Polski Tenis

WYNIKI

BUDAPESZT WTA 250: Avanesyan - Fręch 7:6 (5), 6:4; Lamens - Gracheva 6:3, 6:0; Monnet - Toth 6:1, 6:1; Masarova - Szabanin 6:2, 6:3; Schmiedlova - Rakhimova 3:6, 6:4, 6:0; Sorribes Tormo - Topalova 4:6, 6:3, 7:5; Timofeeva - Waltert 7:5, 7:6 (3); PALERMO WTA 250: Sharma - Blinkova 6:0, 7:5; Noha Akugue - Barthel 6:4, 2:6, 6:2; HAMBURG ATP 500: Cobolli - Altmaier 6:4, 6:7 (6), 6:3; Blanchet - Popyrin 4:6, 7:6 (6), 6:2; Marterer - Kwon 6:4, 6:7 (6), 7:5; Djere - Bergs 6:3, 7:6 (4); GSTAAD ATP 250: Riedi - Barrere 7:6 (2), 7:5; Fognini - Droguet 6:4,  6:3; Struff - Ramos-Vinolas 7:6 (6), 7:6 (4); Varillas - Thiem 6:3, 5:7, 7:6 (4); Galan - Kopriva 6:3, 6:2; NEWPORT ATP 250: Kovacevic - Mayot 7:6 (1), 6:4.

Czwartek na świecie

Tenisistki i zawodnicy walczą w Japonii, Chinach, Austrii, Uzbekistanie, Francji, Paragwaju i USA.

Szanghaj

Trzecia runda: Murray – Chardy 6:3, 6:4; Garcia-Lopez – Berdych 7:6 (4), 6:3; Tsonga – Fl. Mayer 7:5, 6:3; Djokovic – Gasquet 6:1, 6:1; Soderling – Ferrer 7:5, 6:4; J. Melzer – Nadal 6:1, 3:6, 6:3; Monaco – Zverev 6:0, 6:2; Federer – Seppi 6:3, 6:4.

Osaka

Druga runda: Craybas – Savchuk 6:1, 6:1; Peer – Fuda 3:6, 6:1, 6:3; Benesova – Brianti 6:1, 7:5; Date Krumm – Nakamura 6:2, 6:0.

Linz

Druga runda: Goerges – Kvitova 6:2, 6:1; Ivanovic – Zahlavova Strycova 6:3, 6:2; Daniilidou – Bammer 6:1, 7:6 (2); Hantuchova – Suarez Navarro 6:4, 6:3; Schnyder – Zakopalova 6:2, 6:0.

Taszkient

Druga runda: K. Beck – Junaid 6:4, 4:6, 6:3; Brown – V. Pospisil 6:4, 6:4; Raonic – Devvarman 6:4, 7:6 (5); Ignatik – Skugor 7:6 (5), 3:6, 7:6 (4).

Rennes

Druga runda: Bohli – H. Kontinen 7:6 (4), 6:0; Ebden – Guez 6:2, 6:2; Phau – Brezac 6:2, 4:6, 6:1; Gicquel – Sijsling 6:4, 6:4.

Joue-Les-Tours

Druga runda: Bergot – J. Mayr 6:4, 1:6, 6:0; Manasieva – Kushkhova 6:4, 6:2; Riske – Soler-Espinosa 6:4, 6:4; Foretz Gacon – Remodina 6:2, 6:2.

Torhout

Druga runda: Barthel – Ondraskova 6:7 (4), 6:2, 6:2; Bacsinszky – Kucova 6:0, 4:6, 6:2; Sprem – Pervak 6:1, 6:2; Hlavackova – Ryzhonkova 1:6, 3:2, krecz Natalii; Halep – Baltacha 6:4, 5:7, 6:2; Rus – Krajicek 6:1, 6:4; Bertel – Dominguez-Lino 6:7 (3), 6:0, 7:5; Wickmayer – Parmentier 7:6 (5), 7:6 (1).

Tiburon

Druga runda: Ball – G. Lapentti 3:6, 6:3, 6:3; Kamke – Kosakowski 6:2, 6:3; Smyczek – Reynolds 7:5, 6:4; K. Kim – Reister 6:3, 6:2.

Asuncion

Druga runda: Riba – Dutra Silva 7:6(5), 7:5; Ramirez-Hidalgo – Trungelliti 6:3, 3:6, 7:6 (7); Berlocq – Cabal 6:1, 6:0; R. Delgado – Massu 7:5, 2:6, 6:3.

Kategoria: