Polski Tenis

WYNIKI

BAD HOMBURG WTA 250: Kvitova - Piter 4:6, 6:1, 6:4; Pegula - Hesse 6:1, 6:2; Cornet - Rus 6:3, 2:6, 6:1; Blinkova - Tauson 7:6 (4), 4:6, 6:2; Sorribes Tormo - Trevisan 6:4, 3:6, 6:2; Siegemund - Bhatia 2:6, 7:6 (2), 6:1; Ann Li - Zaja 6:0, 6:4; Dzalamidze/Kania-Choduń - Peterson/Sorribes Tormo 6:3, 6:3; MAJORKA ATP 250: Moutet - L. Harris 6:4, 6:2; Ruud - G. Simon 6:4, 7:6 (4); Travaglia - Pella 7:5, 7:6 (4); L. Klein - Lajovic 6:4, 7:6 (2); Sandgren - Munar 7:6 (3), 7:5; Khachanov - Pouille 7:6 (7), 3:6, 6:4.

Bydgoszcz Centrum Cup – wyniki pierwszej rundy

przez maka

Rozpoczął się turniej główny futuresa w Bydgoszczy.

Najwyżej rozstawiony jest obrońca tytułu sprzed roku – Czech Dusan Lojda.

W poniedziałek na kortach klubu Centrum w Bydgoszczy w rozgrywkach singlowych wystąpiło dwóch Polaków. Adam Chadaj pokonał Pawła Ciasia.

We wtorek dołączył do niego Grzegorz Panfil, który pokonał Filipińczyka Rubena Gonzalesa.

Marcin Gawron wygrał z Włochem Alessio Giannuzzim, a Piotr Gadomski był skuteczniejszy od Czecha Filipa Brtnickiego.

W drugiej rundzie są już także Wojciech Lutkowski, który wyeliminował Macieja Romanowicza oraz Rafał Teurer, który pokonał Macieja Smołę.

Mikołaj Jędruszczak uległ Lojdzie, a Arek Kocyła przegrał z Rosjaninem Evgenym Karlovskiym

Michał Przysiężny łatwo wygrał z Adamem Majchrowiczem. Andriej Kapaś był skuteczniejszy od Hiszpana Jeremiasa Limy-Pereza.

Gładko przegrali Mikołaj Szmyrgała z Prajneshem Gunneswaranem z Indii i Mateusz Szmigiel z Jirim Veselym z Czech.

Teurer zdobył pierwszy punkt ATP w karierze. Do rankingu wróci natomiast Wojciech Lutkowski.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Lojda – Jędruszczak 6:2, 6:3; Teurer – Smoła 2:6, 6:3, 7:5; Karlovskiy – Kocyła 7:5, 6:4; (6) Panfil – R. Gonzales 6:0, 6:2; (4) Vesely – Szmigiel 6:0, 6:2; Smirnov – Letcher 6:4, 6:3; Chadaj – Ciaś 6:3, 6:2; (8) Kapaś – Lima-Perez 6:3, 7:6 (2); (7) De Greef – Urrutia Fuentes 7:6 (2), 6:2; Gadomski – Brtnicky 6:3, 6:4; Vasilevski – Wagner 6:4, 7:5; (3) Gawron – Giannuzzi 6:2, 6:4; (5) Reuter – Lopez-Perez 6:2, 6:3; Gunneswaran – Szmyrgała 6:2, 6:2; W. Lutkowski – Romanowicz 6:4, 1:6, 6:4; (2) Przysiężny – Majchrowicz 6:1, 6:2.

Druga runda: Lojda – Teurer; Panfil – Karlovskiy; Vesely – Smirnov; Kapaś – Chadaj; De Greef – Gadomski; Gawron – Vasilevski; Reuter – Gunneswaran; Przysiężny – W. Lutkowski.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Gawron/Kapaś – Dończyk/Kuzin 6:1, 6:2; Dzudzewicz/A. Mlazga – Ciaś/Romanowicz 6:3, 6:2; (4) Panfil/Przysiężny – Bartosiewicz/Orliński 6:3, 6:4; Dąbrowski/Majchrowicz – Kocyła/Szmyrgała 6:3, 6:3; Bujdo/Szmigiel – Novikov/Tarasewicz 6:2, 6:4; (3) Smirnov/Vasilevski – Doumbia/Giannuzzi 7:5, 6:1; Chadaj/Urrutia Fuentes – Jędruszczak/W. Lutkowski 6:0, 4:6, 10:4; (2) R. Gonzales/Letcher – Gadomski/Smoła 6:1, 7:6 (5).

Ćwierćfinały: Gawron/Kapaś – Dzudzewicz/A. Mlazga; Panfil/Przysiężny – Dąbrowski/Majchrowicz; Smirnov/Vasilevski – Bujdo/Szmigiel; Chadaj/Urrutia Fuentes – R. Gonzales/Letcher.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności