Polski Tenis

WYNIKI

FUDŻAJRA: Chwalińska - Ma 6:1, 6:1; Tauson - Han 6:2, 6:0; Golubic - Bolkvadze 6:0, 6:4; Buyukakcay - Yuan 6:1, 6:2; Nara - Okamura 6:3, 6:4; Snigur - Kung 6:2, 6:4; Bucsa - Liang 6:4, 6:1; STAMBUŁ: Huesler - Istomin 2:6, 6:2, 6:4; Bagnis - Zh. Zhang 6:4, 6:1; Kovalik - Taberner 7:6 (4), 6:0; Soeda - T. Griekspoor 7:5, 4:6, 7:6 (2).

Czwartek na świecie

przez maka

W tym tygodniu tenisistki i zawodnicy będą walczyć w imprezach ATP, WTA w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Uzbekistanie, Brazylii i Hiszpanii.

Cincinnati

W imprezie w stanie Ohio będą dziś walczyć m.in. Richard Gasquet, Andy Murray, David Ferrer czy Roger Federer.

Trzecia runda: Gulbis – Murray 6:4, 3:6, 7:6; Fish – Gasquet 7:5, 6:2; Nadal – Benneteau 5:7, 7:6, 6:2; Djoković – Nalbandian 6:1, 7:6; Federer – Kohlschreiber walkower; Baghdatis – Berdych 7:5, 6:4; Roddick – Soderling 6:4, 6:7, 7:6; Davydenko – Ferrer 4:6, 6:3, 7:5.

Montreal

W Rogers Cup walkę o ćwierćfinał przegrała Agnieszka Radwańska.

Trzecia runda: Azarenka – Na Li 6:3, 6:3; Bartoli – Benesova 6:0, 6:1; Kuznetsova – A. Radwańska 6:4, 1:6, 6:3; Zvonareva – Szavay 6:3, 6:3; Clijsters – Kanepi 6:2, 6:1; Wozniacki – Pennetta 4:6, 6:3, 6:1 ; Zheng – Dementieva 7:6, 6:4; Schiavone – Safina 6:4, 6:3.

Karshi

W Uzbekistanie o awans do półfinału zagrają m.in. Słoweniec Blaz Kavcić i Michael Venus z Nowej Zelandii.

Ćwierćfinały: Kavcić – Poch 3:6, 6:3, 6:2; Vardhan – Semjan 5:7, 6:3, 7:6; T-H Yang – Mecir 6:3, 6:4; Venus – J. Minar 6:7, 7:5, 7:6.

San Sebastian

W zawodach w Hiszpanii dokończone zostaną pojedynki 1/8 finału.

Druga runda: Ramirez-Hidalgo – Alund 6:4, 6:2; Huta Galung – Gremelmayr 3:0, krecz Denisa; Naso – Ventura 4:6, 6:2, 6:2; Reister – Lizariturry 6:2, 6:4.

Salvador

W Brazylii zaplanowano spotkania 1/8 finału. Zagrają m.in. Facundo Bagnis, Charles-Antoine Brezac (na zdjęciu) czy Caio Zampieri.

Druga runda: Alves – Bagnis 6:3, 7:5; Guez – Alcaide 7:6, 1:0 krecz Hiszpana; Zampieri – Menendez 7:6, 3:6, 6:4; Ebden – Farah 6:2, 6:2; Ignatik – Hocevar 6:3, 6:3; Sorensen – J. Baker 6:4, 6:4; R. Mello – Brezac 6:4, 6:1; Sugita – T. Lopes 6:2, 6:1.

Ćwierćfinały: R. Mello – Sugita 6:1, 6:7, 6:1; Ebden – Zampieri 6:2, 6:2; Alves – Guez 2:6, 6:2, 6:3; Ignatik – Sorensen 7:5, 6:0.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności