Polski Tenis

WYNIKI

MONTREAL ATP 1000: Hurkacz - Ramos-Vinolas 6:7 (6), 6:2, 7:6 (3); Kyrgios - De Minaur 6:2, 6:3; Evans - Fritz 7:6 (5), 1:6, 7:5; Auger-Aliassime - Norrie 6:3, 6:4; Ruud - Bautista Agut 6:7 (4), 7:6 (4), 6:4; Carreno Busta - Sinner 6:2, 6:4; T. Paul - Cilic 6:4, 6:2; Draper - Monfils 6:2, 0:2 i krecz Francuza; Hurkacz/Zieliński - Bopanna/Middelkoop 6:1, 6:7 (3), 12:10; TORONTO WTA 1000: Haddad Maia - Świątek 6:4, 3:6, 7:5; Pegula - Giorgi 3:6, 6:0, 7:5; Halep - Teichmann 6:2, 7:5; Gauff - Sabalenka 7:5, 4:6, 7:6 (4); Q. Zheng - Andreescu 7:5, 5:7, 6:2; Putintseva - Riska-Amritraj 6:3, 7:5; Bencic - Muguruza 6:1, 6:3; Pliskova - Sakkari 6:1, 6:7 (9), 6:3; CONCORD WTA 125: Q. Wang - Golubic 6:0, 0:6, 6:3; Volynets - Tan 4:6, 6:0, 7:6 (4); Tauson - Sharma 7:5, 6:2; Scott - Muchova 6:3, 4:0 i krecz Czeszki.
Polska Liga Tenisa

Czwartek na świecie

W tym tygodniu zawodniczki i tenisiści rywalizują w turniejach w Stanach Zjednoczonych, Włoszech, Kazachstanie i Szwajcarii.

New Haven

W imprezie w stanie Connecticut walczą zarówno kobiety jak i mężczyżni. Na kortach pojawią się m.in. Flavia Pennetta (na zdjęciu), Dinara Safina, Tommy Robredo czy Radek Stepanek.

Ćwierćfinały kobiet: Dementieva – Bartoli 6:3, 3:6, 6:2; Kirilenko – Safina 6:3, 6:3; Petrova – Stosur 6:2, 6:1; Wozniacki – Pennetta walkower.

Trzecia runda mężczyzn: Stakhovsky – Robredo 7:6 (5), 6:2.

Ćwierćfinały mężczyzn: De Bakker – Korolev 6:4, 6:3; Istomin – Gabashvili 6:1, 3:6, 7:6; Troicki – Stepanek 6:2, 6:3; Stakhovsky – Baghdatis 5:7, 6:1, 7:6.

Astana

W zawodach w stolicy Kazachstanu zagrają dziś m.in. Andriej Martin i Michael Venus.

Druga runda: And. Martin – Groth 6:4, 7:6 (4); Venus – Mecir 5:7, 6:3, 7:6 (3); Semjan – J. Statham 7:6, 6:4; Weintraub – Yessenbekov 6:4, 6:1.

Manerbio

W challengerze w Włoszech apetyt na zwycięstwo ma Holender Robin Haase.

Druga runda: Di Mauro – Alund 6:1, 6:2; Schoorel – Recouderc; 6:3, 6:7 (4), 6:4; Haase – J. Sousa 6:2, 7:6 (6); Crugnola – P. Santos 6:3, 2:2, krecz Pablo.

Geneva

W Szwajcarii walczyć będą dziś Pablo Andujar i Marko Djoković.

Druga runda: Andujar – Arnaboldi 7:5, 6:1; Goffin – Tosić 6:4, 7:6 (4); Ramos-Vinolas – Prpić 6:4, 7:6 (3); Eysseric – M. Djoković 6:1, 6:2.

Kategoria: