Polski Tenis

WYNIKI

PRAGA WTA 250: Fręch - Sharma 6:4, 2:6, 6:2; Linette - Barthel 7:6 (4), 6:4; Siniakova - Chirico 7:5, 4:6, 6:3; Samson - Wurth 6:0, 6:2; Von Deichmann - Schmiedlova 6:4, 6:4; Salkova - Sonmez 6:4, 6:0; Shibahara - Korpatsch 7:6 (5), 3:6, 7:5; Fett - Van Uytvanck 6:2, 6:2; Selekhmeteva - Palicova 7:5, 6:3; JASSY WTA 250: Bondar - Benoit 6:3, 6:1; Janicijevic - Topalova 6:1, 6:2; Lepchenko - Trevisan 5:7, 6:4, 6:3; Waltert - Makarova 6:2, 6:2; Boskovic - Timofeeva 7:5, 6:1; Martic - Parrizas Diaz 6:4, 6:4; Paquet - Carle 6:4, 6:2; Avanesyan - Romero Gormaz 6:1, 6:2; Todoni - Falei 5:0 i krecz Aliony; WARSZAWA WTA 125: Parks - Hertel 6:3, 4:6, 6:1; Bolkvadze - Sramkova 6:1, 6:2; Hontama - Raina 7:5, 6:2; Glushko - Baindl 6:2, 7:5; Joint - Ruzic 5:7, 6:2, 6:3; Klimovicova - Savinykh 6:4, 6:3.

Awans Piter i Domachowskiej

Katarzyna Piter i Marta Domachowska walczą w eliminacjach challengera Sparta Prague Open (korty ziemne, 100 tys. $).

Piter66
Cechova01

Poznanianka łatwo pokonała Czeszkę Karolinę Cechovą (br). Szybko uzyskała potrójne przełamanie. Wygrała pierwszego seta (6:0).

Kasia w drugiej partii od razu uzyskała breaka (1:0). Pewnie sięgnęła po seta (6:1) i mecz.

W drugiej rundzie zagra z Anetą Dvorakovą (br).


Domachowska66
Pavelkova32

Marta w pierwszej rundzie wygrała z Czeszką Kamilą Pavelkovą (br). Wygrała pierwszego seta (6:3). W drugiej partii też kontrolowała sytuację (6:2).

W drugim spotkaniu zmierzy się Jesiką Maleckovą (br).

Wyniki

Pierwsza runda: (1) Piter – Cechova 6:0, 6:1; Dvorakova – Krejsova 7:5, 4:6, 6:4; N. Kichenok – Jankovska 5:7, 6:1, 6:2; (5) Rolle – Horakova 4:1 i krecz; (2) Costas-Moreira – L. Kichenok 6:3, 6:2; Duque-Marino – Yi-Fan Xu 6:1, 6:0; Kubicikova – Ghadri 6:0, 6:2; Allertova – (7) Gronert 4:6, 6:4, 6:3; (3) Domachowska – Pavelkova 6:3, 6:2; Maleckova – Rohanova 6:2, 6:4; Washington – Zavodska 7:6 (2), 6:2; (6) J. Moore – Borecka 6:3, 6:3; (4) Sheng-Nan Sun – Gerlova 6:1, 5:7, 7:5; Sumova – Hrdinova 6:4, 3:6, 6:2; Luknarova – Patterson 1:6, 6:4, 0:1 i krecz Tammi; (8) Krunic – Koprivova 6:0, 6:2.

Kategoria: