Polski Tenis

WYNIKI

ANTALYA CH: Munar - Taberner 6:3, 6:4; Kolar - Giustino 6:3, 3:6, 7:5; E. Gomez - Kirkin 6:4, 6:1; L. Mayer - T. Griekspoor 6:2, 6:2; Musetti - Tabilo 6:2, 6:0; Ilkel - Menezes 6:3, 6:4; Ramanathan - Escobedo 7:6 (6), 6:3; ANDREZIEUX-BOUTHEON ITF: Friedsam - Sramkova 6:3, 6:1; Tan - Martincova 6:4, 7:6 (7); Kung - Bucsa 6:1, 6:4.

Czwartek na świecie

przez maka

W tym tygodniu tenisistki i zawodnicy walczą w imprezach WTA i ATP w Danii, San Marino, Hiszpanii, Austrii, Chinach, Kanadzie, Brazylii i Stanach Zjednoczonych.

Kopenhaga

W Danii zagrają dziś m.in. Dunka Caroline Wozniacki (na zdjęciu) i Rosjanka Anna Chakvetadze.

Druga runda: Hercog – Keothavong 4:6, 6:0, 6:4; Cirstea – Srebotnik 7:5, 4:6, 6:2; Chakvetadze – Lapushchenkova 6:3, 6:4; Wozniacki – Benesova 4:6, 6:2, 6:0.

San Diego

Z zawodami pożegnała się, rozstawiona z 1, Serbka Jelena Janković.

Druga runda: Pennetta – Kirilenko 6:4, 7:6; Hantuchova – Jie Zheng 6:2, 6:1; Kuznetsova – Errani 6:1, 6:7, 7:5; Vandeweghe – Zvonareva 2:6, 7:5, 6:4.

Waszyngton

W stolicy USA poznamy dziś ćwierćfinalistów.

Trzecia runda: Cilić – Fish 6:4, 4:6, 6:2; Baghdatis – Marchenko 6:3, 6:7, 6:3; Tipsarević – Falla 6:3, 6:4; Malisse – Isner 6:4, 3:6, 7:6; Verdasco – Sweeting 6:4, 7:5; Berdych – Golubev 6:3, 5:7, 7:5; Simon – Roddick 6:3, 6:3; Nalbandian – Chiudinelli 6:1, 6:0.

San Marino

Faworytami rozgrywanego w San Marino challengera są Potito Starace i Pere Riba. Opady deszczu opóżniły rozpoczęcie gier.

Druga runda: Berlocq – Dasnieres de Veigy 6:1, 6:2; Volandri – Semrajc 6:3, 6:7, 7:6; Starace – Junqueira 6:3, 6:3; Riba – Trevisan 6:2, 6:3.

Segovia

Turniej w Hiszapnii rozgrywany jest na kortach twardych.

Druga runda: Millot – Bohli 6:4, 4:6, 6:3; Mertens – Navarro 7:6, 3:6, 6:3; Gimeno-Traver – Kravchuk 7:6, 7:6; Mahut – Marrero 7:6, 6:3.

Pekin

W stolicy Chin będą dziś walczyć m.in. Franco Skugor czy Tiago Fernandes.

Druga runda: Skugor – Yang 6:2, 6:2; Kumantsov – T. Fernandes 6:4, 6:4; Jun – Heliovaara 6:3, 6:4; Wu – Y. Kim 6:3, 4:6, 7:6.

Kitzbuhel

W Austrii zostaną dokończone zostaną pojedynki 1/8 finału. Opady deszczu uniemożliwiły rozegranie wszystkich spotkań.

Druga runda: Haider-Maurer – M. Fischer 6:2, 6:4; Cuevas – Veic 3:6, 6:1, 7:6; Rosol – Brown 7:6, 1:0, krecz Dustina; I. Minar – Andujar; Seppi – Vanek; Patience – Koellerer.

Vancouver

Największy w tym tygodniu challenger rozgrywany jest w Kanadzie (pula nagród to 100 tys. $).

Druga runda: Cook – Kendrick 6:3, 6:3; Reynolds – Levy 7:5, 6:4; J. Ward – Kamke 6:4, 6:2; Dent – Lindahl 6:1, 6:1.

Campos Do Jordao

Z numerem 1, został w Brazylii rozstawiony Ricardo Mello.

Ćwierćfinały: G. Lapentti – Hocevar 7:5, 7:5; Van Der Merwe – Zampieri 6;0, 6:4; Farah – R. Ghedin 7:6, 6:1; Mello – Cabal 6:4, 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności