Polski Tenis

WYNIKI

DUBAJ WTA 1000: Muguruza - Begu 6:3, 7:5; Anisimova - Konjuh 6:2, 6:2; E. Mertens - Tomova 4:6, 6:2, 6:4; Teichmann - Zavatska 6:1, 6:2; Rogers - Kanepi 7:6 (4), 6:2; Ostapenko - Tig 6:3, 6:3; C. Garcia - Kerber 3:6, 6:2, 6:4; Doi - Hercog 6:2, 4:6, 6:3; Cirstea - Tsurenko 6:4, 6:4; Pegula - Shvedova 6:2, 6:1; Kontaveit - Babos 6:2, 6:1; Keys - Liang 6:1, 6:1; Potapova - Siegemund 6:3, 6:2; Rybakina - S. Zheng 6:0, 6:4; Vondrousova - A. Bogdan 6:4, 6:4; Mladenovic - Martic 7:6 (2), 6:4; Martincova - Kr. Pliskova 7:6 (5), 6:7 (6), 6:3; DOHA ATP 250: Basilashvili - Millman 2:6, 6:4, 6:2; Karatsev - Zayid 6:4, 6:0; Bublik - Ramanathan 6:4, 6:2; Gasquet - Rola 6:4, 6:4; Fritz - Sonego 7:6 (5), 6:4; Bautista Agut - Opelka 4:6, 6:3, 6:4; MARSYLIA ATP 250: Ruusuvuori - Nishioka 6:2, 4:2 i krecz Japończyka; Gaston - Novak 3:6, 6:4, 6:1; SANTIAGO ATP 250: P. Sousa - L. Mayer 6:2, 6:4; Bagnis - Cecchinato 6:7 (4), 6:2, 6:3; Galan - Altmaier 7:6 (2), 3:6, 7:5.

Bydgoszcz Centrum Cup – pierwsza runda

przez maka

W futuresie mężczyzn Bydgoszcz Centrum Cup rozegrane zostaną mecze pierwszej rundy singla i debla.

Pojedynki o awans do drugiej rundy zagra dziś czternastu Polaków. Wczoraj zwycięstwa odnieśli Grzegorz Panfil i Marcin Gawron.

Dziś wygrane wywalczyli Dawid Olejniczak, Wojciech Lutkowski (na zdjęciu), Błażej Koniusz, Maciej Smoła, Marcin Domaszewicz i Maciej Rajski. 18-letni Lutkowski zdobył tym samym pierwszy punkt w rankingu ATP.

Trwa zła passa Mateusza Szmigla, który przegrał kolejny mecz. Porażek doznali także m.in. 18-letni Bartosz Sawicki i doświadczony Krystian Pfeiffer.

Singiel

Pierwsza runda: (1) Olejniczak – Bujdo 6:4, 6:7 (4), 6:0; Varga – Szmigiel 6:2, 7:6 (2); Smoła – Godlewski 6:2, 6:3; (5) Skoloudik – Majchrowicz 6:1, 6:0; (4) Betau – Pfeiffer 6:3, 6:7 (5), 6:2; Rosenzweig – Gregory 6:0, 6:4; Urbanek – Mrozek 7:5, 6:3; (6) Koniusz – Hrabec 6:2, 6:4; Ehara – (7) Gadomski 6:0, 3:6, 7:6; Kosler – Steiro 6:3, 6:3; Rajski – Bednarek 2:6, 6:4, 6:4; (3) Panfil – Pritchard 6:4, 3:6, 6:4; W. Lutkowski – (8) Zhyrmont 6:3, 6:4; Rumler – Sawicki 6:4, 6:3; Domaszewicz – Chyliński 3:6, 6:4, 6:4; (2) Gawron – Bieńkowski 6:1, 6:1.

Debel

Pierwsza runda: (1) Gawron/Panfil – Domaszewicz/Zhyrmont; Navratil/Rumler – Ehara/Gregory 6:3, 6:2; (3) Betau/Varga – Sawicki/Smoła; Olfans/Pokrywka – Knudtzon/Steiro 7:6, (4), 6:4; Moj/Mrozek – Iżycki/Werstak 6:2, 6:2; (4) Gozdur/Szmigiel – Rosenzweig/Pritchard 7:6 (1), 6:3; Olejniczak/Szmyrgała – Bieńkowski/Majchrowicz 6:4, 6:1; Bednarek/Godlewski – (2) Gadomski/Koniusz 6:2, 6:2.

Zawody rozgrywane są na kortach KS Centrum przy ul. Nowotoruńskiej 8.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności