Polski Tenis

WYNIKI

FUDŻAJRA: Tauson - Golubic 6:0, 4:6, 6:3; STAMBUŁ: Bonzi - Safwat 7:6 (1), 6:4; Rinderknech - Kovalik 7:5, 6:4.

Czwartek na świecie

przez maka

Trwa rywalizacja w turnieju WTA i ATP w Madrycie i challengerach.

Madryt

W stolicy Hiszpanii polscy zawodnicy zagrają mecze deblowe. Agnieszka Radwańska z Marią Kirilienko zmierzą się z siostrami Williams o godz. 14. Spotkanie Łukasza Kubota i Oliviera Maracha zaplanowano jako trzeci pojedynek od godz. 14. na korcie nr 5.

Trzecia runda kobiet: Stosur – Schnyder 7:6, 6:2; Na Li – A. Bondarenko 6:3, 6:4; Peer – Parra Santonja 7:5, 6:2; Rezai – Petković 6:4, 7:6; Janković – Medina Garrigues 6:2, 6:0.

Trzecia runda mężczyzn: J. Melzer – Verdasco 7:5, 6:3; Nadal – Isner 7:5, 6:4; Monfils – Garcia-Lopez 7:6, 6:4; Almagro – Monaco 6:4, 6:1; Murray – Hanescu 6:2, 6:1; Gulbis – F. Lopez 6:2, 7:6; Ferrer – Cilić 6:3, 6:2; Federer – Wawrinka 6:3, 6:1.

Bordeaux

Gwiazdami turnieju są Francuzi Richard Gasquet, Florent Serra, Michael Llodra. Koło godz. 19-19.30 na korcie pojawią się Tomasz Bednarek i Mateusz Kowalczyk.

Druga runda: O. Rochus – Ramos-Vinolas 6:4, 6:7, 6:4; Gasquet – Bogdanović 6:3, 6:2; B. Paire – R. Delgado 6:2, 6:1; Llodra – Alves 6:4, 6:2.

Zagrzeb

W czwartek w Chorwacji zagra m.in. podwójny mistrz olimpijski z Aten Nicolas Massu.

Druga runda: Gaudio – Zemlja 6:7, 6:2, 7:6; Kavcić – Ebden 6:3, 6:2; Massu – Haider-Maurer 7:5, 6:4; Ramirez Hidalgo – Rosol 7:6, 6:7, 6:3; Ventura – Dodig 7:6, 6:3; Schukin – And. Kuznetsov 6:4, 6:1; Daniel – Polansky 6:1, 6:4.

Biella

W włoskim challengerze (korty ziemne) zagrają dzisiaj m.in. Włoch Potito Starace (na zdjęciu), Niemiec Andreas Beck czy Hiszpan Pablo Andujar.

Druga runda: Brzezicki – Starace 2:6, 6:3, 6:2; Andujar – Desein 6:2, 6:4; Bolelli – Reister 7:5, 4:6, 7:6; Kindlmann – A. Beck 6:2, 3:6, 7:5; Lorenzi – Fioravante 7:5, 6:0.

Busan

W koreańskiej imprezie (korty twarde) jednym z faworytów jest Yen-Hsun Lu.

Druga runda: Duclos – Y-J. Kim 6:2, 6:4; Soeda – Ti Chen 7:5, 7:5; T. Ito – Jeong 7:6, 3:6, 6:3; Y. Lim – T. Suzuki 6:1, 6:3.

Sarasota

W turnieju na amerykańskich (zielonych) kortach ziemnych poznamy już półfinalistów.

Ćwierćfinały: Dabul – M. Reid 6:2, 6:2; Sweeting – Reynolds 7:6, 3:6, 6:3; Nishikori – B. Rodriguez 6:1, 6:2; Garza – J. Levine 6:4, 4:6, 7:5.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności