Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON: Jabeur - Kawa 6:4, 6:0; Riske-Amritraj - Chwalińska 3:6, 6:1, 6:0; Kerber - Linette 6:3, 6:3; C. Garcia - Raducanu 6:3, 6:3; Begu - Cocciaretto 6:4, 6:4; Niemeier - Kontaveit 6:4, 6:0; S. Zhang - Kostyuk 7:6 (6), 6:2; Tsurenko - Kalinina 3:6, 6:4, 6:3; Pegula - Vekic 6:3, 7:6 (2); Ostapenko - Wickmayer 6:2, 6:2; Minnen - Muguruza 6:4, 6:0; T. Maria - Cirstea 6:3, 1:6, 7:5; Parry - Hontama 6:3, 6:2; Bouzkova - A. Li 6:0, 6:3; Kar. Pliskova - Martincova 7:6 (1), 7:5; Dart - Masarova 6:1, 6:4; Goffin - Baez 6:1, 6:2, 6:4; S. Johnson - Peniston 6:3, 6:2, 6:4; Tiafoe - Marterer 6:2, 6:2, 7:6 (3); Otte - Ch. Harrison 3:1 i krecz Amerykanina; Kecmanovic - Tabilo 7:6 (4), 7:6 (3), 3:6, 6:3; Humbert - Ruud 3:6, 6:2, 7:5, 6:4; Djokovic - Kokkinakis 6:1, 6:4, 6:2; Bublik - Lajovic 7:6 (7), 6:2, 7:5; Norrie - Munar 6:4, 3:6, 5:7, 6:0, 6:2; Basilashvili - Halys 7:6 (7), 0:6, 7:5, 7:6 (5).
Fortuna
Polska Liga Tenisa

Czerkasy ITF – Panfil zwyciężył na Ukrainie

Polscy tenisiści startują w turniejach ITF w Europie.

Czerkasy

Grzegorz Panfil i Andriej Kapaś wybrali się na Ukrainę. Zagrają w Selena Open (korty twarde w hali, 10 tys. $).

Panfil jest rozstawiony z 5. Wygrał z Belgiem Jeroenem Vanneste 7:5, 7:6 (5). W 1/8 finału pokonał Holendra Albana Meuffelsa 3:6, 6:4, 6:3 i Alessandro Begą z Włoch 6:2, 6:4. W 1/2 finału wygrał z Łotyszem Martinsem Podzusem 6:4, 6:4.

W pojedynku finałowym był skutecznieszy od Ukraińca Marata Deviatiarova 6:3, 6:3. Zdobył 18 punktów.

Kapaś pokonał turniejową jedynkę Ukraińca Artema Smirnova 7:6 (4), 6:4 i Niemca Lukasa Ruepke 7:6(2), 7:5. W 1/4 finału był skuteczniejszy od Włocha Erika Crepaldiego 6:4, 6:2. W półfinale przegrał z Deviatiarovem 7:6 (4), 6:7 (1), 3:6.

W grze podwójnej są rozstawieni z 1. Pokonali Ukraińców Nikolasa Makarskija i Maxima Zatulko 6:3, 6:4. W ćwierćfinale trafili na Austriaków Christiana Trubriga i Tristana-Samuela Weissborna. Ulegli im 7:6 (4), 4:6, 8:10.

Majorka

Grupa Polek pojechała na Majorkę (korty ziemne, 10 tys. $). Startowała bez powodzenia w eliminacjach.

Paulina Czarnik (nr 2 kwalifikacji) przegrała z Hiszpanką Paulą Badosa 3:6, 0:6. Karolina Śnita uległa Włoszce Frederice Arcidiacono 0:6, 1:6, a Monika Dąbrowska nie sprostała Rosjance Anastazji Mukhametovej 0:6, 0:6.

Antalya

Kasandrze Kozub nie udało się przebić przez kwalifikacje w tureckiej Antalayi (korty ziemne, 10 tys. $). Przegrała z Bułgarką Tsvetanką Trifonovą 3:6, 2:6.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności