Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Linette 6:2, 4:6, 6:4; Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; Dodin - Golubic 6:3, 6:0; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; Bronzetti - Parrizas Diaz 6:1, 3:6, 7:6 (5); GENEWA ATP 250: Gasquet - Majchrzak 6:2, 6:4; Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; Ruud - Kokkinakis 6:4, 7:6 (3); LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; Rune - Guinard 3:6, 6:3, 6:4; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

Drużynowe mistrzostwa Polski mężczyzn

W Bytomiu rozgrywane były drużynowe mistrzostwa Polski mężczyzn.

W turnieju walczyli zawodnicy tylko czterech zespołów. W półfinałach Carbo-Koks Górnik Bytom wygrał z Centrum Bydgoszcz, a AZS Poznań pokonał ZTT Złotoryja.

W finale bytomianie okazali się wyrażnie lepsi od graczy z Wielkopolski. Wygrali wszystkie pięć pojedynków singlowych.

PÓŁFINAŁY

Carbo-Koks Górnik – Centrum 5:2 (Panfil – Szmyrgała 7:5, 4:6, 6:2; Kowalczyk – Majchrowicz 6:2, 6:0; Szmigiel – Jędruszczak 3:6, 2:6; Szumański – Dąbrowski 5:7, 2:6; Koniusz – Chyliński 6:2, 6:3; Koniusz/Panfil – Jędruszczak/Szmyrgała 6:4, 6:2).

AZS Poznań – ZTT Złotoryja 5:0 (Kapaś – Kac. Mularczyk 6:2, 6:2; Gadomski – Kon. Mularczyk 7:5, 1:6, 6:2; Kocyła – Mruk 6:2, 6:0; Dzudzewicz – Wodniak 6:3, 6:4; Gąsiorek – Buczko 6:0, 6:2).

MECZ O MIEJSCE 3

Centrum – ZTT Złotoryja walkower dla bydgoszczan.

MECZ O MIEJSCE 1

Carbo-Koks Górnik – AZS Poznań 5:0 (Panfil – Kapaś 6:7, 6:2, 7:6; Kowalczyk – Gadomski 6:3, 6:4; Bujdo – Kocyła 6:4, 4:6, 6:1; Szumański – Dzudzewicz 6:1, 6:2; Koniusz – Gąsiorek 6:2, 6:3).

SKŁADY

Carbo-Koks Górnik Bytom: Grzegorz Panfil, Mateusz Kowalczyk, Mateusz Szmigiel, Bojan Szumański, Błażej Koniusz, Igor Bujdo, Patryk Janik, Przemysław Filipek.

Centrum Bydgoszcz: Mikołaj Szmyrgała, Adam Majchrowicz, Mikołaj Jędruszczak, Bartłomiej Dąbrowski, Sebastian Chyliński.

AZS Poznań: Andriej Kapaś, Piotr Gadomski, Arkadiusz Kocyła, Bogdan Dzudzewicz, Hubert Gąsiorek.

ZTT Złotoryja: Kacper Mularczyk, Konrad Mularczyk, Adam Mruk, Daniel Wodniak, Tomasz Buczko.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności