Polski Tenis

WYNIKI

MONACHIUM ATP 250: Fritz - Garin 6:3, 6:4; Struff - Auger-Aliassime 7:5, 6:4; BUKARESZT ATP 250: Fuscovics - Tabilo 6:4, 6:4; Navone - F. Cerundolo 5:7, 6:4, 7:5; OEIRAS WTA 125: Lamens - Mladenovic 4:6, 6:0, 6:0; Tauson - Pera walkower. 

Deble w Melbourne

Cztery panie i trzech mężczyzn będzie reprezentować Polskę w turniejach deblowych Australian Open.

W Melbourne rozlosowano drabinki zmagań w grach podwójnych. Zgodnie z zapowiedzią siostry Radwańskie nie zagrają w parze. Agnieszka wraz z Marią Kirilenko są rozstawione z nr 15. Zmierzą się z duetem Sorana Cirstea (Rumunia)/Anastazja Pawliuczenkowa (Rosja).

Partnerką Uli jest Włoszka Alberta Brianti. Ich rywalkami w pierwszej rundzie są turniejowe „7” Alisa Klejbanowa (Rosja) i Francesca Schiavone (Włochy).

Trudne zadanie czeka także Klaudię Jans i Alicję Rosolską (na zdjęciu od lewej), którym przyjdzie rywalizować z doświadczonymi zawodniczkami – Alicia Molik (Australia) i Meghann Shaughnessy (USA).

W imprezie deblowej panów Łukasz Kubot i Oliver Marach (Austria) zostali rozstawieni z nr 5. Zaczną od potyczki z Juanem Ignacio Chelą (Argentyna) i Danielem Gimeno (Hiszpania).

Gorzej trafili Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski, którym przyjdzie walczyć z Rossem Hutchinsem (Wielka Brytania) i Jordanem Kerrem (Australia).

Przeciwnicy są w świetnej formie. Dotarli do finału w Sydney. Po drodze pokonali m.in. Kubota i Maracha.

Kategoria: