Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Pera - Ruse 7:5, 6:4; Makarova - Cirstea 1:6, 6:3, 6:2; Piter/Zimmermann - Xu/Yang 6:3, 3:6, 10:7; GENEWA ATP 250: Basilashvili - Bagnis 6:4 i krecz Argentyńczyka; LYON ATP 250: Watanuki - Kwon 6:3, 6:4.

Baba Cup 2011 za nami

W dniach 11-12 listopada w Klubie Tenisowym DeSki w Warszawie odbył się drugi w tym roku turniej Baba Cup 2011.

W zawodach mogły startować kobiety, które ukończyły 30 lat i mają status amatorki. Impreza rozegrana była w jednej kategorii wiekowej.

Panie przyjechały z całej Polski, jak zawsze w pełnej gotowości do walki na korcie, ale też i do zabawy podczas Babskiego Wieczorku, który odbył się w klubie Toro.

W finale triumfowały Joanna Majewska i Łucja Wesołowska (Gdynia), które pokonały Joannę Bartkowską i Beatę Mnichowską (Trójmiasto) 5:7, 6:3, 8:6.

Trzecie miejsce zajęły Violetta Stróżyk i Katarzyna Wachowiak (Poznań), a na czwartym uplasowały się Małgorzata Myszkowska i Ewa Karwowska (Warszawa).

Od 2010 roku zmagania odbywają się pod patronatem naszego portalu.

Sponsorami Baba Cup są: Urząd Miasta Warszawa, Hotel Haffner, Hotel Star-Dadaj, Ziaja, KształtoSfera, Teatr Syrena, Trion:z Polska, Focus Fashion – Bjӧrn Borg Bags, Państwowy Instytut Wydawniczy, Wella Polska, Day Spa SHE Fundamentem Day Spa SHE, Teatr Syrena.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności