MIAMI: A. Zverev - Marozsan 6:3, 7:5; Medvedev - Jarry 6:2, 7:6 (7); Sinner - Machac 6:4, 6:2; Alexandrova - Pegula 3:6, 6:4, 6:4; D. Collins - Garcia 6:3, 6:2.

Doha WTA – Azarenka znów lepsza od Radwańskiej

Agnieszka Radwańska walczyła w Qatar Total Open.

W turnieju w Doha Isia (szósta w rankingu WTA) jest rozstawiona z czwórką. W półfinale przegrała z liderką rankingu Victorią Azarenką 2:6, 4:6.

Polka po raz trzeci w tym sezonie nie sporostała Białorusince. Przegrała z nia także w Sydney i Melbourne.

W pierwszym secie krakowianka straciła podanie. Azarenka wygrała serwis do zera (0:2). Skuteczne loby Isi i błędy Viki, dały Polce rebreaka (2:2).

Białorusinka przełamała Radwańską po raz drugi (2:3) i trzeci (2:5). Agnieszka przegrała pierwszego seta po 35 minutach (2:6).

Isia popełniła dwa podwójne błędy. Nie utrzymała podania (0:1). Szybko uzyskała rebreaka (1:1).

Azarenka nabawiła się urazu kostki, ale walczy dalej. Polka straciła serwis (2:3). Nie wykorzystala okazji na odrobienie straty (2:4).

Została przełamana po raz trzeci (2:5). Isia jeszcze walczy. Obroniła piłkę meczową i zdobyła breaka (3:5). Przegrała (4:6).

Agnieszka zdobyła w Katarze 395 punktów. W przyszłym tygodniu powalczy w turnieju w Dubaju.

Półfinały: Azarenka – A. Radwańska 6:2, 6:4; Stosur – Bartoli 6:3 i krecz Francuzki.