PRAGA WTA 250: Linette - Fręch 6:2, 6:1; Krejcikova/Siniakova - Mattek-Sands/Safarova 6:3, 6:3; JASSY WTA 250: Danilina/Khromacheva - Panova/Sizikova 6:4, 6:2; WARSZAWA WTA 125: Joint - Chwalińska 6:2, 2:6, 6:0; Parks - Kung 7:6 (4), 3:6, 6:2; Falkowska/Kubka - Naef/Stojanovic 6:4, 7:6 (5); KITZBUHEL ATP 250: M. Berrettini - Hanfmann 6:4, 6:4; Gaston - Diaz Acosta 6:1, 2:0 i krecz Facundo; UMAG ATP 250: F. Cerundolo - Rublev 7:6 (6), 6:4; ATLANTA ATP 250: Nishioka - McDonald 6:3, 6:4; J. Shang - Shelton 7:6 (6), 6:4; Purcell - Goffin 6:3, 6:3; Tiafoe - Karatsev 6:4, 3:6, 6:3; Davidovich Fokina - Opelka 7:5, 7:5; Thompson - Mayot 6:2, 7:5.

Cenna wygrana Michała!

Michał Przysiężny pokonał Ivana Ljubicica w 1. rundzie Wimbledonu.

Przysiężny776
Ljubicić             563

Relacja LIVE !!!

Michał przełamał Chorwata (2:0). Błyskawiczny rebreak Ivana (2:1). Obaj zawodnicy wygrywali pewnie swoje podania. Bez okazji na kolejne breaki (3:3). Kłopoty Polaka w 7. gemie. Ivan miał breakpointa, którego wykorzystuje (3:4).

Rywal utrzymał serwis (3:5). Tym samym odpowiada Ołówek (4:5). Ljubicić serwował na seta. Michał jednak walczył. Miał trzy szanse na breaka, już pierwszą z nich odrabia stratę (5:5).

Ale w kolejnym Ivan ma okazję znów wyjść na prowadzenie, Polak się jednak wybronił (6:5). Pierwsza piłka setowa dała wygraną Polakowi 7:5.

Ołowek utrzymuje koncentrację, pewnie wygrywa swojego gema (1:0). Podobnie czyni rywal (1:1). Kolejne gemy dla serwujących (4:3). Obaj zawodnicy w dobrej dyspozycji serwisowej (4:4).

Mimo początkowych kłopotów (0:30), Michał utrzymuał serwis (5:4). Nadal bez przełamań (6:6). Przed nami tie-break, z którego zwycięsko (7:5) wyszedł nasz zawodnik.

Trzeci set podobnie jak poprzedni zaczął się od wygrywania swoich podań (2:2). W 7. gemie Michał przełamał podanie Chorwata (4:3). Drugi break skończył seta 6:3 i mecz .

W 2. rundzie Michał spotka się z Yen-Hsun Lu, który 7:5, 6:4, 6:3 pokonał Horacio Zeballosa.