Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Świątek/Kubot - Ferro/Herbert 6:3, 7:6 (3); Bencic - Pavlyuchenkova 6:0, 3:6, 6:1; Rybakina - Muguruza 7:5, 6:1; Svitolina - Giorgi 6:4, 6:4; Vondrousova - Badosa 6:3 i krecz Hiszpanki; Khachanov - Schwartzman 6:1, 2:6, 6:1; Carreno Busta - Koepfer 7:6 (7), 6:3; Medvedev - Fognini 6:2, 3:6, 6:2; Nishikori - Ivashka 7:6 (7), 6:0;Humbert - S. Tsitsipas 2:6, 7:6 (4), 6:2; Chardy - L. Broady 7:6 (3), 4:6, 6:1; A. Zverev - Basilashvili 6:4, 7:6 (5); Djokovic - Davidovich Fokina 6:3, 6:1.

Bytom Open 2014 – wyniki

przez maka

Zakończył się futures ITF mężczyzn Bytom Open 2014.

W turnieju głównym zawodów rozgrywanych na kortach Górnika Bytom (korty ziemne, 15 tys. $) grało piętnastu Polaków.

Miejsca dzięki pozycji w rankingu mieli Grzegorz Panfil, Piotr Gadomski, Andriej Kapaś, Błażej Koniusz, Marcin Gawron i Dariusz Lipka. Wycofał się Kamil Majchrzak (zmęczenie występem w Chinach).

Dzikie karty otrzymali Mateusz Kowalczyk, Mikołaj Jędruszczak, Adam Majchrowicz i Szymon Walków.

Przez eliminacje przebili się Maciej Rajski, Phillip Gresk, Rafał Teurer, Piotr Barański i Mikołaj Szmyrgała.

Do półfinałów dotarli Panfil i Kapaś. W grze podwójnej triumfowali Gadomski i Kowalczyk.

SINGIEL

Pierwsza runda singla: (1) Michalicka – Michnev 6:2, 6:1; Kowalczyk – Teurer 6:4, 6:4; Windahl – Zubov 6:4, 6:2; Mokrzycki – (6) Gadomski 6:0, 4:6, 6:3; (3) Sikora – Walków 6:3, 6:0; P. Barański – Rumler 6:0, 1:6, 6:3; Brtnicky – Koniusz 3:6, 6:3, 6:0; (8) Kapaś – Dolezel 6:3, 3:6, 6:2; (5) Panfil – Milko 2:6, 6:4, 6:4; Jaloviec – Filipsky 7:5, 7:6 (5); Agar – Gresk 6:3, 6:4; (4) Leite – Gawron 2:6, 6:4, 6:4; (7) Lojda – Rajski 6:4, 6:4; Jędruszczak – D. Lipka 6:3, 7:6 (4); Khassanov – Majchrowicz 6:4, 6:3; (2) Klec – Szmyrgała 6:4, 6:2.

Druga runda singla: Michalicka – Kowalczyk 6:3, 6:4; Mokrzycki – Windahl 6:3, 6:3; Sikora – P. Barański 6:3, 4:0; Kapaś – Brtnicky 6:4, 6:0; Panfil – Jaloviec 6:2, 6:2; Leite – Agar 5:7, 7:6 (5), 7:6 (2); Lojda – Jędruszczak 6:4, 6:0; Klec – Khassanov 6:2, 6:4.

Ćwierćfinały: Michalicka – Mokrzycki 6:4, 3:6, 6:0; Kapaś – Sikora 5:7, 7:5, 6:3; Panfil – Leite 6:2, 6:0; Lojda – Klec 7:5, 6:4.

Półfinały: Michalicka – Kapaś 6:1, 2:6, 6:4; Lojda – Panfil 6:0, 2:0 i krecz Grzegorza.

Finał: Michalicka – Lojda 6:1, 6:1.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Gadomski/Kowalczyk – Boychuk/Orlov 6:1, 6:3; Gresk/Szmyrgała – Krawczyński/Wieczorek 7:6 (3), 6:1; (3) Gawron/Panfil – D. Lipka/Majchrowicz 7:6 (6), 6:4; Dolezel/Michnev – Brtnicky/Filipsky 7:6 (1), 7:6 (5); Agar/Windahl – Jędruszczak/Walków 3:6, 6:2, 10:5; (4) Klec/Sikora – Chadaj/Smoła 6:4, 3:6, 10:7; Bujdo/Szmigiel – Duś/Michałek 6:2, 6:4; (2) Kapaś/Koniusz – P. Barański/Teurer 7:5, 6:4.

Ćwierćfinały: Gadomski/Kowalczyk – Gresk/Szmyrgała 6:1, 6:3; Gawron/Panfil – Dolezel/Michnev 7:6 (2), 3:6, 10:4; Agar/Windahl – Klec/Sikora 6:1, 3:6, 10:6; Kapaś/Koniusz – Bujdo/Szmigiel 7:5, 6:4.

Półfinały: Gadomski/Kowalczyk – Gawron/Panfil 7:6 (4), 6:7 (5), 10:8; Kapaś/Koniusz – Agar/Windahl 2:6, 6:0, 11:9.

Finał: Gadomski/Kowalczyk – Kapaś/Koniusz 4:6, 6:3, 10:4.

KWALIFIKACJE

Pierwsza runda: (1) Kellovsky – bye; Gresk – P. Lipka 6:4, 6:2; Kryvaruchka – Nawrocki 6:1, 6:2; Svistunov – Jantos 4:6, 6:2, 7:6 (7); (2) Teurer – bye; Turcan – Perutka 6:2, 6:0; Wieczorek – Nazaruk 4:6, 6:4, 6:2; Bujdo – Michałek 6:3, 7:5; (3) Rajski – bye; Lemiesz – Wargocki 6:4, 6:4; Duś – Dmochowski 6:2, 6:0; (12) Michnev – bye; (4) B. Wojnar – bye; Romanowicz – Radwan 6:0, 6:1; M. Wojnar – Kocourek 6:0, 6:4; (9) Dolezel – bye; (5) Smoła – bye; Boychuk – Pałus 6:1, 6:2; P. Barański – Gimla 6:0, 6:0; (11) Gryńkowski – bye; (6) Zubov – bye; Kostin – Krawczyński 6:1, 6:4; P. Zbroja – Przybylski 6:4, 6:2; (10) Szmigiel – bye; (7) Szmyrgała – bye; Janik – Józ. Gieysztor 6:2, 6:3; Robertson – Jan Gieysztor 5:7, 6:4, 6:4; (14) Bekimov – F. Plewiński 7:6 (3), 7:6 (3); (8) Zawisza – bye; Derkas – Pyla 6:2, 6:4; Rehacek – Orlov 6:3, 6:7 (3), 6:4; (13) Mokrzycki – Andrzejczuk 7:6 (6), 6:3.

Druga runda: Gresk – Kellovsky 7:5, 6:3; Svistunov – Kryvaruchka 6:1, 1:6, 6:3; Teurer – Turcan 6:3, 7:5; Bujdo – Wieczorek 6:1, 6:3; Rajski – Lemiesz 6:2, 6:0; Michnev – Duś 6:2, 6:2; Romanowicz – B. Wojnar 7:6 (2), 6:0; Dolezel – M. Wojnar 6:2, 6:3; Boychuk – Smoła 7:6 (8), 7:6 (7); P. Barański – Gryńkowski 4:6, 6:1, 6:4; Zubov – Kostin 7:5, 4:6, 6:1; P. Zbroja – Szmigiel 6:2, 4:6, 6:4; Szmyrgała – Janik 4:6, 6:2, 7:5; Robertson – Bekimov 7:6 (5), 3:6, 6:0; Derkas – Zawisza 6:0, 6:4; Mokrzycki – Rehacek 6:3, 6:4.

Trzecia runda: Gresk – Svistunov 6:1, 6:1; Teurer – Bujdo 6:3, 6:2; Rajski – Michnev 6:2, 6:2; Dolezel – Romanowicz 6:4, 7:6 (5); P. Barański – Boychuk 6:2, 6:1; Zubov – P. Zbroja 6:3, 6:2; Szmyrgała – Robertson 6:1, 6:2; Mokrzycki – Derkas 6:3, 6:7 (5), 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności