LIMA: Tirante - F. Cerundolo 6:2, 6:0; Galan - Carballes Baena 7:6 (6), 6:2; Barrios Vera - Kopriva 6:7 (4), 6:3, 6:2; Sachko - Tabilo 6:4, 6:4; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Popko 2:6, 6:3, 6:3; Ferreira Silva - Ugo Carabelli 7:5, 6:2; Sakamoto - Janvier 6:2, 3:6, 6:1; Menezes - Pucinelli De Almeida 6:2, 6:2.

Domachowska w drugiej rundzie

Marta Domachowska pokonała Timeę Babos w pierwszej rundzie challengera w Bath.

Domachowska 7 6
Babos 6 3

Babos wygrała pierwszego gema na sucho (0:1). Marta szybko wyrównała (1:1). Kolejny gem do zera dla Węgierki (1:2).

W szóstym gemie Timea przełamała Martę, po raz czwarty zdobyła gema na sucho (2:4).

Polka nie wykorzystała trzech breakpointów (2:5). Obroniła cztery piłki setowe przy podaniach rywalki. Wywalczyła rebreaka (4:5).

Domachowska zdobyła trzeciego gema z rzędu (5:5). W pierwszym secie doszło do tie-breaku (6:6). W nim Marta zwyciężyła 7:3.

W drugiej partii gemy dla serwujących (4:3), choć w szóstym gemie Marta nie wykorzystała breakpointa.

W ósmym swojej szansy nie zmarnowała, przełamała rywalkę (5:3) i własnym podaniem zakończyła seta (6:3) i całe spotkanie.

W drugiej rundzie zagra z Czeszką Petrą Cetkovską (138), turniejową dwójką.

17-letnia Babos jest 269. zawodniczką na świecie. Timea to mistrzyni juniorskiego Roland Garros oraz US Open w grze podwójnej (z Sloane Stephens) z ubiegłego roku. Ma na swoim koncie pięć wygranych turniejów z cyklu ITF.

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności