Polski Tenis

WYNIKI

BAD HOMBURG WTA 250: Kvitova - Piter 4:6, 6:1, 6:4; Pegula - Hesse 6:1, 6:2; Cornet - Rus 6:3, 2:6, 6:1; Blinkova - Tauson 7:6 (4), 4:6, 6:2; Sorribes Tormo - Trevisan 6:4, 3:6, 6:2; Siegemund - Bhatia 2:6, 7:6 (2), 6:1; Ann Li - Zaja 6:0, 6:4; Dzalamidze/Kania-Choduń - Peterson/Sorribes Tormo 6:3, 6:3; MAJORKA ATP 250: Moutet - L. Harris 6:4, 6:2; Ruud - G. Simon 6:4, 7:6 (4); Travaglia - Pella 7:5, 7:6 (4); L. Klein - Lajovic 6:4, 7:6 (2); Sandgren - Munar 7:6 (3), 7:5; Khachanov - Pouille 7:6 (7), 3:6, 6:4.

Borgman najlepsza w Chorzowie

przez maka

W Chorzowie rozegrano ogólnopolski turniej klasyfikacyjny seniorek.

Na starcie stanęło piętnaście zawodniczek. Triumfowała 15-letnia Agata Borgman, wyprzedzając swoją rówieśniczkę Kasandrę Kozub.

Na trzecim i czwartym miejscu uplasowały się o rok starsze Adrianna Żórawska i Weronika Halicka.

Wyniki

GRUPA A: Żórawska – Król 6:2, 7:5; Król – Odrzywołek 6:0, 6:0; Żórawska – Odrzywołek 7:6, 6:7, 10:3; kolejność: 1. Żórawska, 2. Król, 3. Odrzywołek.

GRUPA B: Borgman – Robok 6:0, 6:3; N. Kozub – K. Kapustka 1:6, 6:4, 10:8; Borgman – K. Kapustka 6:4, 6:3; Robok – Kozub 6:2, 6:1; Borgman – Kozub 6:1, 6:0; Robok – K. Kapustka 6:4, 3:6, 10:8; kolejność: 1. Borgman, 2. Robok, 3. N. Kozub, 4. K. Kapustka.

GRUPA C: K. Kozub – Rynkiewicz 7:5, 6:3; Kurasz – Lisiecka 3:6, 7:5, 11:9; K. Kozub – Kurasz 1:6, 6:2, 10:3; Rynkiewicz – Lisiecka 6:0, 6:0; K. Kozub – Lisiecka 6:3, 6:4; Kurasz – Rynkiewicz 0:6, 6:1, 10:8; kolejność: 1. K. Kozub, 2. Kurasz, 3. Rynkiewicz, 4. Lisiecka.

GRUPA D: Halicka – Sekrecka 6:4, 6:1; Stelmaszak – Kostek 6:0, 6:2; Halicka – Stelmaszak 6:2, 6:1; Sekrecka – Kostek 6:0, 6:0; Halicka – Kostek 6:0, 6:0; Sekrecka – Stelmaszak 7:5, 6:2; kolejność: 1. Halicka, 2. Sekrecka, 3. Stelmaszak, 4. Kostek.


MIEJSCA 1-4: Borgman – Zórawska 6:4, 6:4; K. Kozub – Halicka 6:4, 6:4; Borgman – Halicka 6;3, 6:3; K. Kozub – Żórawska 1:6, 7:5, 10:0; Borgman – K. Kozub 4:6, 7:5, 10:8; Żórawska – Halicka 6:3, 6:2; kolejność: 1. Agata Borgman, 2. Kasandra Kozub, 3. Adrianna Żórawska, 4. Weronika Halicka.

MIEJSCA 5-8: Król – Sekrecka 6:4, 6:4; Robok – Kurasz 6:4, 6:2; Król – Robok 7:5, 7:5; Kurasz – Sekrecka 7;6, 6:2; Król – Kurasz 6:2, 6:2; Sekrecka – Robok 6:2, 0:6, 10:7; kolejność: 5. Justyna Król, 6. Alina Robok, 7. Madlena Kurasz, 8. Magdalena Sekrecka.

MIEJSCA 9-12: Rynkiewicz – Odrzywołek 6:0, 6:0; Stelmaszak – N. Kozub 6:3, 6:4; Rynkiewicz – Stelmaszak 6:4, 6:4; N. Kozub – Odrzywołek 6;0, 6:0; Rynkiewicz – N. Kozub 6:4, 6:3; Stelmaszak – Odrzywołek 6:0, 6:0; kolejność: 9. Kinga Rynkieiwcz, 10. Zuzanna Stelmaszak, 11. Nicole Kozub, 12. Iga Odrzywołek.

MIEJSCA 13-15: K. Kapustka – Lisiecka 6:0, 6:0; Kostek – Lisiecka 6:0, 6:0; K. Kapustka – Kostek 6:3, 6:3; kolejność: 13. Katarzyna Kapustka, 14. Jasmina Kostek, 15. Karolina Lisiecka.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności