Polski Tenis

WYNIKI

ROTTERDAM ATP 500: Bublik - A. Zverev 7:5, 6:3; Lajovic - Medvedev 7:6 (4), 6:4; Paul - Sonego 6:4, 7:6 (7); Goffin - Stuff 6:4, 6:0; Nishikori - De Minaur 6:3, 2:6, 7:5; Davidovich Fokina - Bautista Agut 6:2, 7:6 (3); Rublev - A. Murray 7:5, 6:2; Khachanov - Norrie 6:2, 6:2; Chardy/F. Martin - Koolhof/Kubot 6:4, 6:3; BUENOS AIRES ATP 250: Kecmanovic - Monteiro 5:7, 6:3, 6:4; Ramos-Vinolas - Koepfer 7:5, 6:4; Nagal - Garin 6:4, 6:3; Djere - Delbonis 7:6 (1), 6:3; DOHA WTA 500: Kontaveit - Kerber 6:1, 6:4; Azarenka - Siegemund 6:4, 6:2; Kvitova - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Svitolina - Doi 6:1, 6:2; Pegula - Ostapenko 6:2, 7:5; Sakkari - Keys 6:2, 6:2; Kar. Pliskova - Jabeur 6:4, 4:6, 7:5; LYON WTA 250: Golubic - Lapko 5:7, 6:4, 6:3; Burel - Cornet 6:1, 1:6, 6:3; Tauson - Babos 6:2, 6:3; Ferro - Martincova 6:2, 4:1 i krecz Czeszki; Giorgi - Stojanovic 2:6, 6:1, 7:6 (5); Ninomiya/Voracova - Fręch/Kawa 6:2, 6:4.

Chadaj przegrał w ćwierćfinale

przez maka

Adam Chadaj nie zagra w półfinale futuresa w Vic.

Polak (650. miejsce w rankingu) z Hiszpanii ma dobre wspomnienia. W 2009 roku w Vic dotarł do finału.

W pierwszej rundzie pokonał Jean-Baptiste Poux-Gautier z Andory 6:1, 6:0.

W meczu 1/8 finału wygrał z Hiszpanem Arnau Dachs (1275) 6:4, 6:3.

W ćwierćfinale Adam uległ innemu reprezentantowi gospodarzy Davidovi Estruchowi (473) 6:7 (2), 6:2, 4:6.

Wyniki

Pierwsza runda: Dachs – (1) Lobkov 6:1, 7:5; Chadaj – Poux-Gautier 6:1, 6:0; Coll – Torroni 7:6 (5), 6:3; (5) Estruch – Gallego-Bertran 6:1, 6:0; Calderon-Rodriguez – (4) Lopez Jaen 6:3, 6:4; Moneke – Yu Chang 7:5, 6:2; T. Daniel -Descloix 6:4, 6:4; Carballes Baena – (6) Lizariturry 6:4, 6:1; (7) Brydolf – Simoni 5:1 i krecz Wlocha; Artunedo Martinavarr – Ouahab 3:0 i krecz Algierczyka; Lindner – Mazon-Hernandez 7:6, (5) 6:3; Samper-Montana – (3) Trujillo-Soler (ESP) 6:7(4), 6:2, 6:2; Capone – (8) Mar. Viola 6:4, 6:2; Roca Batalla – Sabate-Bretos 6:3, 7:6 (3); Kolbe – Collado-Castells 7:5, 6:4; Sekulic – (2) Santos-Gonzalez 6:3, 6:3.

Druga runda: Chadaj – Dachs 6:4, 6:3; (5) Estruch – Coll 4:6, 7:6 (2), 6:1; Moneke – Calderon-Rodriguez 6:1, 6:2; Carballes Baena – T. Daniel 6:1, 7:5; Artunedo Martinavarr – (7) Brydolf 7:5, 3:6, 6:4; Samper-Montana – Lindner 6:2, 5:7, 6:2; Roca Batalla – Capone 6:0, 7:6 (4); Kolbe – Sekulic 2:6, 6:4, 7:6 (6).

Ćwierćfinały: (5) Estruch – Chadaj 7:6 (2), 2:6, 6:4; Carballes Baena – Moneke 0:6, 6:4, 6:3; Samper-Montana – Artunedo Martinavarr 6:1, 4:6, 6:4; Kolbe – Roca Batalla 6:3, 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności