 6:3, 6:1; Kozel – Dolata 6:4, 6:0; Kozel – Witos 4:6, 7:5, 10:4; kolejność: 1. Kozel, 2. Witos, 3. Dolata.

GRUPA C: Lisiecka – Piszczkiewicz 6:2, 6:0; Pająk – Piszczkiewicz 6:2, 6:0; Pająk – Lisiecka 4:6, 6:3, 10:5; kolejność: 1. Pająk, 2. Lisiecka, 3. Piszczkiewicz.

GRUPA D: Sekrecka – Nowicka 2:6, 6:4, 10:6; Przybylska – Rynkiewicz 6:1, 4:6, 10:5; Rynkiewicz – Nowicka 6:0, 6:0; Sekrecka – Przybylska 1:6, 6:3, 12:10; Przybylska – Nowicka 6:0, 6:0; Sekrecka – Rynkiewicz 6:4, 6:3; kolejność: 1. Sekrecka, 2. Przybylska, 3. Rynkiewicz, 4. Nowicka.


MIEJSCA 1-4: Mikołajczuk – Kozel 6:1, 6:1; Sekrecka – Pająk 7:5, 7:5; Mikołajczuk – Pająk 4:6, 6:0, 11:9; Sekrecka – Kozel 2:6, 6:4, 10:4; Mikołajczuk – Sekrecka 7:5, 6:7, 10:6; Kozel – Pająk 7:6, 6:4; kolejność: 1. Sylwia Mikołajczuk, 2. Magda Sekrecka, 3. Natalia Kozel, 4. Justyna Pająk.

MIEJSCA 5-8: Kowalak – Witos 6:0, 6:0; Przybylska – Lisiecka 6:4, 2:6, 10:7; Kowalak – Przybylska 7:5, 6:2; Witos – Lisiecka 7:5, 3:6, 11:9; Kowalak – Lisiecka 6:2, 6:1; Przybylska – Witos 6:2, 6:3; kolejność: 5. Martyna Kowalak, 6. Julia Przybylska, 7. Karolina Lisiecka, 8. Katarzyna Witos.

MIEJSCA 9-12: Kostencka – Dolata 6:0, 6:0; Rynkiewicz – Piszczkiewicz 6:0, 6:0; Kostencka – Piszczkiewicz 6:2, 4:6, 10:2; Rynkiewicz – Dolata 1:6, 6:1, 10:7; Kostencka – Rynkiewic 6:3, 3:6, 11:9; Piszczkiewicz – Dolata 6:3, 6:1; kolejność: 9. Aleksandra Kostencka, 10. Kinga Rynkiewicz, 11. Natalia Piszczkiewicz, 12. Zuzanna Dolata, 13. Bogna Nowicka.

Kategoria: