QUIMPER: Gaio - Gulbis 6:4, 7:6 (3); Barrere - Gaston 6:3, 6:4; Furness - Marcora 6:2, 6:1; Istomin - Lacko 6:3, 6:7 (2), 7:6 (4); eliminacje: Żuk - Kamke 6:1, 6:4; Lamasine - Copil 6:3, 6:4; Cornut-Chauvinc - Guinard 6:2, 6:4; Marchenko - Wu 6:3, 6:7 (5), 6:1; ANDREZIEUX-BOUTHEON - eliminacje: U. Radwańska - Seguel 3:6, 6:3, 11:9; Konjuh - Grammatikopoulou 7:6 (3), 6:1; Zanevska - Caregaro 6:2, 6:4; Pieri - Salden 6:3, 6:4; Benoit - Rubini 6:1, 6:2; Fett - Rame 7:5, 6:2.

Bhupathi i Mirnyi lepsi od Fryty i Matki

przez maka

Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski nie zagrają w półfinale turnieju deblowego w Cincinnati.

Fyrstenberg/Matkowski 3 2
Bhupathi/Mirnyi 6 6

Zawodnicy obydwu duetów świetnie serwują. Długo było bez przełamań (3:4), choć Polacy mieli breakpointa w siódmym gemie. Niestety, w kolejnym stracili podanie (3:5), co kosztowało ich przegraną w pierwszym secie (3:6).

Fryta i Matka efektownie rozpoczęli drugą partię (1:0). Rywale nadal są jednak w świetnej dyspozycji serwisowej (2:2). W piątym gemie Marcin popełnił podwójny błąd przy drugim breakpoincie (2:3). Podanie stracił również Mariusz(2:5). Polacy ulegli rywalom w drugim secie (2:6).

Rywalami są Mahesh Bhupathi i Max Mirnyi. Hindus ma 36 lat i jest ósmym deblistą świata (11 lat temu była na pierwszym miejscu). W karierze wygrał aż 45 turniejów. Białorusin jest 33-latkiem. Triumfował w 36 zawodowych imprezach.

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności