Polski Tenis

WYNIKI

FUDŻAJRA: Tauson - Gasanova 5:7, 6:3, 6:4; Bucsa - X. You 3:6, 6:4, 7:6 (7); Kung - Jani 6:4, 6:2; Golubic - Sramkova 6:4, 6:2; Bolkvadze - Ozgen 7:6 (5), 6:4; Ma - Pattinama Kerkhove 6:3, 6:4; Buyukakcay - Gorgodze 2:6, 6:4, 6:4; STAMBUŁ: Safwat - Seyboth Wild 6:4, 6:1; Kovalik - Celikbelik 7:5, 2:6, 6:4; Kirkin - Lorenzi 6:4, 6:2; Soeda - Tabilo 6:3, 6:3; Giustino - Giannessi 7:5, 7:6 (5); Musetti - Petrovic 6:4, 7:6 (6); Taberner - Zapata Miralles 6:4, 6:2.

Czwartek na świecie

przez maka

Tenisistki i zawodnicy będą walczyć w tym tygodniu w Słowenii, Austrii, Niemczech, Włoszech, Rosji i Stanach Zjednoczonych.

Bad Gastein

W Austrii dokończone zostaną pojedynki 1/8 finału.

Druga runda: Goerges – Koryttseva 6:2, 7:5; P. Mayr – Garbin 6:3, 6:4; Cornet – Petković 6:2, 7:5; Meusburger – Hradecka 7:5, 7:5.

Portoroz

W Słowenii zagrają w środę m.in. Maria Elena Camerin i Alexandra Panova.

Druga runda: Pervak – Panova 6:2, 7:5; Pavlyuchenkova – de los Rios 6:3, 6:0; Larsson – Camerin 7:5, 6:1; Yakimova – Janković 1:6, 6:3, 1:0 i krecz Serbki.

Hamburg

W German Open powalczą dziś m.in. Jeremy Chardy czy Florian Mayer.

Trzecia runda: Seppi – Fognini 6:4, 6:4; J. Melzer – Chardy 7:5, 7:6; Ferrero – J. Nieminen 6:2, 3:6, 6:4; Istomin – Reister 3:6. 6:3, 7:6; F. Mayer – Max. Gonzalez 7:6, 6:0; Golubev – Davydenko 6:4, 6:4; Starace – Riba 4:6, 6:4, 6:4 Bellucci – Kohlschreiber 7:5, 6:4.

Atlanta

W Atlanta Tennis Championships trwa druga runda rywalizacji.

Druga runda: Roddick – R. Ram 6:1, 6:7, 6:3; Malisse – Marchenko 6:3, 6:3; K. Anderson – D. Young 7:5, 6:3; Lacko – Hewitt 6:4, 6:2.

Orbetello

W challengerze w Włoszech (korty ziemne) dokończona zostanie 2. runda.

Druga runda: Donskoy – Haider-Maurer 6:4, 1:6, 6:3; Andujar – Reix 6:2, 6:2; Lorenzi – Trevisan 6:2, 3:6, 6:3; Haase – M. Fischer 6:4, 6:3.

Recanati

Druga w tym tygodniu impreza w Włoszech jest rozgrywana na kortach twardych. Dziś zagra m.in. Laurynas Grigelis.

Druga runda: R. Ghedin – Hernych 6:3, 7:5; Brezac – Grigelis 6:3, 6:3; Tavares – J. Sousa 7:6, 6:4; Bohli – Giorgini 6:4, 6:1.

Penza

W Rosji poznaliśmy dziś półfinałistów imprezy.

Ćwierćfinały: Kravchuk – Cervantes 7:5, 6:2; Ignatik – Niland 7:6, 6:4; Rudnev – Kumantsov 6:3, 3:6, 6:4; Kukushkin – Kudryavtsev 6:3, 7:6.

Lexington

W challengerze (korty twarde) z turniejm pożegnał się rozstawiony z 2 Litwin Ricardas Berankis (na zdjęciu).

Druga runda: Ball – Jenkins 7:6, 6:1; K. Kim – Duclos 6:7, 6:2, 6:3; Alex Kuznetsov – Raonic 6:3, 1:0 krecz Milosa; Polansky – Klaasen 6:1, 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności