Polski Tenis

WYNIKI

PUCHAR DAVISA - POLSKA - SALWADOR W KALISZU: Żuk - Arevalo 7:6 (5), 6:1; Majchrzak - Miralles 6:0, 6:0; ROTTERDAM ATP 500: S. Tsitsipas - Khachanov 4:6, 6:3, 7:5; Rublev - Chardy 7:6 (2), 6:7 (2), 6:4; Coric - Nishikori 7:6 (2), 7:6 (4); Fucsovics - Paul 6:4, 6:3; BUENOS AIRES ATP 250: Schwartzman - Munar 6:2, 7:5; Kecmanovic - Djere 6:4, 7:6 (6); F. Cerundolo - Andujar 1:6, 6:3, 6:2; Ramos-Vinolas - Nagal 4:6, 6:2, 7:5; DOHA WTA 500: Kvitova - Pegula 6:4, 6:4; Muguruza - Azarenka walkower; LYON WTA 250: Tauson - Giorgi 6:3, 6:1; Badosa - Mladenovic 7:5, 6:7 (5), 6:2; Ferro - Burel 2:6, 6:1, 6:3; Golubic - Minnen 6:3, 7:6 (0).

Carbo-Koks Bytom Open – eliminacje

przez maka

W Bytomiu odbywa się futures z pulą nagród wynoszącą 15 tys. $.

Gwiazdą Carbo-Koks Bytom Open 2011 będzie Francuz Laurent Recouderc, triumfator zawodów na Śląsku w latach 2008-2009.

Ponadto pojawią się m.in. Słowak Pavol Cervenak, Hiszpan Adrian Menendez, Kanadyjczyk Erik Chvojka, Czech Roman Vogeli, Niemiec Peter Torebko czy Litwin Laurynas Grigelis.

Pewne miejsca w drabince głównej – dzięki pozycjom w rankingu – mają Marcin Gawron, Grzegorz Panfil, Błażej Koniusz i Adam Chadaj.

Dzikie karty otrzymało trzech Polaków: Mateusz Kowalczyk, Mateusz Szmigiel i Mateusz Moj oraz Czech Jakub Hadrava.

Awans do drugiej rundy eliminacji wywalczyli: Kacper Mularczyk, Arkadiusz Kocyła, Dawid Piątkowski, Andriej Kapaś, Wojciech Lutkowski, Patryk Janik, Jakub Piter, Adam Mlazga i Jakub Jastrzębski.

Wyniki

Pierwsza runda eliminacji: (1) Lustyk – bye; Kac. Mularczyk – Wojnar 7:6 (7), 6:3; Krcek – Brandys 7:5, 6:2; (16) W. Lutkowski – Filipek 6:1, 4:6, 6:2; (2) Gadomski – bye; Ede – D. Lipka 6:3, 6:4; Kocyła – Howe 6:3, 7:6 (4); (10) Carpenter – bye; (3) Barton – bye; Boe-Wiegaard – Perutka 5:7, 6:1, 6:2; Piątkowski – Kappe 6;2, 4:6, 6:2; (15) Klymenko – Levandi 6:1, 6:4; (4) L. Stakhovsky – bye; Piter – Tatarczyk 6:4, 6:3; Majauskas – P. Lipka 6:3, 6:3; (13) Gerasimov – Turcan 6:1, 4:6, 7:6 (2); (5) Zhyrmont – bye; Hrabec – Bartosiewicz 7:5, 6:4; P. Janik – F. Zbroja 6:1, 6:4; Kapaś – (14) Kovalev 6:7 (4), 6:4, 7:6 (4); (6) Arneodo – bye; Brtnicky – M. Lacko 6:3, 6:4; Wagner – Odazhyu 6:3, 3:6, 6:3; (9) Smoła – bye; (7) Blecha – bye; Jastrzębski – Orliński 6:2, 7:5; A. Mlazga – Pesta 6:0, 6:3;(12) Farquharson – Serdakowski 6:2, 6:4; (8) Banes – bye; Mamedov – K. Mlazga 6:2, 6:2; Lostak – Caruk 6:1, 6:2; (11) Bolt – Sołtyka 6:2, 6:3.

Druga runda: Lustyk – Kac. Mularczyk 6:1, 6:1; W. Lutkowski – Krcek 6:3, 6:7 (4), 7:5; Gadomski – Ede 6:3, 7:6 (3); Kocyła – Carpenter 7:5, 6:4; Boe-Wiegaard – Barton 1:6, 6:3, 3:2 i krecz Australijczyka; Klymenko – Piątkowski 6:4, 6:3; Piter – L. Stakhovsky 7:5, 6:1; Gerasimov – Majauskas 6:2, 6:0; Zhyrmont – Hrabec 7:6 (4), 6:7 (3), 6:3; Kapaś – P. Janik 6:1, 6:1; Arneodo – Brtnicky 4:6, 6:1, 6:2; Smoła – Wagner 6:3, 6:3; Blecha – Jastrzębski 6:4, 6:4; Farquharson – A. Mlazga 6:2, 6:2; Banes – Mamedov 6:0, 6:1; Bolt – Lostak 6:3, 6:0.

Mecze rozgrywane są na kortach Górnika Bytom.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności