Polski Tenis

WYNIKI

FUDŻAJRA: Tauson - Golubic 6:0, 4:6, 6:3; STAMBUŁ: Bonzi - Safwat 7:6 (1), 6:4; Rinderknech - Kovalik 7:5, 6:4.

Czwartek na świecie

przez maka

W tym tygodniu tenisistki i zawodnicy walczą w imprezach WTA i ATP w Stanach Zjednoczonych, Turcji, Uzbekistanie, Kanadzie, Włoszech i Brazylii.

Toronto

W Rogers Cup zawodnicy będą walczyć o ćwierćfinały.

Trzecia runda: Nalbandian – Soderling 4:6, 6:4, 6:1; Berdych – Dolgopolov 6:3, 6:7 6:4; Federer – Llodra 7:6, 6:3; Chardy – Davydenko 6:3, 6:2; Murray – Monfils 6:2, 0:6, 6:3; Kohlschreiber – Y-H Lu 6:7, 7:5, 6:0; Djoković – Hanescu 6:3, 6:4; Nadal – K. Anderson 6:2, 7:6.

Cincinnati

Agnieszka Radwańska zagra dziś o awans do 1/4 finału z Marią Szarapową. Początek spotkania o godz. 21. Zagrają także m.in. Flavia Pennetta (na zdjęciu), Ana Ivanović czy Kim Clijsters.

Trzecia runda: Ivanović – Vesnina 6:0, 6:3; Wickmayer – Na Li 2:6, 6:2, 7:6; Bartoli – Wozniacki 6:4, 6:1; Pennetta – Zvonareva 6:4, 6:3; Pavlyuchenkova – Peer 5:7, 6:4, 6:4; Szarapowa – A. Radwańska 6:2, 6:3; Amanmuradova – Janković 7:6, 6:4; Clijsters – McHale 6:1, 6:1.

Stambuł

W Turcji zagrają dziś Martin Fischer czy Adrian Mannarino.

Druga runda: M. Fischer – Millot 7:6, 6:4; Mannarino – Munoz de la Nava 6:4, 6:2; Ungur – Akkoyun 3:6, 6:1, 7:6; Gil – Bohli 4:6, 6:2, 6:2.

Samarkand

W Uzbekistanie przegrał faworyt, Słoweniec Blaz Kavcić.

Ćwierćfinały: Juska – Venus 7:6, 6:3; And. Martin – T-H Yang 7:5, 6:3; Zopp – Kavcić 1:6, 7:5, 7:5; Semjan – Rudnev 6:4, 7:6.

Trani

We Włoszech dokończona zostanie 1/8 finału.

Druga runda: Cipolla – Cirić 6:4, 4:6, 6:4; Aldi – Alund 4:6, 6:2, 6:2; Volandri – Bemelmans 6:4, 3:6, 7:5; Huta Galung – Machado 6:2, 6:3.

Binghamton

W challengerze w USA w walce o zwycięstwo liczyć się będą Argentyńczyk Brian Dabul i Japończyk Go Soeda. Mecze nie odbyły się z powodu padającego deszczu.

Druga runda: Witten – Matosević; Nishikori – Balleret; Dabul – Klingemann; Harrison – Bogomolov.

Brasilia

Faworytami brazylijskich kibiców są Ricardo Mello i Joao Souza.

Ćwierćfinały: R. Mello – Ignatik 6:4, 6:3; van der Merwe – Farah 6:0, 6:2; T. Ito – Souza 7:6, 6:2; Dutra da Silva – Sorensen 6:1, 4:6, 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności