Polski Tenis

WYNIKI

SAN JOSE WTA 250: Linette - Martic 7:5, 7:6 (5); KLUŻ-NAPOKA WTA 250: Petkovic - Cristian 6:4, 6:3; Krunic - A. Bogdan 6:3, 6:3; Schmiedlova - Juvan 7:6 (7), 6:0; Mendez - Tsurenko 4:3 i krecz Ukrainki; Kawa/Voracova - E. Bogdan/Shinikova 6:1, 7:6 (5); Piter/Sherif - Krunic/Marozava 7:5, 6:4.

Copernicus Bowl ITF – turniej juniorów w Warszawie

Na kortach Legii w Warszawie zakończył się turniej ITF juniorów Copernicus Bowl.

W gronie dziewcząt w półfinale znalazły się dwie Polki – Joanna Zawadzka i Aleksandra Buczyńska oraz trenującą w Puszczykowie Anastazja Shoshyna. Po końcowy triumf sięgnęła Zawadzka.

Wśród chłopców z biało-czerwonych w finale zmagań (korty ziemne, grade 4) zagrał Piotr Matuszewski. W grach podwójnych zwyciężyli Adrian Andrzejczuk i Mateusz Smolicki oraz młodziczki Anna Hertel i Wiktoria Rutkowska.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Shoshyna – Kubicz 6:2, 6:0; Rosnowska – Nosek 6:1, 6:3; Szymczuch – Rutkowska 6:3, 6:2; Hertel – (7) Kryvatulava 6:3, 4:6, 6:2; (3) Kulik – Maślanka 6:3, 6:4; Yeroshenko – Zakordoniec 6:1, 6:2; Iwaniuk – Stepan 6:4, 6:0; J. Zawadzka – (6) Weymouth 6:2, 6:3; (5) Polańska – Rojek 7:5, 6:1; Buczyńska – Victorsson 7:5, 3:6, 6:3; D. Marcinkevica – Podlińska 2:6, 6:2, 6:4; (4) Semashko – Matuszak 6:1, 6:1; (8) Rentouli – Sierzputowska 6:2, 6:2; Szczygielska – Bente 6:3, 7:5; Shakhraychuk – Grzywocz 6:1, 6:2; (2) Dolakova – Silwanowicz 6:1, 6:1.

Druga runda: Shoshyna – Rosnowska 6:2, 6:2; Szymczuch – Hertel 6:2, 6:4; Kulik – Yeroshenko 6:1, 6:3; J. Zawadzka – Iwaniuk 6:3, 6:4; Buczyńska – Polańska 7:5, 3:6, 6:2; Semashko – D. Marcinkevica 6:1, 3:6, 6:3; Rentouli – Szczygielska 6:0, 6:4; Dolakova – Shakhraychuk 6:7 (4), 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Shoshyna – Szymczuch 7:5, 6:3; J. Zawadzka – Kulik 6:4, 6:2; Buczyńska – Semashko 6:1, 7:6 (3); Dolakova – Rentouli 6:4, 6:4.

Półfinały: J. Zawadzka – Shoshyna 6:3, 1:6, 6:4; Dolakova – Buczyńska 6:0, 6:1.

Finał: J. Zawadzka – Dolakova 6:3, 1:6, 7:6 (4).

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Andrzejczuk – Klimcik 3:6, 6:3, 6:1; Patzanovsky – Reguant 6:3, 3:6, 6:4; Zvikas – Zapała 6:0, 6:4; Śmietana – (6) Foley 6:3, 6:2; (4) Stewart – Przybylski 6:1, 6:4; Liska – Kokulewski 6:1, 6:1; A. Kowalski – Shavayev 6:4, 6:0; (8) P. Matuszewski – Liniewski 6:0, 6:0; (7) Smolicki – Wilson 6:3, 6:2; Patyk – Walkusz 6:2, 7:5; L. Klein – Lipiński 4:6, 6:1, 6:2; Krawczyński – (3) Walters walkower; (5) Oakley – Sikorski 6:2, 5:7, 6:2; Michocki – Motuzas 6:1, 3:6, 7:5; Avloev – Pociej 6:3, 6:4; (2) Wessels – Fekiac 6:2, 6:1.

Druga runda: Patzanovsky – Andrzejczuk 7:6 (4), 6:2; Śmietana – Zvikas 6:4, 3:6, 6:1; Liska – Stewart 6:4, 6:4; P. Matuszewski – A. Kowalski 1:6, 6:3, 6:0; Smolicki – Patyk 6:2, 6:2; L. Klein – Krawczyński 6:1, 6:2; Oakley – Michocki 6:0, 5:2; Wessels – Avloev 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: Patzanovsky – Śmietana 3:6, 6:2, 7:5; P. Matuszewski – Liska 6:3, 6:0; L. Klein – Smolicki 6:3, 6:3; Wessels – Oakley 6:2 i krecz Brytyjczyka.

Półfinały: P. Matuszewski – Patzanovsky 6:3, 6:3; Wessels – L. Klein 6:2, 6:1.

Finał: Wessels – P. Matuszewski 7:5, 7:6 (3).


DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Kulik/Silwanowicz – bye; Pindelska/Szczygielska – Mencwel/Zalewska 6:1, 6:0; Hertel/Rutkowska – (3) Semashko/Yeroshenko 7:6 (4), 6:2; D. Marcinkevica/Podlińska – Iwaniuk/Matuszak 6:2, 6:2; Buczyńska/Szymczuch – Nosek/Stepan 6:4, 6:2; (4) Kryvatulava/Shakhraychuk – Maślanka/Zawadzka 7:5, 4:6, 13:11; Dolakova/Kubicz – Grzywocz/Sierzputowska 6:2, 6:2; Bente/Rosnowska – (2) Polańska/Rentouli 7:5, 2:6, 10:7.

Ćwierćfinały: Pindelska/Szczygielska – Kulik/Silwanowicz 7:6 (6), 6:4; Hertel/Rutkowska – Marcinkevica/Podlińska 7:6 (5), 7:5; Buczyńska/Szymczuch – Kryvatulava/Shakhraychuk walkower; Dolakova/Kubicz – Bente/Rosnowska 6:4, 6:4.

Półfinały: Hertel/Rutkowska – Pindelska/Szczygielska 6:2, 6:2; Dolakova/Kubicz – Buczyńska/Szymczuch 6:4, 6:4.

Finał: Hertel/Rutkowska – Dolakova/Kubicz 6:4, 6:4.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Andrzejczuk/Smolicki – Fekiac/Patyk 6:3, 7:5; Patzanovsky/Wessels – Krawczyński/Słowik 7:6 (5), 6:2; (3) Oakley/Stewart – Berszakiewicz/Dopierała 6:1, 6:0; Sikorski/Śmietana – Motuzas/Zvikas 7:6 (4), 6:3; Lipiński/Zapała – Kokulewski/Liniewski 7:5, 4:6, 10:8; (4) P. Matuszewski/Michocki – Hruncak/Liska 7:6 (1), 6:3; A. Kowalski/Walkusz – Przybylski/Wilson 6:2, 6:4; (2) Foley/Walters – Pociej/Skowroński 6:3, 6:4.

Ćwierćfinały: Andrzejczuk/Smolicki – Patzanovsky/Wessels 2:6, 6:3, 10:3; Oakley/Stewart – Sikorski/Śmietana 6:2, 6:4; Matuszewski/Michocki – Lipiński/Zapała 6:1, 6:2; Kowalski/Walkusz – Foley/Walters 6:3, 6:3.

Półfinały: Andrzejczuk/Smolicki – Oakley/Stewart 6:3, 1:0 i krecz; Matuszewski/Michocki – Kowalski/Walkusz 6:0, 6:2.

Finał: Andrzejczuk/Smolicki – Matuszewski/Michocki 6:4, 7:5.


ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Shoshyna – bye; Durzyńska – Zenker 6:0, 6:4; Zduniak – Górczyńska 6:3, 6:1; (6) Iwaniuk – Kostek 6:0, 6:0; (2) Jastrzębska – bye; Rutkowska – Bobkova 6:3, 1:6, 6:2; Oczachowska – Ruszczyńska 6:1, 6:3; (8) Kalavska – Sosnowska 3:6, 6:2, 6:4; (3) Nosek – bye; Magiera – Usarova 6:7 (5), 6:2, 6:2; Sierzputowska – Mencwel 6:1, 6:1; (5) Kravtaite – bye; (4) Jafarova – bye; Rojek – Bruzda 6:0, 6:4; Zakordoniec – Zalewska 6:2, 6:3; Pindelska – (7) Dyba 6:1, 7:6 (0).

Druga runda: Shoshyna – Durzyńska 6:0, 6:3; Iwaniuk – Zduniak 7:5, 6:2; Rutkowska – Jastrzębska 6:2, 6:2; Oczachowska – Kalavska 6:3, 6:3; Nosek – Magiera 6:4, 7:5; Sierzputowska – Kravtaite 6:4, 1:6, 6:3; Rojek – Jafarova 6:1, 6:1; Zakordoniec – Pindelska 6:2, 6:1.

Trzecia runda: Shosyna – Iwaniuk 6:0, 6:4; Rutkowska – Oczachowska 5:7, 7:5, 7:6 (4); Sierzputowska – Nosek 6:1, 6:4; Rojek – Zakordoniec 6:4, 3:6, 6:3.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Przybylski – bye; Reguant – Autuch 6:0, 6:2; Morawski – bye; (7) Patzanovsky – bye; (2) Matulevicius – bye; Fekiac – Tadyszak 6:0, 6:4; Klimcik – Raptis 6:0, 6:1; (8) Słowik – bye; (3) Liniewski – bye; Hruncak – Dopierała 6:3, 6:2; Jan Gieysztor – Czakański 6:7 (4), 6:3, 6:2; (5) Motuzas – bye; (4) Zapała – bye; Caddies – Berszakiewicz 6:7 (5), 6:1, 6:3; Skowroński – Józ. Gieysztor 6:1, 6:2; (6) Wilson – bye.

Druga runda: Reguant – Przybylski 6:3, 6:2; Patzanovsky – Morawski 7:6 (3), 6:1; Fekiac – Matulevicius 6:0, 6:1; Klimcik – Słowik 6:2, 6:1; Liniewski – Hruncak 6:1, 6:1; Motuzas – Jan Gieysztor 6:1, 6:4; Zapała – Caddies 6:3 6:1; Wilson – Skowroński 6:4, 6:1.

Trzecia runda: Patzanovsky – Reguant 6:0, 6:1; Fekiac – Klimcik 6:4, 6:2; Motuzas – Liniewski 6:4, 7:5; Wilson – Zapała 6:1, 6:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności