Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON - eliminacje: Żuk - Rosol 6:3, 6:3; Majchrzak - Maden 6:1, 6:4; Haase - Andreozzi 6:4, 6:4; Gulbis - Popko 6:3, 5:7, 6:4; Tomic - Kavcic 4:6, 6:4, 6:3; Safiullin - Karlovic 6:3, 6:4; EASTBOURNE WTA 500: Świątek - Watson 6:3, 6:7 (4), 7:5; Kasatkina - Zvonareva 7:5, 2:2 i krecz Wiery; Rogers - Bertens 6:1, 7:5; Andreescu - McHale 6:4, 2:6, 6:2; Giorgi - Kar. Pliskova 2:6, 6:2, 6:2; Svitolina - Badosa 4:6, 6:1, 7:6 (1); Rybakina - Dart 6:2, 6:7 (5), 6:4; Ostapenko - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Sevastova - Kostyuk 6:1, 6:7 (6), 6:4; BAD HOMBURG WTA 250: Azarenka - Hatouka 7:5, 6:0; Blinkova/Rus - Piter/Van der Hoek 6:2, 6:0; MAJORKA ATP 250: Ruud - Sandgren 6:3, 6:4; Medvedev - Moutet 6:4, 6:2; Querrey - Carballes Baena 5:7, 6:4, 7:6 (3); EASTBOURNE ATP 250: Gerasimov - Tsonga 6:3, 6:4; Popyrin - Gombos 4:6, 6:4, 6:1; Millman - Clarke 6:3, 6:2.

Bratysława – szybkie przegrane Kubota i Przysiężnego

przez maka

Łukasz Kubot i Michał Przysiężny odpadli w pierwszej rundzie challengera w Bratysławie.

Przysiężny (239 w rankingu ATP) w pierwszej rundzie Slovak Open (korty twarde w hali, 85 tys. €+H) przegrał z Australijczykiem Matthew Ebdenem (86) 1:6, 6:7 (6).

Kubot (57) uległ gładko Słowakowi Lukasowi Lacko (133) 1:6, 1:6 po zaledwie 53. minutach.

Polak obronił dwa breakpointy w pierwszym gemie (1:0). Słowak na sucho przełamał Kubota (1:2). Wywalczył podwójnego (1:4) i potrójnego breaka (1:6). Łukasz wyrażnie przegrał pierwszego seta (1:6).

Kubot zmarnował breakpointa (0:1). Stracił podanie po raz czwarty (1:3) i piąty (1:5). W kiepskim stylu zakończył seta (1:6).


Przysiężny (239) przegrał z Matthew Ebdenem (86) 1:6, 6:7 (6). Przed rokiem w Melbourne także lepszy był Australijczyk (7:5, 6:2).

Michał stracił podanie w drugim i szóstym gemie. Po 19. minutach przegrał pierwszego seta (1:6).

W drugiej partii w piątym gemie Polak nie utrzymał podania (2:3). Natychmiast odrobił stratę (3:3). Zawodnicy doprowadzili do tie-breaku (6:6). W nim Ołówek był gorszy od rywala (6:8).

W kwalifikacjach Maciej Smoła (961) wygrał z Czechem Michalem Voscekiem (br) 6:1, 6:3, ale przegrał z Czechem Janem Minarem (499) 2:6, 0:6.

W grze podwójnej Tomasz Bednarek w parze z Ebdenem przegrali z Niemcem Philippem Marxem i Słowakiem Igorem Zelenayem 6:7 (2), 6:7 (6).

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności