Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Badosa - Świątek 6:3, 7:6 (4); Vekic - Sabalenka 6:4, 3:6, 7:6 (3); Van Uytvanck - Kvitova 5:7, 6:3, 6:0; Svitolina - Tomljanovic 4:6, 6:3, 6:4; Sakkari - Stojanovic 6:1, 6:2; Kar. Pliskova - Suarez Navarro 6:3, 6:7 (1), 6:1; Krejcikova - L. Fernandez 6:2, 6:4; Pavlyuchenkova - Friedsam 6:1, 6:1; Osaka - Golubic 6:3, 6:2; Rybakina - Peterson 6:2, 6:3; Muguruza - Q. Wang 6:3, 6:0; Giorgi - Vesnina 6:3, 6:1; Bencic - Doi 6:2, 6:4; Sorribes Tormo - Ferro 6:1, 6:4; Podoroska - Alexandrova 6:1, 6:3; Vondrousova - Buzarnescu 6:1, 6:2; Medvedev - Nagal 6:2, 6:1; Fognini - Gerasimov 6:4, 7:6 (4); Basilashvili - Sonego 6:4, 3:6, 6:4; Davidovich Fokina - Millman 6:4, 6:7 (4), 6:3; A. Zverev - Galan 6:2, 6:2; Djokovic - Struff 6:4, 6:3; Carreno Busta - Cilic 5:7, 6:4, 6:4; Koepfer - Purcell 6:3, 6:0.

Drużynowe mistrzostwa Polski do lat 12, 14, 16 i 18

przez maka

W sześciu miastach o medale drużynowych mistrzostw Polski walczyli juniorzy, kadeci, młodzicy i skrzaty.

W Bytomiu odbył się krajowy czempionat skrzatek i juniorów, w Warszawie młodziczek i skrzatów.

W Toruniu rywalizowali młodzicy, w Sopocie kadetki, w Poznaniu kadeci, a juniorzy startowali w Pobiedziskach.

JUNIORKI – BYTOM

Ćwierćfinał: Grzegórzecki Kraków – Warszawianka 3:3 (M. Kowalska – Buchla 7:5, 5:7, 4:6; Szymczuch – Pietroiu 2:6, 2:6; Sasiak – Araucz 2:6, 6:2, 6:4; Hełmecka – Jakubczak 6:2, 6:1; M. Kowalska/Szymczuch – Buchla/Pietroiu 5:7, 1:6; Hełmecka/Sasiak – Araucz/Jakubczak 6:0, 6:2).

Półfinały: Górnik Bytom – ŁKT Łódż 3:3 (Odrzywołek – Fręch 5:7, 2:6; Borgman – Halicka 6:1, 6:1; P. Lewandowska – M. Jędrzejczak 6:1, 6:1; Maślanka – Kulik 4:6, 2:6; Maślanka/Odrzywołek – Fręch/Kulik 2:6, 0:6; Borgman/P. Lewandowska – Halicka/M. Jędrzejczak 6:3, 6:1);

KT Jelenia Góra – Grzegórzecki 4:2 (Pyka – M. Kowalska 6:2, 6:2; Stanisz – Szymczuch 6:3, 6:7, 7:6; Lewińska – Sasiak 7:5, 6:1; Przybył – Hełmecka 5:7, 2:6; Przybył/Pyka – M. Kowalska/Szymczuch 2:6, 4:6; Lewińska/Stanisz – Hełmecka/Sasiak 6:7, 6:3, 10:8).

O 3. miejsce: ŁKT Łódż – Grzegórzecki 4:2 (Fręch – M. Kowalska 7:6, 6:2; M. Jędrzejczak – Szymczuch 1:6, 1:6; Kulik – Dziarkowska 6:0, 6:1; M. Robowska – Hełmecka 1:6, 4:6; Fręch/Kulik – M. Kowalska/Szymczuch 2:6, 7:5, 14:12; Halicka/M. Jędrzejczak – Hełmecka/Sasiak 6:3, 4:6, 10:8).

Finał: Górnik – KT Jelenia Góra 4:2 (Odrzywołek – Pyka 4:6, 3:6; Borgman – Stanisz 7:5, 6:1; P. Lewandowska – Lewińska 6:2, 6:0; Maślanka – Przybył 6:1, 6:2; Maślanka/Odrzywołek – Pyka/Stanisz 2:6, 1:6; Borgman/P. Lewandowska – Lewińska/Przybył 6:0, 6:3).

Klasyfikacja: 1. Górnik Bytom 2. KT Jelenia Góra, 3. ŁKT Łódż, 4. Grzegórzecki Kraków, 5. Warszawianka.

KADETKI – SOPOT

Ćwierćfinał: Fundacja Tenis Prószków – ST Lenc Toruń 6:0 (Gergont – Dymska 6:0, 6:0; Gzik – Lenc 6:1, 6:1; Kostek – Greshnikova 6:2, 6:1; Wójcik – Wydorska 6:0, 6:1; Gergont/Kostek – Dymska/Wydorska 6:1, 6:0; Gzik/Wójcik – Greshnikova/Lenc 6:2, 6:1).

Półfinały: SKT Sopot – MKS Szczawno Zdrój 5:1 (Szczygielska – Szmit 4:6, 6:1, 6:3; Jastrzębska – Kądzielewska 2:6, 6:2, 6:3; K. Kowalska – Rojek 1:6, 2:6; An. Goławska – Gatner 6:0, 6:4; Jastrzębska/Szczygielska – Rojek/Szmit 6:0, 6:3; An. Goławska/K. Kowalska – Gatner/Kądzielewska 7:6, 6:3);

KS Sport-Med. Zabrze – Fundacja Tenis Prószków 6:0 (Silwanowicz – Gergont 6:2, 6:3; Bogus – Gzik 7:6, 6:1; Kiryluk – Kostek 6:2, 6:4; Wiewiór – Wójcik 6:3, 2:6, 6:3; Bogus/Silwanowicz – Gergont/Kostek 7:5, 7:6; Kiryluk/Połczyńska – Gzik/Wójcik 6:3, 6:1).

Mecz o 3. miejsce: MKS Szczawno Zdrój – Fundacja Tenis Prószkow 5:1 (Szmit – Gergont 6:1, 6:3; Kądzielewska – Gzik 3:6, 6:4, 6:3; Rojek – Kostek 6:1, 6:0; Gatner – Wójcik 3:6, 1:6; Rojek/Szmit – Gergont/Kostek 3:6, 6:2, 10:5; Gatner/Kądzielewska – Gzik/Wójcik 6:1, 6:4).

Finał: SKT Sopot – KS Sport-Med. Zabrze 5:1 (Szczygielska – Silwanowicz 6:3, 6:0; Jastrzębska – Bogus 7:5, 7:5; K. Kowalska – Kiryluk 4:6, 6:7; An. Goławska – Wiewior 3:6, 6:3, 6:3; Jastrzębska/Szczygielska – Bogus/Silwanowicz 7:5, 6:3; An. Goławska/K. Kowalska – Kiryluk/Wiewiór 6:0, 6:2).

Klasyfikacja: 1. SKT Sopot, 2. KS Sport-Med Zabrze, 3. MKS Szczawno Zdrój, 4. Fundacja Tenis Prószków, 5. ST Lenc Toruń.

MŁODZICZKI – WARSZAWA

Ćwierćfinały: MKT Łódż – Advantage Bielsko-Biała 5:1 (M. Kania – Wilk 6:3, 7:5; Sosnowska – Zajda 0:6, 4:6; Komorowska – Stępień 6:4, 6:2; M. Jaśkiewicz – Nowak 6:3, 6:3; M. Kania/Sosnowska – Wilk/Zajda 6:3, 6:4; M. Jaśkiewicz/Komorowska – Nowak/Stępień 6:1, 6:3);

Legia Warszawa – AZS Poznań 5:1 (Podlińska – Rutkowska 6:4, 6:7, 5:7; Psut – Pietraszkiewicz 4:6, 6:3, 6:1; Ciura – Pawlak 6:4, 7:6, I. Świątek – Chudzińska 6:2, 6:0; Podlińska/I. Świątek – Pawlak/Rutkowska 5:7, 6:4, 10:2; Ciura/Psut – Chudzińska/Pietraszkiewicz 6:4, 6:2);

Górnik Bytom – PKT Pabianice 6:0 (Siłka – Kostuj 6:3, 6:3; Światłoń – Jurek 6:1, 6:3; Kunat – Gała 6:2, 6:1; Paczena – Krysiak 6:0, 6:1; Siłka/Światłoń – Jurek/Kostuj 6:0, 6:3; Kunat/Paczena – Gała/Krysiak 6:4, 6:2);

Promasters Szczecin – DeSki Warszawa 6:0 (Kuczer – Falkowska 6:2, 6:0; Zakordoniec – Wygoda 6:2, 6:0; Nikolenko – Końska 6:1, 6:0 Danilewicz – J. Jędrzejczak 7:5, 6:0; Kuczer/Zakordoniec – Falkowska/Wygoda 6:2, 6:2; Danilewicz/Nikolenko – J. Jędrzejczak/Końska 6:4, 6:4).

Lokaty 5-8: Advantage – AZS Poznań 4:2 (Wilk – Rutkowska 1:6, 5:7; Zajda – Pietraszkiewicz 7:5, 6:2; Stępień – Pawlak 6:1, 7:6; Nowak – Chudzińska 6:0, 6:1; Wilk/Zajda – Pawlak/Rutkowska 4:6, 4:6; Nowak/Stępień – Chudzińska/Pietraszkiewicz 4:6, 7:5, 10:6);

DeSki – PKT Pabianice 4:2 (Falkowska – Kostuj 6:2, 6:1; Wygoda – Jurek 6:1, 6:1; Końska – Gała 2:6, 6:7; J. Jędrzejczak – Krysiak 6:0, 6:1; Falkowska/Wygoda – Jurek/Kostuj 6:3, 5:7, 10:3; J. Jędrzejczak/Końska – Gała/Krysiak 6:7, 6:7).

O 7. pozycję: AZS Poznań – PKT Pabianice 4:2 (Rutkowska – Kostuj 6:4, 2:6, 1:6; Pietraszkiewicz – Jurek 6:2, 6:1; Pawlak – Gała 0:6, 0:6; Chudzińska – Krysiak 6:0, 6:1; Pawlak/Rutkowska – Jurek/Kostuj 7:5, 2:6, 10:7; Chudzińska/Pietraszkiewicz – Gała/Krysiak 6:2, 6:4).

O 5. miejsce: Advantage – DeSki 3:3 – sety 7:6 (Wilk – Falkowska 2:6, 7:5, 0:6; Zajda – Wygoda 6:3, 6:4; Stępień – Końska 6:3, 6:4; Nowak – J. Jędrzejczak 6:3, 6:2; Wilk/Zajda – Falkowska/Wygoda 3:6, 5:7; Nowak/Stępień – J. Jędrzejczak/Końska 4:6, 5:7).

Półfinały: Legia – MKT Łódż 3:3 – małe punkty 57:43 (Podlińska – M. Kania 6:1, 6:3; Psut – Sosnowska 6:7, 5:7; Ciura – Komorowska 3:6, 1:6; I. Świątek – M. Jaśkiewicz 6:0, 6:0; Podlińska/I. Świątek – M. Jaśkiewicz/M. Kania 6:0, 6:1; Ciura/Psut – Komorowska/Sosnowska 2:6, 4:6);

Promasters – Górnik 5:1 (Kuczer – Siłka 6:1, 6:0; Zakordoniec – Światłoń 7:5, 6:2; Nikolenko – Kunat 6:7, 6:0, 7:5; Danilewicz – Paczena 7:6, 6:1; Kuczer/Zakordoniec – Siłka/Światłoń 6:1, 6:2; Danilewicz/Nikolenko – Kunat/Paczena 0:6, 5:7).

O 3. miejsce: Górnik – MKT Łódż 5:1 (Siłka – M. Kania 6:3, 6:1; Światłoń – Sosnowska 6:3, 5:7, 6:3; Kunat – Komorowska 6:1, 6:2; Paczena – M. Jaśkiewicz 7:5, 6:4; Siłka/Światłoń – M Kania/Sosnowska 4:6, 5:7; Kunat/Paczena – M. Jaśkiewicz/Komorowska 2:6, 6:4, 10:3).

Finał: Promasters – Legia 4:2 (Kuczer – Podlińska 6:4, 6:7, 0:6; Zakordoniec – Psut 7:6, 6:2; Nikolenko – Ciura 2:6, 6:1, 6:0; Danilewicz – I. Świątek 1:6, 1:6; Kuczer/Zakordoniec – Podlińska/I. Świątek 6:4, 6:2; Danilewicz/Nikolenko – Ciura/Psut 5:7, 6:3, 10:2).

Klasyfikacja: 1. Promasters Szczecin, 2. Legia Warszawa, 3. Górnik Bytom, 4. MKT Łódż, 5. Advantage Bielsko-Biała, 6. DeSki Warszawa, 7. AZS Poznań, 8. PKT Pabianice.

SKRZATKI – BYTOM

Ćwierćfinały: Advantage Bielsko-Biała – UKS Zduńska Wola 6:0 (Wierzbowska – Szkilnik 6:0, 6:0; Chwalińska – Szkudlarek 6:0, 6:0; A. Nadajewska – Szczurkowska 6:0, 6:0; Guszpit – Laskowska 6:1, 6:1; Chwalińska/Wierzbowska 6:0, 6:0; A. Nadajewska/Podbioł – Jankowska/Szczurkowska 6:0, 6:0);

AZS Poznań – Lechia Gdańsk 5:1 (Gołębniak – Mattik 5:7, 6:4, 7:10; Sołkiewicz – Downar 7:5, 6:4; Łosiak – Cerowska 3:6, 6:4, 10:4; Nowicka – Penczar 6:1, 6:2; Gołębniak/Sołkiewicz – Downar/Mattik 6:1, 5:7, 10:6; Kończal/Nowicka 6:2, 6:2);

CHTT Chorzów – Legia Warszawa 6:0 (Wędrocha – Futerhendler 6:2, 6:0; A. Lewandowska – Kus 6:0, 6:1; Gajoch – Piestrzyńska 6:1, 6:3; Wożny – Hatowska 6:2, 6:1; Gajoch/Wędrocha – Futerhendler/Kus 6:4, 6:1; A. Lewandowska/Wożny – Hatowska/Piestrzyńsk 6:3, 6:1);

Nafta Zielona Góra – ST RP Sport Olsztyn 6:0 (Kubka – Wygonowska 6:2, 7:5; Wybudowska – Szynkowska 6:1, 6:1; Klugmann – Ejsmont 6:0, 6:0; Gołaś – Węgrzyn 6:0, 6:0; Kubka/Wybudowska – Szynkowska/Wygonowska 6:1, 6:2; Gołaś/Klugmann – Ejsmont/Węgrzyn 6:3, 2:0 i krecz).

Pozycje 5-8: Lechia – UKS Zduńska Wola 6:0 (Mattik – Szkilnik 6:1, 6:1; Downar – Szkudlarek 6:1, 6:0; Cerowska – Szczurkowska 6:1, 6:0; Penczar – Jankowska 6:1, 6:1; Downar/Mattik – Szczurkowska/Szkilnik 6:1, 6:0; Cerowska/Penczar – Laskowska/Szkudlarek 6:1, 6:2);

ST RP Sport Olsztyn – Legia 3:3 (Wygonowska – Futehendler 6:1, 6:0; Szynkowska – Kus 3:6, 3:6; Ejsmont – Piestrzyńska 6:4, 6:1; Węgrzyn – Hatowska 0:6, 4:6; Szynkowska/Wygonowska – Futerhendler/Piestrzyńska 6:3, 6:2; Ejsmont/Węgrzyn – Hatowska/Kus 3:6, 3:6).

O 7. miejsce: Legia – UKS Zduńska Wola 5:1 (Futerhendler – Szkilnik 6:1, 6:0; Kus – Szkudlarek 6:1, 6:0; Piestrzyńska – Szczurkowska 6:0, 6:2; Hatowska – Jankowska 6:1, 6:3; Futerhendler/Piestrzyńska – Laskowska/Szkilnik 6:1, 6:2; Hatowska/Kus – Szczurkowska/Szkudlarek 2:6, 4:6).

O 5. lokatę: Lechia – ST RP Sport 4:2 (Mattik – Wygonowska 3:6, 6:2, 10:12; Downar – Szynkowska 6:0, 6:1; Cerowska – Ejsmont 6:7, 6:7; Penczar – Węgrzyn 6:2, 6:2; Downar/Mattik – Szynkowska/Wygonowska 6:3, 6:2; Cerowska/Penczar – Ejsmont/Węgrzyn 6:7, 6:3, 10:5).

Półfinały: Advantage – AZS Poznań 6:0 (Wierzbowska – Gołębniak 6:0, 6:1; Chwalińska – Sołkiewicz 6:0, 6:1; A. Nadajewska – Łosiak 6:1, 6:0; Podbioł – Kończal 6:0, 6:0; Chwalińska/Wierzbowska – Gołębniak/Sołkiewicz 6:1, 6:1; A. Nadajewska/Podbioł – Łosiak/Nowicka 6:1, 6:0);

CHTT Chorzów – Nafta 4:2 (Wędrocha – Kubka 6:4, 6:3; A. Lewandowska – Wybudowska 6:2, 7:5; Gajoch – Klugmann 0:6, 3:6; Wożny – Gołaś 6:0, 6:1; Wędrocha/Wożny – Kubka/Wybudowska 4:6, 6:3, 9:11; Gajoch/A. Lewandowska – Gołaś/Klugmann 6:4, 7:6).

Mecz o 3. miejsce: Nafta – AZS Poznań 5:1 (Kubka – Gołębniak 6:2, 6:3; Wybudowska – Łosiak 6:2, 6:2; Klugmann – Kończal 6:2, 6:4; Gołaś – Nowicka 1:6, 3:6; Kubka/Wybudowska – Gołębniak/Sołkiewicz 6:3, 6:3; Gołaś/Klugmann – Łosiak/Nowicka 6:0, 6:3).

Finał: Advantage – CHTT Chorzów 6:0 (Wierzbowska – Wędrocha 6:1, 6:1; Chwalińska – A. Lewandowska 6:1, 6:0; A. Nadajewska – Gajoch 6:3, 6:1; Podbioł – Wożny 6:4, 6:1; Chwalińska/Wierzbowska – Wędrocha/Wożny 6:1, 6:1; A. Nadajewska/Podbioł – Gajoch/A. Lewandowska 6:0, 6:2).

Klasyfikacja: 1. Advantage Bielsko-Biała, 2. CHTT Chorzów, 3. Nafta Zielona Góra, 4. AZS Poznań, 5. Lechia Gdańsk, 6. ST RP Sport Olsztyn, 7. Legia Warszawa, 8. UKS Zduńska Wola.


JUNIORZY – POBIEDZISKA

Ćwierćfinały: Grunwald Poznań – bye; SKT Sopot – PKT Pobiedziska 6:0 (Gajewski – Prządka 6:1, 6:2; Chojnowski – Szalaty 6:2, 3:6, 7:6; Drelich – Drass 6:3, 6:1; O. Szabo – Chenafi 6:2, 4:6, 6:3; Chojnowski/Gajewski – Chenafi/Prządka 6:1, 6:4; Drelich/O. Szabo – Drass/Szalaty 6:2, 6:3);

Matchpoint Wrocław – Centrum Bydgoszcz 6:0 (Terczyński – F. Czarnecki 3:6, 7:6, 6:1; Zawisza – P. Bieńkowski 6:1, 6:3; Dmochowski – P. Zieliński 6:3, 7:6; Lemiesz – Sytkow 6:2, 6:2; Terczyński/Zawisza – P. Bieńkowski/F. Czarnecki 6:3, 6:2); Dmochowski/Lemiesz – Sytkow/P. ZIeliński 6:2, 6:4); Warszawianka – bye.

Mecz o 5. miejsce: PKT Pobiedziska – Centrum 4:2 (Prządka – F. Czarnecki 0:6, 2:6; Szalaty – P. Bieńkowski 6:4, 5:7, 6:2; Drass – P. Zieliński 6:0, 3:6, 3:6; Chenafi – Sytkow 6:0, 6:2; Chenafi/Prządka – F. Czarnecki/Sytkow 6:2, 6:0; Drass/Szalaty – P. Bieńkowski/P. Zieliński 4:6, 7:5, 10:4).

Półfinały: Grunwald – SKT Sopot 4:2 (Drzewiecki – Gajewski 1:6, 6:3, 7:5; Nispoń – Chojnowski 3:6, 6:3, 6:7; Sobkowiak – Drelich 2:6, 1:6; A. Andrzejczuk – O. Szabo 6:3, 6:1; Drzewiecki/Nispoń – Chojnowski/Gajewski 6:2, 1:6, 10:7; A. Andrzejczuk/Sobkowiak – Drelich/O. Szabo 3:6, 6:2, 10:8);

Warszawianka – Matchpoint 4:2 (Łomacki – Terczyński 7:5, 6:3; J. Zieliński – Zawisza 6:2, 3:6, 6:3; Przybylski – Dmochowski 1:6, 6:4, 3:6; Wargocki – Lemiesz 6:4, 6:1; Łomacki/J. Zieliński – Lemiesz/Terczyński 6:2, 6:1; Parchomiuk/Przybylski – Dmochowski/Zawisza 3:6, 2:6).

Spotkanie o 3. lokatę: SKT Sopot – Matchpoint 4:2 (Gajewski – Terczyński 6:3, 6:4; Chojnowski – Zawisza 6:7, 0:6; Drelich – Dmochowski 0:6, 3:6; O. Szabo – Lemiesz 6:0, 6:2; Chojnowski/Gajewski – Lemiesz/Terczyński 6:3, 6:2; Drelich/O. Szabo – Dmochowski/Zawisza 6:3, 6:4).

Finał: Grunwald – Warszawianka 3:3 – gemy +7 na korzyść poznanian (Drzewiecki – Łomacki 3:6, 6:4, 2:6; Nispoń – J. Zieliński 4:6, 0:6; Sobkowiak – Przybylski 3:6, 6:0, 4:6; A. Andrzejczuk – Wargocki 6:0, 6:7, 6:0; Drzewiecki/Nispoń – Łomacki/Wargocki 6:2, 6:0; A. Andrzejczuk/Sobkowiak – Przybylski/J. Zieliński 7:5, 2:6, 10:7).

Klasyfikacja: 1. Grunwald Poznań, 2. Warszawianka, 3. SKT Sopot, 4. Matchpoint Wrocław, 5. PKT Pobiedziska, 6. Centrum Bydgoszcz.

KADECI – POZNAŃ

Ćwierćfinały: AZS Poznań – MKT Łódż 5:1 (Michocki – Morawski 6:0, 6:3; P. Matuszewski – Malmon 6:1, 6:1; Tadyszak – Kozioł 6:7, 6:4, 2:6; Bratkowski – Grzegorzewski 6:1, 6:1; P. Matuszewski/Michocki – Grzegorzewski/Morawski 6:2, 6:2; W. Adamek/Szymankiewicz – Kozioł/Malmon 7:5, 6:2);

Promasters Szczecin – Górnik Bytom 4:2 (Wożnicki – Krawczyński 7:5, 6:4; Bareja – Radwan 1:6, 6:2, 1:6; Gorszka – Hałubiec 7:5, 6:0; Leśniewicz – Stach 6:1, 6:3; Bareja/Wożnicki – Krawczyński/Stach 6:2, 6:4; Gorszka/Leśniewicz – Hałubiec/Radwan 3:6, 6:4, 6:10);

Warszawianka – Start-Wisła Toruń 6:0 (Smolicki – Jędruszczak 3:6, 6:0, 6:2; Królik – Słojewski 6:3, 6:2; Osiecki – Mucha 6:1, 6:3; Raptis – K. Kowalczyk 6:2, 6:1; Królik – Smolicki – Jędruszczak/Słojewski 6:2, 6:2; Gałka/Osiecki – K. Kowalczyk/Mucha 6:1, 6:3).

SKT Sopot – UKS Tenis 24 Kraków 6:0 (A. Kowalski – Mazurek 6:0, 6:0; Raupuk – Drąg 6:0, 6:1; Zapała – Jodłowski 6:1, 6:1; Kaczmarczyk – Nędza 6:1, 6:0; Kaczmarczyk/A. Kowalski – Drąg/Mazurek 6:1, 6:1; Raupuk/Zapała – Jodłowski/Nędza 6:0, 6:0).

Miejsca 5-8: MKT Łódż – Górnik 6:0 (walkower); Start-Wisła – UKS Tenis 24 Kraków 5:1 (Słojewski – Drąg 6:0, 6:1; Jędruszczak – Mazurek 6:0, 6:1; Mucha – Jodłowski 7:6, 6:0; K. Kowalczyk – Nędza 0:6, 1:6; Jędruszczak/Słojewski – Drąg/Mazurek 6:0, 6:2; K. Kowalczyk/Mucha – Jodłowski/Nędza 6:3, 7:5).

O 7. pozycję: UKS Tenis 24 Kraków – Górnik 6:0 (walkower).

O 5. lokatę: MKT Łódż – Start-Wisła 4:2 (Morawski – Jędruszczak 6:4, 7:5; Malmon – Słojewski 3:6, 4:6; Kozioł – Mucha 6:3, 4:6, 2:6; Grzegorzewski – K. Kowalczyk 2:6, 6:$, 7:5; Malmon/Morawski – Jędruszczak/Słojewski 7:6, 6:4; Grzegorzewski/Kozioł – Kowalczyk/Mucha 6:4, 4:6, 10:7).

Półfinały: AZS Poznań – Promasters 5:1 (P. Matuszewski – Bareja 6:2, 6:0;
Michocki – Wożnicki 6:3, 4:6, 6:4; W. Adamek – Gorszka 5:7, 0:6; Szymankiewicz – Leśniewicz 6:1, 6:4; P. Matuszewski/Michocki – Leśniewicz/Wożnicki 6:1, 7:6; W. Adamek/Szymankiewicz – Bareja/Gorszka 6:2, 6:3);

SKT Sopot – Warszawianka 4:2 (A. Kowalski – Smolicki 6:4, 4:6, 6:3; Walkusz – Królik 6:7, 1:6; Raupuk – Osiecki 6:0, 6:2; Zapała – Gałka 6:3, 6:1; A. Kowalski/Raupuk – Królik/Smolicki 2:6, 1:6; Walkusz/Zapała – Osiecki/Raptis 6:0, 6:1).

Mecz o 3. miejsce: Promasters – Warszawianka 3:3 – sety 9:7 (Wożniacki – Smolicki 6:4, 6:3; Bareja – Królik 7:5, 1:6, 1:6; Gorszka – Osiecki 1:6, 6:4, 7:6; Leśniewicz – Gałka 6:1, 2:6, 4:6; Leśniewicz/Wożnicki – Królik/Smolicki 3:6, 6:2, 4:10; Bareja/Gorszka – Gałka/Raptis 6:2, 6:3).

Finał: AZS Poznań – SKT Sopot 6:0 (Michocki – A. Kowalski 7:6, 6:3; P. Matuszewski – Raupuk 6:2, 6:2; W. Adamek – Zapała 6:2, 7:6; Bratkowski – Karczmarczyk 6:4, 6:4; P. Matuszewski/Michocki – A. Kowalski/Walkusz 6:1, 7:5; W. Adamek/Szymankiewicz – Raupuk/Zapała 6:0, 1:6, 10:4).

Klasyfikacja: 1. AZS Poznań, 2. SKT Sopot, 3. Promasters Szczecin, 4. Warszawianka, 5. MKT Łódż, 6. Start-Wisła Toruń, 7. UKS Tenis 24 Kraków, 8. Górnik Bytom.

MŁODZICY – TORUŃ

Ćwierćfinały: Legia II Warszawa – bye;

AZS Poznań – Start-Wisła Toruń 6:0 (Jankowiak – Skutella 6:2, 6:2; Łosiak – Mucha 6:1, 6:3; Urjasz – Skulmowski 6:0, 6:1; Mejer – Osiński 6:4, 5:7, 6:0; Jankowiak/Łosiak – Skutella/Osiński 6:1, 6:3; Pilaczyński/Urjasz – Głowacki/Mucha 6:2, 6:2);

KTA Wrocław – Advantage Bielsko-Biała 6:0 (Piekarek – Wrzoł 6:4, 6:3; Bienkiewicz – Czech 6:0, 6:0; K. Barański – Foksiński 7:5, 6:0; Goldberg – Kubizna 6:2, 6:4; Bienkiewicz/Piekarek – Czech/Wrzoł 6:0, 6:3; K. Barański/Goldberg – Foksiński/Kubizna 6:1, 6:3);

Legia I Warszawa – Tenis Klub Toruń 6:0 (Żuk – Skonieczny 6:0, 6:0; T. Dudek – Wojtkowiak 6:0, 6:1; Franko – Stajszczak 6:1, 6:1; Kolasiński – Chmielewski 6:7, 6:3, 6:2; Skonieczny/Stajszczak – Franko/Żuk 6:1, 6:0; T. Dudek/Kolasiński – Chmielewski/Wojtkowiak 6:3, 6:0).

Miejsca 5-7: Tenis Klub Toruń – Start-Wisła Toruń 5:1 (Skonieczny – Skutella 3:6, 7:5, 6:3; Wojtkowiak – Mucha 6:1, 6:0; Stajszczak – Skulmowski 6:4, 6:0; Chmielewski – Osiński 6:2, 6:4; Skonieczny/Stajszczak – Głowacki/Skutella 6:2, 6:0; Chmielewski/Wojtkowiak – Mucha/Osiński 6:4, 3:6, 8:10); Advantage – bye.

Spotkanie o 5. miejsce: TK Toruń – Advantage 3:3 – +10 na korzyść torunian w gemach (Skonieczny – Wrzoł 3:6, 1:6; Wojtkowiak – Czech 6:0, 6:0; Stajszczak – Foksiński 6:2, 6:3; Chmielewski – Kubizna 2:6, 1:6; Skonieczny/Stajszczak – Czech/Wrzoł 6:7, 6:7; Chmielewski/Wojtkowiak – Foksiński/Kubizna 6:0, 6:2).

Półfinały: Legia II – AZS Poznań 5:1 (Sikorski – Jankowiak 1:6, 4:6; Fryze – Łosiak 6:4, 6:2; Michalski – Urjasz 6:0, 6:0; A. Pawlicki – Pilaczyński 6:1, 6:1; Fryze/Sikorski – Jankowiak/Łosiak 6:3, 6:2; Michalski/A. Pawlicki – Pilaczyński/Urjasz 6:1, 6:3).

Legia I – KTA Wrocław 6:0 (Żuk – Piekarek 6:0, 6:1; T. Dudek – Bienkiewicz 6:2, 6:3; Franko – K. Barański 6:1, 6:2; B. Andrzejczak – Goldberg 6:0, 6:1; Franko/Żuk – Bienkiewicz/Piekarek 6:0, 6:0; B. Andrzejczak/T. Dudek – K. Barański/Goldberg 6:0, 6:1).

Mecz o 3. miejsce: AZS Poznań – KTA Wrocław 5:1 (Jankowiak – Piekarek 6:0, 1:6, 6:4; Łosiak – Bienkiewicz 1:6, 7:6, 1:6; Urjasz – K. Barański 6:1, 6:1; Pilaczyński – Goldberg 6:3, 6:3; Jankowiak/Łosiak – Bienkiewicz/Piekarek 6:0, 7:6; Pilaczyński/Urjasz – K. Barański/Goldberg 6:3, 6:2).

Finał: Legia I – Legia II 4:2 (Żuk – Sikorski 6:1, 6:2; T. Dudek – Fryze 6:4, 4:6, 6:3; Franko – Michalski 1:6, 1:6; B. Andrzejczak – A. Pawlicki 6:4, 7:5; Franko/Żuk – A. Pawlicki/Sikorski 6:2, 6:2; B. Andrzejczak/T. Dudek – Fryze/Michalski 3:6, 1:6).

Klasyfikacja: 1. Legia I Warszawa, 2. Legia II Warszawa, 3. AZS Poznań, 4. KTA Wrocław, 5. Tenis Klub Toruń, 6. Advantage Bielsko-Biała, 7. Start-Wisła Toruń.

SKRZATY – WARSZAWA

Ćwierćfinały: Górnik Bytom – Lechia Gdańsk 6:0 (Marek – Kamrowski 6:1, 6:1; Ziomber – Dejnarowicz 6:3, 6:1, M. Adamek – Federowicz 6:0, 6:0; Radoń – Sikorski 6:0, 6:0; Bojarski/Marek – Kamrowski/Sikorski 6:4, 6:3; M. Adamek/Radoń – Dejnarowicz/Federowicz 6:1, 6:0);

DeSki Warszawa – GAT Gdańsk 6:0 (Kaliszewski – Kuczyński 6:2, 6:1; Szczęsny – Z. Szabo 6:2, 6:1, Guzowski – Klimek 6:0, 6:0; Frankowski – Ochmański 6:1, 6:1; Kaliszewski/Szczęsny – Kuczyński/Z. Szabo 6:2, 6:1; Guzowski/Paszkowski – Klimek/Ochmański 6:0, 6:1);

AZS Poznań – UKS Tenis 24 Kraków 4:2 (Taczała – Biliński 6:4, 6:3; Bondar – Nędza 1:6, 3:6; Borzych – Wiśniewski 7:6, 2:6, 7:10; B. Zgoła – Kasperski 6:2, 6:1; Bondar/Taczała – Biliński/Wiśniewski 6:3, 6:2; Małolepszy/B. Zgoła – Nędza/Kasperski 6:3, 7:6);

PKT Pabianice – Promasters Szczecin 6:0 (M. Matuszewski – Stochmal 6:0, 6:0; Niełacny – Grzywacz 6:0, 6:0; Kielan – Leśniewicz 6:0, 6:0; Rządkowski – Martynowicz 6:0, 6:0; M. Matuszewski/Niełacny – Grzywacz/Stochmal 6:0, 6:1; Kielan/Rządkowski – Leśniewicz/Martynowicz 6:2, 6:1).

Miejsca 5-8: Lechia – GAT Gdańsk 4:2 (Kamrowski – Kuczyński 6:7, 3:6; Dejnarowicz – Z. Szabo 3:6, 7:6, 10:4; Federowicz – Klimek 6:0, 6:2; Sikorski – Ochmański 6:0, 6:1; Dejnarowicz/Kamrowski – Kuczyński/Z. Szabo 1:6, 1:6; Federowicz/Sikorski – Klimek/Ochmański 6:3, 6:1);

UKS Tenis 24 Kraków – Promasters 6:0 (Biliński – Stochmal 6:1, 6:2; Nędza – Grzywacz 6:1, 6:0; Wiśniewski – Leśniewicz 6:3, 6:0; Kasperski – Martynowicz 6:4, 6:0; Biliński/Wiśniewski – Grzywacz/Stochmal 7:5, 6:2; Kasperski/Nędza – Leśniewicz/Martynowicz 6:0, 6:0).

O 7. pozycję: Promasters – GAT Gdańsk 3:3 – sety 7:6 (Stochmal – Kuczyński 0:6, 0:6; Grzywacz – Z. Szabo 3:6, 1:6; Leśniewicz – Klimek 6:1, 6:1; Martynowicz – Ochmański 6:3, 7:5; Grzywacz/Stochmal – Kuczyński/Z. Szabo 4:6, 6:1, 6:10; Leśniewicz/Martynowicz – Klimek/Ochmański 6:3, 6:3).

O 5. miejsce: UKS Tenis 24 Kraków – Lechia 6:0 (Biliński – Kamrowski 6:0, 6:0; Nędza – Dejnarowicz 6:1, 6:1; Wiśniewski – Federowicz 6:0, 6:1; Kasperski – Sikorski 6:0, 6:1; Biliński/Wiśniewski – Federowicz/Kamrowski 6:0, 6:1; Kasperski/Nędza – Dejnarowicz/Sikorski 6:0, 6:0).

Półfinały: Górnik – DeSki 4:2 (Marek – Kaliszewski 6:3, 6:1; Ziomber – Szczęsny 7:5, 2:6, 7:10; M. Adamek – Guzowski 6:0, 6:3; Radoń – Frankowski 3:6, 6:3, 8:10; Marek/Ziomber – Kaliszewski/Szczęsny 6:3, 7:5; M. Adamek/Radoń – Guzowski/Paszkowski 6:3, 6:2);

PKT Pabianice – AZS Poznań 3:3 – małe punkty 53:52 (M. Matuszewski – Taczała 4:6, 2:6; Niełacny – Borzych 6:1, 6:1; Kielan – B. Zgoła 2:6, 2:6; Rządkowski – Małolepszy 6:1, 6:2; M. Matuszewski/Niełacny – Bondar/Taczała 3:6, 7:5, 10:3; Kielan/Rządkowski – Borzych/B. Zgoła 7:6, 2:6, 11:13).

O 3. lokatę: DeSki – AZS Poznań 4:2 (Kaliszewski – Taczała 5:7, 4:6; Szczęsny – Bondar 6:2, 6:0; Guzowski – Borzych 6:2, 6:1; Frankowski – B. Zgoła 2:6, 2:6; Kaliszewski/Szczęsny – Bondar/Taczała 7:6, 6:3; Guzowski/Paszkowski – Małolepszy/B. Zgoła 6:4, 6:3).

Finał: Górnik – PKT Pabianice 3:3 – sety 7:6 (Marek – M. Matuszewski 6:2, 6:3; Ziomber – Niełacny 3:6, 1:6; M. Adamek – Kielan 6:1, 6:0; Radoń – Rządkowski 3:6, 4:6; Marek/Ziomber – Kielan/M. Matuszewski 6:3, 6:2; M. Adamek/Radoń – Niełacny/Rządkowski 6:2, 3:6, 5:10).

Klasyfikacja: 1. Górnik Bytom 2. PKT Pabianice, 3. DeSki Warszawa, 4. AZS Poznań, 5. UKS Tenis 24 Kraków, 6. Lechia Gdańsk, 7. Promasters Szczecin, 8. GAT Gdańsk.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności