Polski Tenis

WYNIKI

PUCHAR DAVISA - POLSKA - SALWADOR W KALISZU: Żuk - Arevalo 7:6 (5), 6:1; Majchrzak - Miralles 6:0, 6:0; ROTTERDAM ATP 500: S. Tsitsipas - Khachanov 4:6, 6:3, 7:5; Rublev - Chardy 7:6 (2), 6:7 (2), 6:4; Coric - Nishikori 7:6 (2), 7:6 (4); Fucsovics - Paul 6:4, 6:3; BUENOS AIRES ATP 250: Schwartzman - Munar 6:2, 7:5; Kecmanovic - Djere 6:4, 7:6 (6); F. Cerundolo - Andujar 1:6, 6:3, 6:2; Ramos-Vinolas - Nagal 4:6, 6:2, 7:5; DOHA WTA 500: Kvitova - Pegula 6:4, 6:4; Muguruza - Azarenka walkower; LYON WTA 250: Tauson - Giorgi 6:3, 6:1; Badosa - Mladenovic 7:5, 6:7 (5), 6:2; Ferro - Burel 2:6, 6:1, 6:3; Golubic - Minnen 6:3, 7:6 (0).

Czwartek na świecie

przez maka

Tenisiści walczą w tym tygodniu w USA, Japonii, Bośni i Chile.

Indian Wells – WTA

Pierwsza runda: Stephens – Hampton 6:2, 6:4; Baltacha – Vinci 2;6, 7:5, 6:2; Halep – Llagostera Vives 0:6, 6:2, 6:4; S. Peng – Voracova 7:5, 6:1; Flipkens – Hradecka 6:7 (6), 6:2; U. Rardwańska – Jovanovski 3:6, 6:4, 7:6 (6); McHale -Amanmuradova 6;3, 6:1; Szavay – Craybas 6:3, 6:3; Medina Garrigues – Paszek 6;1, 6:1; Benesova – Lepchenko 6:1, 6:2; Arvidsson – J. Zheng 6:3, 6:2; Pous-Tio – Kerber 6:2, 6:1; S. Zhang – Morita 6:2, 2:6, 7:6 (4) ; Makarova – Marino 6:4, 4:6, 6:4; Chakvetadze – Doi 7:6 (0), 6:1; Safina – Parra Santonja 6:3, 6:3.

Indian Wells – ATP

Pierwsza runda: Young – Starace 2:6, 6:3, 6:3; Tipsarevic – Kamke 6:2, 6:0; Hanescu – Seppi 4:6, 7:6 (5), 6:3; Sweeting – M. Granollers 6:4, 6:1; Berrer – Phau 6:4, 4:6, 6:4; Smyczek – Marchenko 2:6, 6:3, 6:2; Devvarman – Mannarino 6:2, 6:3; De Voest – Riba 6:4 i krecz Pere; Schuettler – Haase 7:6 (4), 7:5; Malisse – Cipolla 6:1, 6:4; Del Potro – Stepanek 6:4, 6:0; Karlovic – Matosevic 7:6 (2), 6:7 (3), 6:2; Zverev – Ebden 6:4, 6:3; J. Nieminen – Istomin 2:6, 7:5, 7:5; Berankis – Bogomolov 1:6, 6:3, 6:4; Russell – K. Anderson 6:7 (4), 6:3, 6:4.

Sarajewo

Druga runda: Roger-Vasselin – Veic 6:1, 6:2; K. Beck – Middelkoop 4:6, 7:6 (5), 6:3; M. Fischer – Kavcic 6:1, 7:6 (5); Mahut – Bautista 6:4, 3:6, 6:2; A. Delic – A. Beck 7:6 (4), 6:7 (10), 7:6 (3); Tursunov – And. Martin 4:6, 6:3, 6:2.

Santiago

Druga runda: H. Zeballos – Saavedra 6:4, 6:1; Capdeville – Aguilar 7:5, 6:3; Prodon – G. Rivera 6:3, 6:1; R. Dutra Da Silva – Trevisan 6:4, 6:2.

Kyoto

Druga runda: Stadler – T. Fernandes 6:0, 6:4; Rieschick – Kondo 4:6, 6:4, 6:2; Soeda – Udomchoke 6:2, 6:2; Meffert – Gojowczyk 7:5, 6:3; T. Ito – Katayama 7:6, 7:5; Begemann – K. Kim 7:6, 7:6; Stebe – Fabbiano 6:3, 6:1; Bachinger – Uchiyama 6:4, 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności