Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Linette 6:2, 4:6, 6:4; Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; Dodin - Golubic 6:3, 6:0; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; Bronzetti - Parrizas Diaz 6:1, 3:6, 7:6 (5); GENEWA ATP 250: Gasquet - Majchrzak 6:2, 6:4; Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; Ruud - Kokkinakis 6:4, 7:6 (3); LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; Rune - Guinard 3:6, 6:3, 6:4; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

Biało-czerwoni w futuresach

Polscy zawodnicy o punkty walczyli w turniejach ITF w Turcji, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.

Antalya-Kaya Belek

Pewne miejsce w Antalya-Kaya Belek (korty ziemne, 10 tys. $) miała Katrzyna Kawa (473 w rankingu WTA). Wygrała z Turczynką Mileną Zubkov (br) 6:4, 6:2.

W drugiej rundzie trafiła na Włoszkę Andreę-Roxanę Vaideanu (439). Przegrała 0:6, 2:6.

W eliminacjach odpadły Natalia Kołat (957), Marta Śmiechowska i Kasandra Kozub (obie nie są notowane w rankingu).

W pierwszej rundzie Marta wygrała z 17-letnią Austriaczką Aliną Novacek (br) 6:1, 6:1, ale uległa Rumunce Ioneli-Andrei Iova (753) 2:6, 1:6.

Natalia przegrała z Belgijką Indią Maggen (br) 5:7, 2:6, a Kasandra z Amerykanką Sanaz Marand (1182) 2:6, 0:6.

Reus

Do kwalifikacji w hiszpańskim Reus (korty ziemen, 10 tys. $) zgłosił się Wojciech Bąkowski (br). 18-latek pokonał zawodnika gospodarzy Pola Gila Gonzaleza (br) 7:6 (3), 6:2.

W drugim meczu uległ Włochowi Filippo Borelli (br) 3:6, 2:6.

Tipton

W eliminacjach futuresa w Wielkiej Brytanii (korty twarde, 15 tys. $) rywalizuje Mateusz Terczyński (br). 16-latek w pierwszej rundzie miał wolny los.

W drugiej wygrał z Brytyjczykiem Williamem Ralstonem (br) 6:1, 6:1. W decydującym spotkaniu przegrał z kolejnym tenisistą gospodarzy Tobym Martinem (874) 1:6, 2:6.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności