Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Hurkacz - Fabbiano 6:3, 3:6, 6:3; Evans - Lajovic 6:3, 6:7 (11), 6:2; Garin - Auger-Aliassime 7:6 (3), 6:1; Caruso - Catarina 6:7 (3), 7:6 (5), 6:3; Chardy - Bublik 6:4, 0:6, 7:5; Fognini - Kecmanovic 6:2, 7:5; Sinner - Ramos-Vinolas 6:3, 6:4; Pouille - Pella 6:3, 6:4; Delbonis - Mannarino 7:5, 6:1; Cecchinato - Koepfer 6:4, 6:3; CHARLESTON WTA 250: Piter/Y. Wang - Kalashnikova/Kudryavtseva 7:6 (7), 2:6, 10:2; Tauson - Samsonova 6:3, 6:3; Rogers - McNally 6:0, 6:1; Tomljanovic - Zarazua 6:1, 6:1; Hibino - Doi 7:5, 5:7, 6:6 i krecz Misaki; L. Davis - Vandeweghe 7:6 (3), 6:4; Brengle - Vikhlyantseva 6:0, 3:6, 6:2.

Angie Cup 2013 w Puszczykowie

przez maka

Na kortach w Puszczykowie odbył się halowy ogólnopolski turniej kobiet Angie Cup 2013.

W fazie eliminacyjnej zmagań w Centrum Tenisowym Angie po dwa zwycięstwa mają na koncie Julia Przybylska (AZS Poznań), Paulina Lewandowska (Górnik Bytom), Anastazja Shoshyna (AT Angie Puszczykowo), i Zuzanna Maciejewska (Varsovia Warszawa).

W finałowej grupie Shoshyna pewnie pokonała Przybylską, Lewandowską i Maciejewską. Drugie miejsce zajęła Lewandowska, a trzecia była Przybylska.

WYNIKI

Grupa A: Przybylska – Kusz 6:4, 6:1; Rustecka – Kostek 6:0, 6:2; Przybylska – Kostek 6:0, 6:0; Kusz – Rustecka 6:4, 7:6 (5); Przybylska – Rustecka 6:1, 6:1; Kusz – Kostek 7:5, 6:1; kolejność: 1. Przybylska 3 wygrane, 2. Kusz 2, 3. Rustecka 1, 4. Kostek 0.

Grupa B: P. Lewandowska – Iwaniuk 6:3, 7:5; Bieńkowska – Buczyńska 6:4, 6:2; P. Lewandowska – Buczyńska 7:5, 6:1; Iwaniuk – Bieńkowska 7:5, 6:2; Buczyńska – Iwaniuk 6:2, 6:2; P. Lewandowska – Bieńkowska 6:4, 6:0; kolejność: 1. P. Lewandowska 3, 2. Bieńkowska 2, 3. Buczyńska 1, 4. Iwaniuk 0.

Grupa C: A. Mlazga – Gałka 6:2, 7:6 (5); Shoshyna – Grzywocz 6:1, 6:1; Shoshyna – Gałka 6:1, 6:0; A. Mlazga – Grzywocz 6:2, 6:4; Shoshyna – A. Mlazga 6:0, 6:0; Gałka – Grzywocz 6:3, 6:2; kolejność: 1. Shoshyna 3, 2. A. Mlazga 2, 3. Gałka 1, 4. Grzywocz 0.

Grupa D: Maciejewska – Kostencka 6:2, 6:1; N. Kromolicka – Dyba 6:0, 6:0; Maciejewska – N. Kromolicka 6:2, 6:0; Kostencka – Dyba 7:6 (5), 6:4; Maciejewska – Dyba 6:0, 6:2; N. Kromolicka – Kostencka 6:4, 6:2; kolejność: 1. Maciejewska 3, 2. N. Kromolicka 2, 3. Kostencka 1, 4. Dyba.


Miejsca 13-16: Iwaniuk – Kostek 6:1, 6:0; Kostek – Dyba 6:2, 6:2; Iwaniuk – Dyba 0:6, 6:3, 10:3. Z gry zrezygnowała Grzywocz; kolejność: 13. Iwaniuk, 14. Kostek, 15. Dyba, 16 Grzywocz.

Miejsca 9-12: Rustecka – Buczyńska 6:3, 7:5; Gałka – Kostencka 6:3, 6:1; Rustecka – Gałka 2:6, 6:4, 10:7; Buczyńska – Kostencka 6:2, 6:3; Rustecka – Kostencka 6:1, 6:1; Buczyńska – Gałka 6:0, 6:2; kolejność: 9. Rustecka, 10. Buczyńska, 11. Gałka, 12. Kostencka.

Miejsca 5-8: Bieńkowska – Kusz 6:1, 6:4; A. Mlazga – N. Kromolicka 6:4, 6:2; Bieńkowska – A. Mlazga 6:1, 6:3; N. Kromolicka – Kusz 6:4, 6:2; Bieńkowska – N. Kromolicka 6:2, 6:3; A. Mlazga – Kusz 6:3, 4:6, 10:6; kolejność: 5. Bieńkowska, 6. A. Mlazga, 7. N. Kromolicka, 8. Kusz.

Miejsca 1-4: P. Lewandowska – Przybylska 6:4, 6:1; Shoshyna – Maciejewska 6:2, 6:3; Shoshyna – Przybylska 6:2, 6:1; P. Lewandowska – Maciejewska 7:5, 6:1; Shoshyna – P. Lewandowska 6:1, 6:4; Przybylska – Maciejewska 6:0, 6:0 (walkower); kolejność: 1. Shoshyna, 2. P. Lewandowska, 3. Przybylska, 4. Maciejewska.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności