Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Bencic 6:2, 6:2; SINGAPUR ATP: Popyrin - Cilic 7:6 (5), 7:6 (2); Bublik - Albot 2:6, 6:3, 6:4; MONTPELLIER ATP: Goffin - Gerasimov 6:4, 2:6, 6:4; Bautista Agut - Gojowczyk 7:5, 6:1.

Czwartek na świecie

przez maka

Tenisiści walczą w Japonii, Chinach, Belgii, Argentynie, Ekwadorze, USA, Włoszech i Hiszpanii.

Pekin – WTA

Trzecia runda: Na Li – Kerber 6:2, 6:0; Sevastova – Petrova walkower; Ivanovic – Dementieva 7:6 (2), 7:6 (4); Wozniacki – Kvitova 6:3, 6:2.

Pekin – ATP

Druga runda: Ferrer – Y-H Lu 6:3, 3:6, 6:1; Soderling – Almagro 7:5, 4:6, 6:3; Murray – Montanes 7:5, 6:3; Ljubicic – Dolgopolov 6:3, 7:6 (2).

Tokio – ATP

Druga runda: Roddick – Chardy 6:4, 7:6 (4); Troicki – J. Melzer 7:6 (7), 3:6, 7:6 (3); Monfils – Seppi 6:4, 6:4; Nadal – Raonic 6:4, 6:4.

Tokio

Druga runda: Morita – U. Radwańska 2:6, 6:1, 6:2; Brianti – T. Yonemura 6:2, 6:2; Savchuk – Benesova 6:3, 6:2; Doi – Tanasugarn 7:5, 6:4.

Palermo

Druga runda: A. Balazs – Pashanski 6:4, 6:1; Devilder – Mektic 7:6 (5), 3:6, 7:5; Brizzi – Trusendi 6:4, 6:7 (4), 6:1; Gensse – Aldi 6:2, 6:2.

Mons

Druga runda: Gremelmayr – Rosol 7:6 (4), 7:6 (1); Gicquel – Bemelmans 6:3, 3:6, 6:2; Darcis – Phau 6:2, 6:3; Mannarino – Dancevic 6:4, 6:4; Vliegen – A. Beck walkower dla Belga; Sijsling – O. Rochus 6:3, 6:3.

Tarragona

Druga runda: Checa Calvo – Munoz de la Nava 6:3, 2:6, 6:3; Gil – Arnaboldi 6:3, 6:7 (5), 6:4; M. Granollers – Prpic 6:2, 6:4; Ramos-Vinolas – Flock 7:5, 6:2.

Buenos Aires

Druga runda: Brzezicki – Dabul 6:3, 6:3; Cervenak – Del Bonis 6:3, 7:6; Aguilar – Machado 7:6, 7:6; Max. Gonzalez – Fognini 6:4, 6:3.

Quito

Druga runda: G. Lapentti – Miele 6:2, 6:7 (2), 6:2; Decoud – Garza 7:5, 7:5; Al. Gonzalez – M. Daniel 6:4, 6:3; Hocevar – Campozano 6:2, 7:6 (4).

Sacramento

Druga runda: Sweeting – Cook 6:2, 4:6, 6:3; Guccione – Kamke 6:3, 6:4; Kendrick – Witten 6:4, 7:5; Bogomolov – A. Anderson 6:1, 6:4.

Jounieh

Ćwierćfinały: Cetkovska – Tamaela 7:6 (6), 6:4; Dominguez-Lino – Pous-Tio 6:3, 7:6 (4); P. Mayr – Kucova 6:0, 2:1 krecz Zuzany; M. Johansson – S. Zahlavova 6:1, 4:6, 7:6 (6).

Barnstaple

Druga runda: Larsson – Krajicek 4:6, 6:3, 6:4; Riske – Laine 6:1, 6:3; Barthel – Georges 6:2, 6:3; Hlavackova – Groenefeld 6:4, 6:1; Yakimova – Malek 3:6, 7:6 (6), 6:4; Hogenkamp – Rus 3:6, 7:5, 7:6 (5); Parmentier – Kremer 6:2, 7:5; Pervak – T. Moore 6:1, 6:0.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności