Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Bencic - Vondrousova 7:5, 2;6, 6:3; Svitolina - Rybakina 1:6, 7:6 (5), 6:4; Carreno Busta - Djokovic 6:4, 6:7 (6), 6:3; Pigossi/Stefani - V. Kudermetova/Vesnina 4:6, 6:4, 11:9; Barty/Peers - Stojanovic/Djokovic walkower.

BNP Paribas Katowice Open – Isia zagra w pokazówce

9 kwietnia o godz. 17 w katowickim Spodku czekają fanów tenisa wielkie emocje.

Na turniej BNP Paribas Katowice Open przyjedzie wyczekiwana przez wszystkich Agnieszka Radwańska, która rozegra pokazowy mecz w grze mieszanej.

– Cieszymy się bardzo, że nasze starania zostały uwieńczone sukcesem. Dzięki wspólnym zabiegom jakie podjęli organizatorzy turnieju, WTA oraz firma Xerox w Spodku wystąpi najbardziej znana ambasadorka tej dyscypliny w naszym kraju, Agnieszka Radwańska – mówi Paweł Owczarz, dyrektor turnieju.

Iśka nie mogła zagrać w samym turnieju, ponieważ na przeszkodzie stanął regulamin WTA, który nie pozwala więcej niż jeden raz w ciągu pierwszej części sezonu zagrać w imprezie typu International zawodniczce z pierwszej dziesiątki rankingu.

Radwańska na początku stycznia zagrała w turnieju tego typu w Auckland. Mimo usilnych starań organizatorów, sponsora tytularnego oraz samej zawodniczki nie udało się znależć rozwiązania, które pozwoliłoby na turniejową rywalizację Agnieszki z innymi zawodniczkami na kortach w Katowicach.

W meczu pokazowym obok Agnieszki Radwańskiej zobaczymy Klaudię Ignacik-Jans, Marcina Matkowskiego i Mariusza Fyrstenberga.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności