Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Teichmann - Sevastova 6:4, 6:7 (8), 7:5; Gauff - Rogers 2:6, 6:4, 6:4; SINGAPUR ATP: Marcora - Gulbis 7:5, 6:4; Kwon - Kwiatkowski 4:6, 6:3, 6:4; Nishioka - Cressy 6:4, 6:2; Cilic - Daniel 7:5, 6:4; Ebden - Bhambri 6:3, 7:6 (3); Bublik - Celikbelik 6:2, 6:2; Popyrin - Andreev 6:1, 5:7, 6:3; MONTPELLIER ATP: Goffin - Bonzi 4:6, 6:4, 7:5; Barrera - Basilashvili 6:4, 6:4; Humbert - T. Griekspoor 6:7 (4), 7:6 (5), 7:6 (5); Bedene - Sinner 3:6, 6:2, 7:6 (3); Sonego - Korda 6:3, 6:2; CORDOBA ATP: Kovalik - Barrios Vera 4:6, 6:2, 6:3; Paire - Jarry 6:2, 6:4; Begnis - Delbonis 6:4, 7:5; Coria - F. Cerundolo 1:6, 6:2, 6:4.

BNP Paribas Polish Open – trwa czarna seria

przez maka

Mecz Piotra Gadomskiego z Jesse Huta Galung zakończył dziś pierwszą rundę singla.

Mecz był rozgrywany dopiero w środę, gdyż jeszcze w niedzielę Holender był w RPA na spotkaniu Pucharu Davisa.

GADOMSKI – HUTA GALUNG 6:1, 4:6, 4:6

Polak przełamał Holendra w drugim gemie (2:0). W kolejnym obronił breakpointa (3:0). Piotrek uzyskał podwójnego breaka (5:1). W świetnym stylu wygrał pierwszego seta (6:1).

W drugiej partii Gadomski zmarnował breakpointa (2:3), a po chwili stracił podanie (2:4). Wywalczył rebreaka w dziewiątym gemie (4:5), by znów dać się przełamać (4:6).

Trwała zła passa Piotra (0:3), który zdołał odrobić straty (2:3). Polak miał piłkę na 5:5, ale nie wykorzystał szansy. Huta Galung uzyskał decydującego breaka (4:6).

Ponadto w grze podwójnej zobaczymy dziś ósemkę Polaków: Mariusza Fyrstenberga i Marcina Matkowskiego, Mateusza Szmigla i Mikołaja Szmyrgałę, Tomasza Bednarka i Mateusza Kowalczyka oraz Jerzego Janowicza i Michała Przysiężnego.

Tomek i Mateusz ulegli Czechom, a Jerzyk i Michał okazali się gorsi od Australijczyków. Awans wywalczyli jedynie Matka i Fryta.

Kort centralny

Huta Galung – Gadomski 1:6, 6:4, 6:4; S. Robert – Navarro 3:6, 7:6 (2), 6:4; Junaid/Kadir – Janowicz/Przysiężny 6:7 (4), 6:4, 10:8; Fyrstenberg/Matkowski – Szmigiel/Szmyrgała 6:2, 6:1; Serra – Bolelli 6:3, 6:4.

Kort nr 1

Gicquel – Munoz De La Nava 6:2, 3:6, 6:4; Hajek/I. Minar – Bednarek/Kowalczyk 7:6 (6), 6:4; Cipolla/Vagnozzi – Coetzee/Huta Galung 6:4, 4:6, 14:12; Prodon – Ungur 6:3, 6:4.

Kort nr 2

Ebelthite/Satschko – Navarro/Rosol 7:6 (6), 6:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności