Polski Tenis

WYNIKI

PUCHAR DAVISA - POLSKA - SALWADOR W KALISZU: Żuk - Arevalo 7:6 (5), 6:1; Majchrzak - Miralles 6:0, 6:0; ROTTERDAM ATP 500: S. Tsitsipas - Khachanov 4:6, 6:3, 7:5; Rublev - Chardy 7:6 (2), 6:7 (2), 6:4; Coric - Nishikori 7:6 (2), 7:6 (4); Fucsovics - Paul 6:4, 6:3; BUENOS AIRES ATP 250: Schwartzman - Munar 6:2, 7:5; Kecmanovic - Djere 6:4, 7:6 (6); F. Cerundolo - Andujar 1:6, 6:3, 6:2; Ramos-Vinolas - Nagal 4:6, 6:2, 7:5; DOHA WTA 500: Kvitova - Pegula 6:4, 6:4; Muguruza - Azarenka walkower; LYON WTA 250: Tauson - Giorgi 6:3, 6:1; Badosa - Mladenovic 7:5, 6:7 (5), 6:2; Ferro - Burel 2:6, 6:1, 6:3; Golubic - Minnen 6:3, 7:6 (0).

Buczyńska i Królik triumfowali w Szczecin Cup

przez maka

Duża grupa polskich tenisistów grała w Szczecin Cup.

Zawody młodzików (do lat 14) rozgrywane były na kortach SKT Szczecin, przy Al. Wojska Polskiego 127.

Wśród dziewcząt znakomicie wypadła Aleksandra Buczyńska, która w finale pokonała Rosjankę Darię Kruzhkovą.

W grze podwójnej Polka i Rosjanka były bezkonkurencyjne.

W imprezie chłopców do finału awansował Patryk Królik. W meczu o tytuł wygrał z Czechem Ondrejem Krstevem.

W deblu Królik zwyciężył wraz z Przemysławem Michockim.

CHŁOPCY

Pierwsza runda:(1) Krstev – Raupuk 6:2, 6:0; Zapała – Latifovic 6:3, 6:3; Słowik – Cerpis 6:2, 6:3; (6) Michocki – Kaplusch 6:2, 6:0; (4) Wessels – Adamek 6:1, 7:6 (2); Walkusz – Kovalev 6:2, 6:4; Luckmann – Smolicki 6:1, 6:3; (8) Vejvara – Śmietana 6:2, 6:4; (5) Bolardt – Wożnicki 7:5, 2:6, 7:5; Baarz – Dziewa 7:6 (5), 6:4; Rajaonah – A. Kowalski 7:5, 1:6, 7:6 (7); (3) Petersen – Krawczyński 4:6, 7:5, 6:0; (7) Broska – Tadyszak 6:0, 6:2; Matejka – Bareja 6:1, 6:1; Stephan – Mol 6:1, 6:1; (2) Królik – Bednarczyk 6:2, 7:5.

Druga runda: Krstev – Zapała 6:1, 6:4; Michocki – Słowik 6:7 (4) 7:5, 6:3; Wessels – Walkusz 6:1, 7:6 (4); Vejvara – Luckmann 4:6, 7:6 (2), 6:2; Baarz – Bolardt 6:0, 6:3; Petersen – Rajaonah 6:1, 6:4; Matejka – Broska 6:2, 6:2; Królik – Stephan 6:0, 6:2.

Ćwierćfinały: Krstev – Michocki 6:1, 6:1; Wessels – Vejvara 6:2, 4:6, 7:5; Petersen – Baarz walkower; Królik – Matejka 6:4, 7:5.

Półfinały: Krstev – Wessels 6:4, 7:5; Królik – Petersen 6:4, 6:2.

Finał: Królik – Krstev 6:4, 6:2.

Finał debla: Królik/Michocki – A. Kowalski/Walkusz 3:6, 6:3, 10:3.

DZIEWCZĘTA

Pierwsza runda: (1) Kruzhkova – Kądzielewska 6:0, 6:1; Kulik – Nitu 6:2, 2:0 i krecz Rumunki; Maślanka – Kretzschmar 6:2, 7:5; (8) Tortsikava – Maria Anna Robowska 6:3, 5:7, 6:2; (4) Koplova – Jędrzejczak 6:0, 6:3; Nosek – Petersen 6:0, 6:0; Wysoczańska – Iwaniuk 6:7 (3), 6:3, 6:1; Szymczuch – Herpertz 6:3, 7:5; (6) Sierzputowska – Rojek 6:4, 6:2; Szczygielska – Kunert 6:4, 6:0; Kuczer – Nemcova 6:2, 6:4; (3) Pietroiu – Pindelska 6:1, 6:1; (7) Prochazkova – Czarnecka 6:2, 6:2; Cerpina – Kowalska 7:5, 6:3; Świątek – Dartey 6:0, 6:0; (2) Buczyńska – Świtajska 6:2, 6:2.

Druga runda: Kruzhkova – Kulik 6:1, 6:0; Maślanka – Tortsikava 4:2 i krecz Białorusinki; Koplova – Nosek 6:2, 6:2; Wysoczańska – Szymczuch 6:2, 6:1; Sierzputowska – Szczygielska 6:1, 6:1; Pietroiu – Kuczer 6:0, 6:1; Prochazkova – Cerpina 4:0 i krecz Łotyszki; Buczyńska – Świątek 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Kruzhkova – Maślanka 6:0, 6:0; Koplova – Wysoczańska 6:3, 7:5; Pietroiu – Sierzputowska 6:4, 6:3; Buczyńska – Prochazkova 6:3, 6:4.

Półfinały: Kruzhkova – Koplova 6:0, 6:3; Buczyńska – Pietroiu 7:5, 6:1.

Finał: Buczyńska – Kruzhkova 6:1, 1:6, 6:1.

Finał debla: Buczyńska/Kruzhkova – Robowska/Szymczuch 6:2, 6:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności