Polski Tenis

WYNIKI

LONDYN: Medvedev - Thiem 4:6, 7:6 (2), 6:4; Koolhof/Mektic - J. Melzer/Roger-Vasselin 6:2, 3:6, 10:5.

Czwartek na świecie

Tenisiści walczą w tym tygodniu w USA, Chinach, Maroku, Włoszech i Wielkiej Brytanii.

Miami – WTA

Druga runda: Zakopalova – Baltacha 7:6 (4), 6:3; Kuznetsova – Halep 6:0, 6:4; Hantuchova – Oudin 6:1, 6:3; Medina Garrigues – Peer 6:2, 6:2; Petkovic – Hampton 6:2, 7:5; Stosur – Jie Zheng 6:2, 6:1; Jankovic – Niculescu 6:3, 6:1; Safarova – Schnyder 6:2, 6:4; Dulgheru – Scheepers 6:3, 6:2; Wozniacki – Mattek-Sands 6:2, 7:5; Benesova – Pennetta 6:3, 6:0; Larsson – Na Li 7:5, 6:7 (5), 7:6 (5); Vesnina – Wickmayer 6:2, 5:7, 6:4; Lisicki – Petrova 4:6, 6:3, 3:1 i krecz Rosjanki; S. Peng – Rezai 6:0, 6:4; Sharapova – Martic 6:3, 6:2.

Miami – ATP

Pierwsza runda: Y-H Lu – Riba 6:3, 6:2; Tipsarevic – Haase 6:4, 7:6 (5); Seppi – Zverev 6:2, 6:7 (9), 6:1; P. Cuevas – Berrer 6:4, 7:6 (2); Berlocq – Sock 7:5, 7:6 (6); Stepanek – Fognini 6:3, 7:6 (5); Gabashvili – Brands 6:2, 7:6 (5); Petzschner – Serra 6:1, 7:5; F. Lopez – Berankis 4:6, 7:6 (5), 6:3; S. Stakhovsky – Dimitrov 6:2, 6:4; Ramirez Hidalgo – Mannarino 7:6 (3), 6:7 (3), 6:2; Nishikori – Chardy 7:6 (5), 6:2; O. Rochus – Kavcic 3:6, 6:4, 7:5; Fl. Mayer – Karlovic 6:4, 7:6 (6); Gil – Capdeville 6:1, 3:6, 7:6 (6); Schuettler – R. Harrison 7:5, 6:2.

Caltanissetta

Druga runda: Naso – Vagnozzi 7:5, 6:4; Galvani – Eysseric 6:4, 2:0 krecz Francuza; Haider-Maurer – Van Der Duim 5:7, 6:2, 6:3; Mat. Viola – Trevisan 6:3, 4:6, 7:5.

Marakesz

Ćwierćfinały: Hajek – Devilder 6:7 (1), 6:3, 6:4; Teixeira – I. Minar 6:1, 6:4; Machado – Huta Galung 3:6, 6:3, 7:5; Gensse – Ramos 5:7, 6:4, 6:4.

Bath

Druga runda mężczyzn: D. Evans – Walter 6:4, 3:6, 6:2; Zopp – Jouan 6:4, 6:4; Eleskovic – K. Beck 6:2 i krecz Słowaka; Nielsen – Brown 4:6, 7:6 (5), 6:4.

Druga runda kobiet: Sirotkina – Groenefeld 6:0, 6:2; Floris – George 6:4, 6:1; Feuerstein – Georgatou 6:4, 3:6, 6:1; Bertens – Bergot 6:3, 5:7, 6:3; South – Broady 6:4, 1:6, 7:6 (5); Kostova – Piter 6:1, 6:7 (10), 6:2; Domachowska – Cetkovska 6:2, 6:7, 6:3; Voegele – Arruabarrena 6:3, 6:3.

Pingguo

Ćwierćfinały: Bachinger – Darcis 7:6 (4), 6:4; Lacko – Sugita 6:0, 4:1 i krecz Yuichi.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności