Polski Tenis

WYNIKI

GDYNIA WTA 250: Zanevska - Parrizas Diaz 6:3, 6:2; Kucova - Gorgodze 6:7 (4), 7:6 (7), 7:6 (3); Korpatsch - Bondar 7:5, 6:3; PALERMO WTA 250: Dodin - Cristian 6:7 (6), 6:3, 6:4; GSTAAD ATP 250: Gaston - Garin 6:4, 1:6, 7:6 (11); Djere - Rinderknech 6:4, 6:7 (5), 6:4; Kopriva - M. Ymer 6:1, 6:0; Ruud - Paire 6:2, 5:7, 6:3; Walków/Zieliński - Paul/Riedi 4:6, 7:6 (3), 10:2; UMAG ATP 250: Gasquet - Dzumhur 6:3, 7:6 (7); Altmaier - Lajovic 6:2, 6:4; Ramos-Vinolas - Travaglia 6:2, 6:1; LOS CABOS ATP 250: Norrie - Escobedo 6:1, 6:1; Fritz - S. Johnson 6:4, 6:4; Isner - Bolt 6:3, 6:4; Nakashima - Thompson 6:3, 4:6, 7:6 (4).

Czerkasy ITF – Panfil zwyciężył na Ukrainie

przez maka

Polscy tenisiści startują w turniejach ITF w Europie.

Czerkasy

Grzegorz Panfil i Andriej Kapaś wybrali się na Ukrainę. Zagrają w Selena Open (korty twarde w hali, 10 tys. $).

Panfil jest rozstawiony z 5. Wygrał z Belgiem Jeroenem Vanneste 7:5, 7:6 (5). W 1/8 finału pokonał Holendra Albana Meuffelsa 3:6, 6:4, 6:3 i Alessandro Begą z Włoch 6:2, 6:4. W 1/2 finału wygrał z Łotyszem Martinsem Podzusem 6:4, 6:4.

W pojedynku finałowym był skutecznieszy od Ukraińca Marata Deviatiarova 6:3, 6:3. Zdobył 18 punktów.

Kapaś pokonał turniejową jedynkę Ukraińca Artema Smirnova 7:6 (4), 6:4 i Niemca Lukasa Ruepke 7:6(2), 7:5. W 1/4 finału był skuteczniejszy od Włocha Erika Crepaldiego 6:4, 6:2. W półfinale przegrał z Deviatiarovem 7:6 (4), 6:7 (1), 3:6.

W grze podwójnej są rozstawieni z 1. Pokonali Ukraińców Nikolasa Makarskija i Maxima Zatulko 6:3, 6:4. W ćwierćfinale trafili na Austriaków Christiana Trubriga i Tristana-Samuela Weissborna. Ulegli im 7:6 (4), 4:6, 8:10.

Majorka

Grupa Polek pojechała na Majorkę (korty ziemne, 10 tys. $). Startowała bez powodzenia w eliminacjach.

Paulina Czarnik (nr 2 kwalifikacji) przegrała z Hiszpanką Paulą Badosa 3:6, 0:6. Karolina Śnita uległa Włoszce Frederice Arcidiacono 0:6, 1:6, a Monika Dąbrowska nie sprostała Rosjance Anastazji Mukhametovej 0:6, 0:6.

Antalya

Kasandrze Kozub nie udało się przebić przez kwalifikacje w tureckiej Antalayi (korty ziemne, 10 tys. $). Przegrała z Bułgarką Tsvetanką Trifonovą 3:6, 2:6.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności