Polski Tenis

WYNIKI

FUDŻAJRA: Tauson - Chwalińska 7:6 (3), 6:3; Golubic - Buyukakcay 6:3, 6:4; Snigur - Bucsa 6:1, 6:3; Nara - Guerrero Alvarez 6:7 (5), 7:6 (4), 6:2; STAMBUŁ: Bonzi - Musetti 6:1, 6:4; Hoang - Giustino 6:4, 6:4; Huesler - Bagnis 7:5, 6:2; Rinderknech - Nakashima 6:7 (7), 6:1, 6:4.

Czwartek na świecie

przez maka

W tym tygodniu tenisistki i zawodnicy walczą w imprezach WTA i ATP w Chorwacji, Szwajcarii, Turcji, Rosji, Włoszech, Finlandii, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych.

Stambuł

O awans do 1/4 finału zagrają m.in. Francesca Schiavone i Jarmila Groth.

Druga runda: Cirstea – Larsson 6:4, 6:4; Groth – Lapushchenkova 6:2, 6:3; Baltacha – Schiavone 6:4, 6:2; Pavlyuchenkova – Rybarikova 6:3, 6:2.

Gstaad

W Szwajcarii rywalizować dziś będą m.in. Szwajcar Alexander Sadecky i Yuri Schukin z Kazachstanu.

Druga runda: Jużny – Sadecky 7:5, 6:4; Schukin – Gil 6:3, 6:3; Andreev – Chiudinelli 6:3, 6:7, 7:6; Chardy – J. Nieminen 7:5, 6:2; Almagro – Lammer 3:6, 6:3, 6:2.

Umag

W Chorwacji mieli walczyć m.in. Olivier Rochus i Ivan Ljubicić, ale padający deszcz uniemożliwił rozegranie spotkań.

Druga runda: Seppi – O. Rochus; Starace – Phau; Ljubicić – Dodig; J. Melzer – Hajek.

Stanford

W turnieju Bank of the West Classic o awans do ćwierćfinału zagrają m. in. Maria Szarapowa i Ana Ivanović.

Druga runda: Kirilenko – Peer 6:4, 6:3; Azarenka – Oudin 6:3, 6:1; Szarapowa – Govortsova 6:3, 6:3; Bartoli – Ivanović 6:3, 6:4.

Los Angeles

W środę kibice obejrzą na korcie m.in. Jamesa Blaka i Feliciano Lopeza (na zdjęciu).

Druga runda: F. Lopez – Sela 7:6, 6:4; Falla – Gulbis 4:6, 6:3, 7:6; Blake – B. Becker 7:5, 7:6; Murray – Smyczek 6:1, 4:6, 6:2.

Tampere

W Finlandii z najwyższymi numerami rozstawieni zostali Oscar Hernandez i Dieter Kindlmann.

Druga runda: Stadler – Tveit 6:4, 6:2; Viola – Giorgini 6:7, 6:4, 6:2; Mertens – Ghem 6:4, 6:3; O. Hernandez – Zopp 6:3, 4:6, 7:5.

Cordenons

We Włoszech rozgrywany jest największy challenger w tym tygodniu.

Druga runda: Haase – Zverev 6:1, 2:1 i deszcz; Junqueira – Munoz de la Nava 4:3 i deszcz; Aguilar – Rosol; Roger- Vasselin – Peya.

Saransk

W imprezie w Rosji w walce o zwycięstwo liczyć się będą Mikhaił Kukushkin z Kazachstanu i Irlandczyk Conor Niland.

Druga runda: Donskoy – Kudryavstsev 6:3, 3:6, 6:3; And. Kuznetsov – L. Walter 7:5, 6:0; Recouderc – P. Santos 2:6, 6:3, 6:2; Kukushkin – Luncanu 6:2, 3:6, 6:2; Olaso – Kravchuk 5:7, 6:3, 7:5; Sergeyev – Manegin 6:0, 6:1; Semjan – Matsukevich 6:2, 6:4; Niland – Boje-Ordonez 6:3, 6:2.

Granby

Impreza w Kanadzie rozgrywana jest na kortach twardych.

Druga runda: Kamke – Feeney 7:6, 6:4; G. Jones – Klec 6:2, 4:6, 6:2; Capdeville – Bubka 6:7, 6:4, 7:6; Raonic – Salamanca 7:6, 6:1.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności