Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Karatsev - Musetti 6:3, 6:4; Davidovich Fokina - De Minaur 6:4, 7:6 (3); Millman - Humbert 6:3, 6:3; Paul - P. Martinez 4:1 i krecz Hiszpana; Goffin - Cilic 6:4, 3:6, 6:0; J. Thompson - Paire 6:4, 6:7 (3), 7:6 (5); CHARLESTON WTA 250: Piter/Y. Wang - Kalashnikova/Kudryavtseva 7:6 (7), 2:6, 10:2; Tauson - Samsonova 6:3, 6:3; Rogers - McNally 6:0, 6:1.

Bydgoszcz Centrum Cup – wyniki

przez maka

Zakończył się futures ITF mężczyzn Bydgoszcz Centrum Cup 2014.

Zawody odbyły się na kortach klubu Centrum przy ulicy Nowotoruńskiej 8 (korty ziemne, 15 tys. $). Z jedynką rozstawiony był Grzegorz Panfil.

Z Polaków miejsca w głównej części imprezy mieli też Kamil Majchrzak, Marcin Gawron, Paweł Ciaś, Arkadiusz Kocyła (dzięki pozycjom w rankingu ATP). Dzikie karty otrzymali Jan Zieliński, Szymon Walków, Karol Duś i Adam Majchrowicz.

W eliminacjach awans uzyskali Piotr Gadomski, Maciej Rajski, Piotr Gryńkowski, Bartosz Wojnar oraz Rafał Teurer (jako lucky loser).

W pierwszej rundzie doszło do kilku niespodzianek. Przegrali Panfil, Gadomski czy Ciaś. Ten ostatni został zdyskwalifikowany (zbyt pochopnie) przez arbitra głównego za przypadkowe trafienie Majchrowicza.

Do ćwierćfinałów z Polaków awansowali Majchrowicz i Majchrzak. Kamil znalazł się najlepszej czwórce turnieju.

SINGIEL

Pierwsza runda: Gawron – Panfil 6:4, 6:2; Majchrzak – Rumler 6:4, 6:4; Shahib – Gadomski 6:1, 6:4; (8) Malla – Inzerillo 6:3, 6:0; (4) Urzua-Rivera – Mokrzycki 6:2, 6:3; Safranek – L. Renard 6:1, 6:4; Majchrowicz – Ciaś 6:1, 1:1 i dyskwalifikacja Pawła; Raab – (7) Surreaux 6:4, 7:5; (6) Lojda – J. Zieliński 6:2, 6:1; Rajski – Walków 6:2, 6:4; Mugevicius – Duś 6:2, 6:3; (3) Garin – Lis 6:3, 6:3; (5) Saavedra-Corvalan – Teurer 6:4, 6:1; Kocyła – Wojnar 6:7 (7), 6:4, 6:4; J. Podzus – M. Podzus 6:1, 6:2; (2) Klec – Gryńkowski 6:2, 6:2.

Druga runda: Majchrzak – Gawron 6:1, 6:3; Malla – Shabib 6:2, 6:2; Safranek – Urzua-Rivera 3:6, 6:4, 6:4; Majchrowicz – Raab 7:5, 6:3; Lojda – Rajski 6:4, 6:7 (1), 6:2; Garin – Mugevicius 7:5, 6:2; Saavedra-Corvalan – Kocyła 5:1 i krecz Arka; J. Podzus – Klec 6:4, 7:6 (10).

Ćwierćfinały: Majchrzak – Malla 6:1, 6:1; Safranek – Majchrowicz 6:4, 6:3; Lojda – Garin 1:6, 6:3, 6:1; Saavedra-Corvalan – J. Podzus 7:6 (3), 6:1.

Półfinały: Safranek – Majchrzak 6:0, 1:6, 6:0; Lojda – Saavedra-Corvalan 2:6, 6:4, 6:2.

Finał: Lojda – Safranek 6:3, 5:7, 7:6 (6).

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Gadomski/Klec – Gajewski/Walków 6:2, 6:3; Rumler/Safranek – Raab/Renard 6:2, 6:2; (3) Gawron/Panfil – Gresk/Mugevicius 6:4, 6:3; Filipek/Janik – Matic/Shabib 6:3, 7:6 (4); J. Podzus/M. Podzus – Stefaniak/Teurer 6:3, 6:2; (4) Inzerillo/Surreaux – D. Lipka/P. Lipka 6:4, 7:5; Ciaś/J. Zielińśki – B. Dzudzewicz/Nazaruk 6:2, 7:6 (4); (2) Saavedra-Corvalan/Urzua-Rivera – Majchrowicz/Smoła 6:4, 6:3.

Ćwierćfinały: Rumler/Safranek – Gadomski/Klec 6:0, 6:2; Gawron/Panfil – Filipek/Janik 6:2, 2:6, 10:8; Inzerillo/Surreaux – J. Podzus/M. Podzus 6:3, 6:1; Ciaś/J. Zieliński – Saavedra-Corvalan/Urzua-Rivera 3:6, 6:4, 13:11.

Półfinały: Rumler/Safranek – Gawron/Panfil 6:7 (5), 6:3, 10:6; Inzerillo/Surreaux – Ciaś/J. Zieliński 6:4, 6:2.

Finał: Rumler/Safranek – Inzerillo/Surreaux 1:6, 6:4, 10:6.


KWALIFIKACJE

Pierwsza runda: (1) Gadomski – bye; Wargocki – Sarysz 5:7, 6:2, 6:1; Nispoń – Kłos 6:2, 6:3; (11) Stefaniak – Tagashira 4:6, 6:2, 6:2; (2) Inzerillo – bye; Smoła – Traut 6:0, 6:2; Jabłoński – Nawrocki 6:0, 6:2; (9) Zubov – bye; (3) D. Lipka – bye; Owczarz – P. Zieliński 7:5, 2:6, 6:1; Safuryn – Kroczek 6:1, 6:3; (15) Mokrzycki – F. Plewiński 6:1, 6:3; (4) Matic – bye; Kaldawi – K. Mlazga 6:2, 4:6, 6:2; P. Zbroja – Turosieński 6:4, 6:0; (12) Gryńkowski – Iżycki 6:0, 6:3; (5) Teurer – bye; P. Lipka – Mansson 7:6 (5), 6:4; Dończyk – M. Wojnar 7:6 (3), 7:6 (4); (10) Rajski – W. Lutkowski 6:3, 6:0; (6) Shabib – bye; J. Bieńkowski – G. Nowakowski 1:6, 6:2, 1:0 i krecz Gabriela; Gresk – Kossek 6:1, 6:2; (14) Janik – Borkowski 6:2, 6:2; (7) B. Wojnar – bye; Sołtyka – Savkin 6:0, 6:2; B. Dzudzewicz – Scott 3:6, 7:6 (4), 6:2; (13) Filipek – Nazaruk 7:5, 6:4; (8) Halinko – bye; Aboitiz – Pyla 6:3, 6:1; Bueno Tapia – Charkiewicz 6:1, 6:1; Lis – Dolny 6:3, 6:4.

Druga runda: Gadomski – Wargocki 6:1, 6:1; Nispoń – Stefaniak 7:6 (3), 7:5; Inzerillo – Smoła 6:4, 7:5; Zubov – Jabłoński 6:4, 6:3; D. Lipka – Owczarz 6:2, 6:2; Mokrzycki – Safuryn 7:6 (4), 6:4; Matic – Kaldawi 6:3, 6:1; Gryńkowski – P. Zbroja 7:5, 7:5; Teurer – P. Lipka 6:3, 6:#; Rajski – Dończyk 6:4, 6:1; Shabib – J. Bieńkowski 6:2, 6:2; Gresk – Janik 6:4, 6:4; B. Wojnar – Sołtyka 6:0, 4:1 i krecz Tomasza; B. Dzudzewicz – Filipek 7:5, 1:6, 6:4; Halinko – Aboitiz 6:3, 6:3; Lis – Bueno Tapia 7:6 (2), 6:3.

Trzecia runda: Gadomski – Nispoń 6:2, 7:5; Inzerillo – Zubov 6:0, 3:0 i krecz Rosjanina; Mokrzycki – D. Lipka 3:6, 6:2, 6:1; Gryńkowski – Matic 1:6, 6:1, 6:3; Rajski – Teurer 6:3, 7:5; Shabib – Gresk 6:3, 7:6 (4); B. Wojnar – B. Dzudzewicz 6:4, 6:4; Lis – Halinko 6:2, 3:6, 7:6 (2).

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności