Polski Tenis

WYNIKI

HALLE ATP 500: Humbert - Rublev 6:3, 7:6 (4); Krawietz/Tecau - Auger-Aliassime/Hurkacz 7:6 (4), 6:4; LONDYN ATP 500: M. Berrettini - Norrie 6:4, 6:7 (5), 6:3; Herbert/Mahut - Opelka/Peers 6:4, 7:5; BERLIN WTA 500: Samsonova - Bencic 1:6, 6:1, 6:3; Azarenka/Sabalenka - Melichar/Schuurs 4:6, 7:5, 10:4; BIRMINGHAM WTA 250: Jabeur - Kasatkina 7:5, 6:4; Bouzkova/Hradecka - Jabeur/Perez 6:4, 2:6, 10:8; MAJORKA ATP 250: Thompson - Andujar 2:6, 7:6 (4), 6:2; Mannarino - Struff 7:6 (3), 6:3; BAD HOMBURG WTA 250: Tig - Barthel 7:6 (4), 6:3; Siniakovva - Gracheva 6:3, 6:2; Anisimova - Kovinic 6:2, 6:1; Korpatsch - Peterson 7:5, 2:6, 7:6 (5); Doi - Danilina 6:2, 6:2; Podoroska - Guth 6:0, 6:3; Petkovic - Cirstea 6:3, 6:4.

Antalya-Belconti ITF – Albot za mocny dla Chadaja

przez maka

Adam Chadaj grał w futuresie w Turcji.

W Antalya-Belconti (korty twarde, 10 tys. $) Polak (666 w rankingu ATP) w pierwszej rundzie wygrał z Niemcem Steffenem Dieraufem (nie jest notowany w światowej klasyfikacji) 6:0, 6:4.

W 1/8 finału rywalem Adama jest Austriak Nikolaus Moser (494). W 1/8 finału rywalem Adama był Austriak Nikolaus Moser (494). Pokonał go 7:6 (9), 4:6, 6:4.

W ćwierćfinale przegrał z Radu Albotem (243) z Mołdawii 2:6, 3:6.

Wyniki

Pierwsza runda: (1) Albot – Altuna 6:4, 6:4; Kuzmanov – Galic 6:0, 6:1; Chadaj – Dierauf 6:0, 6:4; (7) N. Moser – Otte 6:1, 6:0; (3) B. Klein – Biryukov 6:4, 6:2; Erguden – Dieteren 6:2, 6:2; Hizak – Berman 6:4, 6:2; Boltz – (8) Fucsovics 6:1, 6:3; (6) Brkic – Netuschil 6:2, 6:4; R. Becker – Dimov 6:4, 4:6, 6:4; Weissborn – Ciumac 1:6, 6:2, 6:1; Kretschmer – (4) Gaio 4:6, 6:0, 6:4; (5) Mecir – Sekulic 6:1 i krecz Szweda; Daniell – Colella 6:2, 6:1; De Loore – Slabinsky 6:1, 6:1; (2) Kovalik – Gabb 5:7, 6:2, 6:4.

Druga runda: Albot – Kuzmanov 7:6 (5), 1:6, 7:6 (5); Chadaj – N. Moser 7:6 (9), 4:6, 6:4; B. Klein – Erguden 6:1, 6:1; Boltz – Hizak 6:4, 6:3; Brkic – R. Becker 4:6, 7:6, 6:1; Kretschmer – Weissborn 6:1, 6:2; Mecir – Daniell 6:4, 6:4; De Loore – Kovalik 6:2, 6:0.

Ćwierćfinały: Albot – Chadaj 6:2, 6:3; B. Klein – Boltz 6:4, 6:0; Brkic – Kretschmer 1:6, 6:4, 6:3; Mecir – Loore 7:6, 6:3.

Maciej Smoła (1015) był rozstawiony z dziesiątką w kwalifikacjach. Pokonał Rosjanina Artema Suprunova (br) 6:2, 6:1, ale przegrał z Ukraińcem Glebem Alekseenko (1352) 4:6, 4:6.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności