Polski Tenis

WYNIKI

GDYNIA WTA 250: Zanevska - Parrizas Diaz 6:3, 6:2; Kucova - Gorgodze 6:7 (4), 7:6 (7), 7:6 (3); Korpatsch - Bondar 7:5, 6:3; PALERMO WTA 250: Dodin - Cristian 6:7 (6), 6:3, 6:4; GSTAAD ATP 250: Gaston - Garin 6:4, 1:6, 7:6 (11); Djere - Rinderknech 6:4, 6:7 (5), 6:4; Kopriva - M. Ymer 6:1, 6:0; Ruud - Paire 6:2, 5:7, 6:3; Walków/Zieliński - Paul/Riedi 4:6, 7:6 (3), 10:2; UMAG ATP 250: Gasquet - Dzumhur 6:3, 7:6 (7); Altmaier - Lajovic 6:2, 6:4; Ramos-Vinolas - Travaglia 6:2, 6:1; LOS CABOS ATP 250: Norrie - Escobedo 6:1, 6:1; Fritz - S. Johnson 6:4, 6:4; Isner - Bolt 6:3, 6:4; Nakashima - Thompson 6:3, 4:6, 7:6 (4).

Ekobet Open 2014 w Piekarach Śląskich – wyniki

przez maka

Piekary Śląskie debiutowały w rozgrywkach ITF mężczyzn.

Futures Ekobet Open (korty ziemne, 10 tys. $) odbywa się na kortach Tennis Clubu Piekary Śląskie. Pierwsze spotkania w niedzielę.

W zawodów zaprezentowało się wielu Polaków. Miejsca w drabince głównej mają: Piotr Gadomski, Andriej Kapaś, Błażej Koniusz, Kamil Majchrzak, Marcin Gawron, Paweł Ciaś, Dariusz Lipka, Adam Chadaj i Karol Drzewiecki. Wycofał się Grzegorz Panfil.

W finale Kamil Majchrzak przegrał z Czechem Dusanem Lojdą. Zdobył 10 punktów do rankingu ATP. W grze podwójnej triumfowali Marcin Gawron i Błażej Koniusz.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Gadomski – Khassanov 7:5, 7:5; B. Wagner – P. Zbroja 6:4, 6:3; Janik – Pyla 7:6 (4), 6:2; Jędruszczak – Zawisza 6:2, 6:0; (4) Koniusz – Kekercheni 6:2, 6:2; Rumler – Gresk 6:1, 6:4; Drzewiecki – Terczyński 7:5, 6:1; (5) Majchrzak – P. Barański 6:4, 6:2; (6) Safranek – Smoła 5:7, 6:4, 6:2; Rajski – Mugevicius 6:3, 3:6, 6:3; D. Lipka – Majchrowicz 6:2, 6:3; (3) Kapaś – Chadaj 6:3, 6:4; (8) Gawron – Jaloviec 6:3, 6:0; Brtnicky – Milko 6:7 (5), 6:3, 6:3; Ciaś – Andrzejczuk 6:1, 4:6, 6:4; (2) Lojda – Windahl 4:6, 6:3, 6:2.

Druga runda: Gadomski – B. Wagner 6:4, 7:5; Jędruszczak – Janik 7:6 (6), 6:3; Koniusz – Rumler 6:2; 6:1; Majchrzak – Drzewiecki 6:4, 6:2; Safranek – Rajski 6:2, 7:6 (5); Kapaś – D. Lipka 6:4, 6:4; Gawron – Brtnicky 6:2, 6:3; Lojda – Ciaś 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Gadomski – Jędruszczak 6:2, 4:6, 6:3; Majchrzak – Koniusz 6:3, 4:6, 6:3; Kapaś – Safranek 6:3, 6:2; Lojda – Gawron 6:3, 6:4.

Półfinały: Majchrzak – Gadomski 6:3, 2:6, 7:5; Lojda – Kapaś 7:6 (5), 6:3.

Finał: Lojda – Majchrzak 4:6, 6:3, 7:6 (3).

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Gawron/Koniusz – bye; Khassanov/Terczyński – Gresk/Zawisza 2:6, 7:5, 10:8; (3) Jaloviec/Safranek – P. Barański/B. Wojnar 6:4, 6:3; Drzewiecki/Walków – Andrzejczuk/Mugevicius 6:2, 6:4; Ciaś/Jędruszczak – Rajski/P. Zbroja 6:3, 6:4; (4) D. Lipka/Majchrowicz – Baskov/R. Robertson 6:3, 6:1; Pyla/Szmigiel – Gieysztor/Gieysztor 6:2, 6:4; (2) Gadomski/Smoła – bye.

Ćwierćfinały: Gawron/Koniusz – Khassanov/Terczyński 6:0, 6:3; Jaloviec/Safranek – Drzewiecki/Walków 6:2, 6:2; Ciaś/Jędruszczak – D. Lipka/Majchrowicz 6:3, 6:3; Gadomski/Smoła – Pyla/Szmigiel 6:3, 6:0.

Półfinały: Gawron/Koniusz – Jaloviec/Safranek 6:2, 6:3; Gadomski/Smoła – Ciaś/Jędruszczak 6:4, 6:2.

Finał: Gawron/Koniusz – Gadomski/Smoła 7:6 (4), 4:6, 10:3.


ELIMINACJE

Pierwsza runda: Majchrowicz – Nikulchikov 6:2, 6:3; Przybylski – Wieczorek 7:5, 7:6 (4); Orlov – Kowalczyk 0:1 i krecz Mateusza; Janik – Józ. Gieysztor 6:0, 6:1; Oravec – Kacala 6:2, 6:2; Mik. Jędruszczak – Jan Gieysztor 6:1, 6:0; P. Barański – B. Wojnar 7:6 (5), 6:0; Rehacek – Gryńkowski 3:6, 6:3, 3:1 i krecz Piotra; Kekercheni – Duś 6:4, 6:2; Baskov – Lemiesz 6:1, 6:2; Rajski – Marko 6:4, 6:2; Maruscak – P. Lipka 3:6, 6:3, 6:3; Smoła – M. Wojnar 6:1, 7:6 (3); Zawisza – Pałus 6:1, 6:0; Walków – Zubov 6:2, 6:4; P. Zbroja – Mokrzycki 3:6, 6:4, 6:3.

Druga runda: Majchrowicz – Przybylski 6;1, 6:0; Janik – Orlov6:1, 6:3 ; Jędruszczak – Oravec 6:3, 6:1; P. Barański – Rehacek 6:4, 7:5; Kekercheni – Baskov 6:2, 6:0; Rajski – Maruscak 6:3, 6:4; Smoła – Zawisza 7:6 (4), 7:5; P. Zbroja – Walków 6:3, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności