Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - F. Cerundolo 6:2, 6:0; Galan - Carballes Baena 7:6 (6), 6:2; Barrios Vera - Kopriva 6:7 (4), 6:3, 6:2; Sachko - Tabilo 6:4, 6:4; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Popko 2:6, 6:3, 6:3; Ferreira Silva - Ugo Carabelli 7:5, 6:2; Sakamoto - Janvier 6:2, 3:6, 6:1; Menezes - Pucinelli De Almeida 6:2, 6:2.

Australijskie klimaty według Klaudii i Ali

Klaudia Jans i Alicja Rosolska na blogu Z Woleja dzielą dzielą się wrażeniami z pobytu w Melbourne.

– Praktycznie cale dnie spędzamy na kortach – trening rano i po południu, kibicowanie naszym. Wczoraj na chwilę zajrzałyśmy do sklepu z pamiątkami Australian Open. Jest w nim mnóstwo gadżetów: czapeczki, koszulki, magnesy, kubki, znaczki itd. – pisze Klaudia.

– Trzeba zrobić małe zakupy, ponieważ pod koniec turnieju zawsze brakuje rozmiarów i nie ma już najlepiej sprzedających się ręczników. Dzisiaj mamy lużniejszy dzień.

– Kiedy się obudziłam spojrzałam na telefon …3 smsy – wszystkie z wynikami piłkarzy ręcznych. Po pierwszej połowie, po końcowym gwizdku i o porażce Szwecji. Bardzo kibicujemy naszym szczypiornistom i trzymamy za nich kciuki.

– Od kiedy poznałyśmy ich na igrzyskach olimpijskich to nasza sympatia do nich jest jeszcze większa – Super chłopaki 🙂

– W związku z tym, że najprawdopodobniej jutro gramy mecz to czeka nas tylko jeden trening po południu.

– Ja spędzam czas wolny w pokoju. Oglądam końcówkę mojego serialu …i tylko na chwilkę wyskoczyłam po kawę.

Ala z trenerem pojechała odebrać nowy sprzęt od Head’a. Firmy sponsorujące zawodników, prowadzą dystrybucję w oficjalnym hotelu. Są wyznaczone godziny, w których można zgłaszać się po naciągi, owijki, termobagi i rakiety.

Więcej na blogu – Kliknij tutaj

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności